Privyrábate si popri materskej?

hana033
3. nov 2006

asi dosť z nás trápi menej bubáčikov na materskej, chcem sa opýtať, či nejaká robíte niečo doma a čo napr. Zišiel by sa nejaký nápad 😵

ervotoc
15. nov 2006

je to tu spomenute,musis si v e golde zaloziť virt.učet,kam ti budu posielať peniaze,no a inak aj ceske peniaze vyplacaju na cislo uctu aj šek,
e gold ti vyplati aj slovenske ked chces,,kludne aj dináre,ja si necham dolarceky ale posielať

zuzig
15. nov 2006

Inak ak si dáte do google surfjunky podvod, tam získate veľa názorov, že vraj neplatia.

ervotoc
15. nov 2006

ano a ked si das vyhladať e gold najdes vela stranok,kde platia 😉 inak su tam aj ludia odfotení 😉 kto nechce byť odžubany,teda ja 😀 ten si to preklepne asi a overí 😉

renetka
25. nov 2006

ahojte. ja som sa teraz zaregistrovala v jednej spolocnosti, ktora predava parfemy. Je to system Multi Level Markenting. Mam to overene, v mojom okoli to robi viac ludi a pri malom usili sa to vyplati. Kto chce viac info, mozeme aj cez IP.

anaxamon
20. okt 2007

zuzka117 • 1d • Dnes o 14:53

Ahojte baby, neviete niektorá o nejakej práci na doma, myslím prepisovanie textov,... Chcela by som si na MD trochu privyrobiť.... ked viete poradte 😕 😅

vavka33 • 2d • Dnes o 14:55

Tak to by aj mna zaujimalo 😉

adamko05 • 1d • Dnes o 14:56

... mna tiež a nie som už ani na MD, skúšala som hľadať... zatiaľ nič... tak Vás budem sledovať, či sa dakto neozve 🙂

mirka414 • 1d • Dnes o 14:57

ahoj takato tema tu uz je treba pod nazvom praca na doma alebo podobne...

andrea.m • 2d • Dnes o 14:57

to by som tiež rada robiť,ale varujem ťa pred inzerátmi tohto typu v novinách.na jeden som raz odpovedala a za mesiac zo mňa vytiahli 1000sk,práca ešte stále nebola len same poplatky a tak. tak som s nimi prestala komunikovať.

zuzka117 • 1d • Dnes o 15:14

ja som asi pred mesiacom naletela na jeden inzerat, vraj co je to 50 sk za info o práci na doma, tak som zaplatila a poslali mi internetové adresy kde mám podávať inzeráty a od kazdého si pýtat len 50 sk za info, a vraj pekné peniaze by som si zarobila, no nie je to blbosť? a vacsinou na toto naletie mamicky na materskej

antonia1
20. okt 2007

ahoj ervotoc...zaregistrovala som sa na tie platene mailiky,ale nikde odomna nechceli ziadne udaje,meno adresu.....cislo uctu a tak.ako potom poslu peniasky?

danielala
20. okt 2007

Joj kocky, to s tym Emailingom je strasna strata casu. Z vlastnej skusenosti - pokial neziskate dost referalov, k trapnej stokorunacke sa nedopracujete ani za rok - my sme tam zaregistrovani asi rok a stale mame len nejakych 60 korun, lebo ak neziskavate novych clenov, tak vam mesacne vzdy nieco strhnu. Takze zarobkovou cinnostou sa to urcite nazvat neda, lebo ludi, ktorych na to nahovorite, dlho nebavi sa s tym zaoberat a za kratky cas zrusia registraciu, hlavne ak boli na zaciatku taki hlupi, ze si na to nezalozili extra schranku a teraz na vas len nadavaju, ze maju preplnene mailove schranky samymi blbostami. Este sme to nezrusili len zo zvedavosti, ci sa vobec k tej stovke dopracovat da a ci ju poslu, tak vzdy raz do tyzdna pootvarame mailiky ked sa najde cas a viac sa tym nezaoberame... A co sa tyka tych americkych platenych reklam, je tam taka neprijemna pasca, my sme narazili na jednu,ktora vasu adresu zverejni vselijakym virtualnym predajcom a mozte tisickrat zrusit registraciu, kym nezrusite e-mailovu schranku, bude vam donekonecna chodit denne aj 20 ponuk vzdy z roznych adries na vyhodnu kupu viagry, zapojenie sa do roznych pyramidovych hier a p. Takze pozor, svoju osobnu schranku, kde vam chodi seriozna posta nikde neregistrovat!

zuzka117
20. okt 2007

geegee: tie projekty by som mohla písať aj ja?

maca793
20. okt 2007

ahooj ja roznášam letáky, hodí to za mesiac jednu materskú ale aj niekedy viac, záleží od rôznorodosti letákov. ja mám na starosti 4 firmy, ktorým roznášam letáky. našťastie toho nie je veľa, ani ďaleko. mám len domy okolo bydliska, takže si v pohode porobím aj keď malá doma spinká. zdá sa to, že je toho veľa, ale našťastie mi to tak vyšlo, že to robím nasledovne.
1,firma-každý druhý štvrtok
2,3,firma-len sobota
4firma-nedeľa.
našťatie deti sú u kamarátky alebo samé doma.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka117
22. okt 2007

ahoj ziza: vytváraš svadobné fotografie?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
musa
22. okt 2007

JA som vyucena kadernicka,tak ja si privyrobim doma strihanim 😵 .Cosa tyka zarobku cez net "emailing",neviem,ervotoc este spominala,ze je to ako pyramidova hra.Pri takej hre zarobia len ti prvi 😎 .Ved tu ne slov.uz boli hry takehoto sposobu,a kolki ludia prisli ovelke peniaze,viem ze tam nedavas ziaden vklad,ale chytak bude mozno inde.Ved to je divne,dostavat peniaze len za to ze klikas o pozeras reklamy.Ved ta reklama by ich urcite vysla lacnejsie na bilborde.alebo sa mylim? 😅

antonia1
23. okt 2007

ked ma prestane bavit citat 😅 tak to zrusim,je mi jasne ze tazky milionar zomna nebude 😉 ja som si pomohla zvysit trosku vreckove predajom cez internet(vankuse na kojenie a paploniky)aj baby 😉 z modreho konika si nakupili 😀
musa.....teba by som chcela mat susedu 😉

zuzka117
23. okt 2007

ziza pozerala som tvoju stranku, krááááááááááááááásne fotky, klobuk dole pred tebou, si naozaj šikovná, ja poznám len mužov, ktorý sa tomuto venuju,ale myslím si,že žena maju k tomuto bližšie... 😀 🙂 🙂

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milhaus
24. okt 2007

chcela by som aj ja volačo ale neviem čo by som mohla a malu nik nechce varovat takže jedine to čo môžem robit s nou, byt s nu doma ale nemam vela znamich aby som mohla volačo predávat

antonia1
24. okt 2007

milhaus...ja som sa do PP prestahovala,ked som isla na matersku,takze tiez vela znamich nemam,a babky..tety...na strazenie uz vobec nie,preto som to riesila cez internet,som doma a ked ideme na prechadzku cestou odnesieme balik na postu....

simula
7. nov 2007

čaute baby už ste ničo zarobili ??? 🙂
Ja som zarobila 3 korunky 😀 s Emailingom ,ako to je s tým dolarovým? Dá sa niečo zarobiť ,kto s tým má skúsenosti ?

stanka7
8. nov 2007

ahojte namá niekto skúsenosti s prácou cez net "otváranie mailov alebo reklám"?Aby to bolo 100%.

vavka33
8. nov 2007

Zizka a kde fotis?

ena
8. nov 2007

simula: no z teba je uz prachacka 😉

simula
8. nov 2007

ena ti poviem ,ak to tak to pôjde ďalej tak budem za chvílu milionárka 😢 😀

stanka7
9. nov 2007

Nepracuje niekto cez www.tnt.-post.sk?

antonia1
9. nov 2007

prave som si to skontrolovala aj ja ,uz skoro bohata 😀 😒 3.62.- 😅

emjee
20. nov 2007

luc22 Dnes o 10:47
ahojte babenky,

prosim poradte...mate niektora skusenosti s pracou z domu resp.pracou na dohodu pocas MD alebo pn-ky? :(
Dajte prosim nejake tipy....chcela by som zostat doma od januara....ale nechcem vsetko nechat na muzika...tak by som chcela fatk vediet,ci sa vobec da aspon nejaka troska nejak zarobit. termin porodu mam az v juni. Neviete o niecom.
Dakujeeeeeem
prajem pekny dnik.

monikka22
20. nov 2007

emjee viem ze niekedy sa da aj na 4 hodinky vecer upratovanie a nie je to az taka narocna praca

stefanyyyy
8. dec 2008

babyyy neviete mi poradit nejakuu pracicku na doma som na md a je to strasne

daskak
8. dec 2008

ahojte ja popri MD robim licenia /svadby, stuzkove, plesy.../ a este trosku aj internet obchod... pravdu poviem, ze som sa tomu branila, ale nakoniec je to celkom fajn.... 🙂

saliv
8. dec 2008

no ja pracujem, robím účtovníctvo a to je v pohode prácička na MD a RD 🙂