Privyrábate si popri materskej?

hana033
3. nov 2006

asi dosť z nás trápi menej bubáčikov na materskej, chcem sa opýtať, či nejaká robíte niečo doma a čo napr. Zišiel by sa nejaký nápad 😵

eli77
2. jún 2011

@ela2710 mozes tam predavat vsetko hand made...cize aj vysivane obrazky, a ked som dobre videla tak zopar bab tam predava nieco podobne...takze treba skusit😀

waitinka7
9. jún 2011

Dievcata, ktore si chcete celkom dobre privyrobit, skuste externe pracovat pre firmu, ktora sa zaobera prieskumom verejnej mienky. Oni vam poslu nejake dotazniky, tie vyplnite s osobami podla kvotneho alebo adresneho vyberu...., vzdy je ina tema...., myslim, ze na tomto sa da pekne privyrobit, ved niekedy je dobrych aj 40 Eur navyse ku materskej....ak by ste niektora chcela viac, mozem vam o tom popisat, ja v tom robim uz niekolko rokov.

trojbodka
26. jún 2011

@waitinka7
Ahoj, môžem Ťa poprosiť o bližšie informácie o agentúrach, s ktorými
máš skúsenosti? Tiež si takto privyrábam - môžeme si vymeniť info - Martina

maruschka
28. jún 2011

waitinka, ja som sa zaregistrovala..Dotazníky sú smerované vždy na určitú úzku skupinu ľudí..Teda problém je v tom, že aj keď som dlho zaregistrovaná, neprišlo nič, nič neposielajú a ak sa náááhodou aj niečo pritrafí, tak to nesedí na mňa.. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Tak ja už neviem, ako sa dá takouto formou zarobiť 40 €, ak môžeš poraď prosím. 😉 😉 😉 😉

katushka16
28. jún 2011

@waitinka7 ahoj,mohla by si mi posla´t adresu nejakej agentúry,rada by som sa zaregistrovala.dík

waitinka7
28. jún 2011

@katushka16 ok, do internej posty 🙂

@maruschka Nerozumiem. Mne poslu dotazniky cca raz za mesiac. Oslovim ludi, ktory splnaju pozadovane kvotne znaky. Co nesedi na teba? ty si anketar, nie respondent....

kawasaki17
28. jún 2011

taktiez hladam nejaku pracu na doma, ak o nieco dobrom a overenom viete, piste IP, dakujem 🙂

sandruska81
11. aug 2011

@waitinka7 môžem poprosiť o bližšie info ako zarobiť na dotazníkoch?

piskotik
11. aug 2011

mna by zaujimalo, ci nieco take vobec existuje pre maminy na materskej, kto by take daco vymyslel, to by bol biznis, ved ktora maminka si nepotrebuje privyrobit 😀 😀 😀

vivusika
11. aug 2011

@waitinka7 môžem aj ja poprosiť o info? Vďaka 🙂

angela200
12. aug 2011

@waitinka7 ahoj prosím ťa, dáš info aj mne?

zebra41
12. aug 2011

@waitinka7 ahoj, mozes prosim oslat info aj mne. dakujem

waitinka7
12. aug 2011

@zebra41
@angela200
@vivusika
@sandruska81
@katushka16
dievcata, vsetkym vam poslem ip, len teraz nestiham.....zajtra sa vratim domov, tak potom.

andrejka77
12. aug 2011

@waitinka7 poprosim taktiez o info ak mozes dik 🙂

filialka
9. sep 2011

@rosebud Ahoj mozeme si o tom trosku pokecat? o co sa jedna? dakujem Martina

filialka
9. sep 2011

@dominika261 ahoj nie ja to nepoznam,, je to nieco ako podomovy predaj?

filialka
9. sep 2011

@waitinka7 ahoj a si spokojna? mozem aj ja skusit? dakujem

dominika261
10. sep 2011

@filialka no to jr jedno komu to ponúkaš...to je niečo ako avon a oriflame.

filialka
10. sep 2011

@dominika261 aha tak musim ukazovat katalog a ci si objednaju,, je to aj tak platene ze ja mam zarobok stoho kolko sa objedna produktou ?

dominika261
10. sep 2011

ano presne,su to produkty parfemy,do domacnosti,kozmetika...nie su az tak lacne,no napr. ked predate 4 alebo 5 parfemov tak mate zisk 20e.

filialka
10. sep 2011

AHA.. je to aj na kus?? e predam jeden mam 5e 🙂

evickav
10. sep 2011

ahojte,,, dievčatá viem vám poradiť,ako si privyrobiť na materskej,,, mamička to ľahko zvládne napr. počas prechádzky s dieťaťom,,,ak máte záujem,napíšte mi IP

alexejja
22. sep 2011

@waitinka7 môžem poprosiť o info ako zarobiť na vyplnani dotazníkov? dikes 😵

marianna_c_
26. sep 2011

@evickav tak toto ma velmi zaujima, mozes mi napisat IP, o co vlastne ide 🙂

marianna_c_
26. sep 2011

@waitinka7 Mozem poprosit aj ja o blizsie info. Vopred pekne dakujem 🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dagmarvan
14. dec 2011

mate niekto skusenost so skladanim kinderiek,da sa na tom zarobit?

evickav
14. dec 2011

@dagmarvan ahoj, švagrová sa na to dala,,, maká celá rodina,aby splnili limit a niečo za to dostali,,, je to vraj strašne piplavá robota na prsty

maik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz