Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pracovali ste v secondhande?

lenkavrananova
21. dec 2012

Ahojte.Chcem sa spytat či nemate niekdo skusenosti s pracou v sekači.Od noveho roku sa mi naskytla priležitost ist tam pracovat.prac.doba je od pol 11 do 18:00. AKo to tam asi funguje a tak .Dik za vaše odpovede.

jasmika
21. dec 2012

Jaj to bol môj sen.. mať svoj sekáčik, alebo obchodík so zdravou stravou 🙂 Ber to. BUdeš si môcť kupiť lacné vecičky ešte lacnejšie a popritom si trošku prilepšíš... 😉

rossalinda
21. dec 2012

ja by som hneď išla 🙂

martinkacasarova
21. dec 2012

Ahoj,nemáš nad čím rozmýšľať!Ber to,keby si vedela ako tam dobre nakúpiš za ceľkom dobrú cenu,kvalitné veci lebo to je dovoz zo zahraničia.Všelijaké Pani doktorky,herečky...sa z tadiaľ obliekajú a my si niekedy myslíme že tá,alebo tá sa ako má....a ani netušíme že odev ktorý má práve na sebe kúpila v sekáči.A myslíme si že aká paňulka,ako sa draho oblieka...Budeš priamo pri dovoze vecí,určite ich budeš aj triediť-ved tam treba dať predsa cenovky,-uvidíš ako dobre oblečieš celú rodinu! Ber to 🙂 🙂

adri2211
21. dec 2012

jaaaaj tak to by som hned brala, bez rozmyslania 😀

ritusuk
21. dec 2012

second hand ci third hand, je to PRACA a za tu by niektore maminy dali cokolvek...

juliankaaa
21. dec 2012

kamaratka pracovala v sekaci a postupne zacala chorlaviet...neskor zistili ze ma silnu alergiu, takze nakoniec musela odtial odist...ale inak si tu pracu pochvalovala

baryana
21. dec 2012

no ako pisu baby, praca v sekaci moze byt vyhoda. ale pokial mas pracovat nie rano a poobede, ale len od 11 do 18, to nie je bohvieco. deticky budu doobeda v skole, skolke a ty ich, ked prides z prace akurat len ulozis spinkat. to by som ja asi nechcela. 😒

nelynka
21. dec 2012

prac v sekaci ako taka super, robila som rok. Ked mas
super kolektiv a veducu,da sa aj nakupit za lacny peniaz
krasne a kvalitne veci a aj mas z prace radost.
Ked mas ale nad sebou cloveka,ktory nevie co povie 5minut
dozadu a ty si stale najhorsia a aj cely tvoj team je to onicom.
V kazdom pripade je to praca dost fyzicky narocna
tahat denne 70kilove vrecia dlho aj tak nevydrzis.
Drzim palce pri rozhodovani

moma80
21. dec 2012

Ja som pracovala u kamošky a bolo to super, nie je to ťažká práca, ale ľudia sa snažili poukazovať na každú chybičku, a hneď zjednávali ceny. Veci sú naozaj kvalitné, aspoň tá kamoška nakupovala radšej drahšie veci. Ale do 18.00 je dosť dlho, my sme mali otvorené do 17.00.

cerez
21. dec 2012

Ja som praxovala v sekáči a bolo to super. A to bolo po prevrate. Teraz sú krajšie veci a nehovoriac pre detičky. Príležitosť využi, každá práca človeka niekam posúva.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli