Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo zo školy pýtajú stále informácie ohľadom zamestnania?

lubikan
16. jún 2014

Syn mi tento sk.rok zo skoly doniesol uz asi 3 x papier,kam mame s muzom napisat,kde sme zamestnani.
Rozculilo ma to,a rozmyslam,preco to chcu stale vediet,ci to vyzaduje zakon,alebo chce mat skola prehlad,kto sme,co sme,alebo maju chaos v papieroch.

Neviete prosim o tom nieco?Najblizsie sa v skole na to spytam-.

darina1952
16. jún 2014

Ahoj, skús zavolať do školy, aký je dôvod opätovného vypisovania tlačiva.... možno ho len zakaždým zapotrošili 😉 ...ja som vypisovala registračnú kartičku syna v škôlke v septembri 4x - stále ju zapotrošili na ceste od učiteľky k hospodárke 🙂

maznacik007
16. jún 2014

skola to bezne ziada povacsinou len raz a potom na rodicku prip. nahlasujes zmenu pripadne ti poslu papier na vyplnenie ... mozno to zapatrosili, alebo syn neodovzdal a pod...

titkovamiriam
16. jún 2014

u nas napriklad preto že do školskeho klubu beru len deti zamestnanych rodicov,lebo je malo miest a samozrejme aby mali kontakt keby sa niečo stalo

bahira1962012
16. jún 2014

no tak u nás preto pýtaju lebo potrebuju sponzorov 😀 😝

kazunomiya
16. jún 2014

Preco to skola vyzaduje tolkokrat neviem, ale je to medzi udajmi, ktore zo zakona zbiera - u deti, ktore sa do skoly len zapisuju aj u deti, ktore su do nej prijate a realne do nej chodia. Predpokladam, ze sa snazia aktualizovat si udaje, ja som takuto databazu mala na starosti, niekedy sa stalo, ze bolo treba v priebehu roka nejaky udaj overit, no zbierali sme to vo vseobecnosti na zaciatku sk. roka alebo pri prijimani noveho ziaka. Ale vo vseobecnosti ak sa zmeni zamestnavatel rodicov, mali by to skole oznamit.

yukki
16. jún 2014

No tak u nás to tuším ešte nepýtali...alebo možno raz ale ani si to nepamätám.... 😅

jahodka8
17. jún 2014

Je taká kolonka aj v žiackej knižke. Im ide asi o to, aby vedeli, či ste zamestnaní a kde by vás fyzicky mohli nájsť v prípade potreby - ked sa niečo stane dieťaťu a tak. Ja som dala kedysi aj číslo do práce pre každý prípad. Aj si možno overujú, kto pracuje a kto je na MD, RD, ked majú kapacitné problémy. A asi aj to sponzorstvo vedia, kde môžu skúšať.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli