Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pracovný pohovor po 2 rokoch

jaja440
15. apr 2016

Ahojte chcem sa opytat ci ste niekto boli na prac.pohovore v Express people. Ja idem po dlhom case a som v strese co ma caka naco sa pripravit. Ide o telefonicku operatorku do personalnej agentury. V com spociva 1 a 2 kolo ?. Dakujem z

miriam11
16. apr 2016

@jaja440 Nebola som, ale odporucit ti mozem pozriet si niektore stranky na nete, co sa tyka otazok pracovneho pohovoru. Priprav si odpovede na otazky, ktore tam davaju ako vzor, aby si nabrala aspon trosku sebavedomie. Z tvojho prispevku mam pocit, ze si vobec neveris. Drzim palce 🙂

katuliena82
16. apr 2016

@jaja440 hlavne si priprav odpoved na otazky: "vase najsilnejsie a najslabsie vlastnosti a kde sa vidite o rokov" Ludia maju problem sa pochvalit a tiez najst vlastnosti ktora je negativna a nie prilis negativna je umenie. Ale to das, cim viac budes v pohode a nie v krci, tym budes mat vacsie sance 🙂

jaja440
autor
16. apr 2016

@miriam11 malo byt pohovor po 12 rokoch 🙂. Doteraz som pracovala vo firme 11 rokov takze ako pisete som v krci neverim si. Neviem ako prebieha pohovor v dnesnych casoch no pripravim sa na to a dam to. 🙂

miriam11
16. apr 2016

@jaja440 My ti verime, drzime palceeeeee 🙂🙂🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli