Privyrábate si popri materskej?

hana033
3. nov 2006

asi dosť z nás trápi menej bubáčikov na materskej, chcem sa opýtať, či nejaká robíte niečo doma a čo napr. Zišiel by sa nejaký nápad 😵

certica
6. nov 2006

😀 hani, ked mi to zacne liezt moc nervy, rada posuniem

hana033
autor
6. nov 2006

čerti, ale ja som to myslela vážne, ak by si mala niekoho navyše... Mám Krosácke programy - jednoduché účto a mzdy, spracujem až po DP, DPH. Podvojné svoj vlastný program nemám.

certica
6. nov 2006

Tak ja zas robim podvojne, ale ak budem vediet o nejakom zivnostnikovi, co potrebuje jednoduche, dam vediet. Vazne 🙂

hana033
autor
6. nov 2006

ďakujem 🙂

ervotoc
12. nov 2006

http://www.emailing.cz/registrace.php?ref=email...

Treba kliknut na link a zaregistrovat sa (vyplnit prazdne kolonky). Ked sa zaregistrujete, tak pride email, ktory treba potvrdit, aby prebehla uspesna registracia. Budu vam chodit platene emaily, v ktorych naspodku treba vzdy kliknut na potvrdenie o prijati emailu a pockat, kym sa nacita web stranka (reklama). Za kazdy potvrdeny email je od 0,20 Kč. Vyplacaju peniaze po dosiahnuti ciastky 100 Kč ( bank.prevodom alebo postou ). Ked chcete zarobit viac penazi za kazdy email, treba zaregistrovat pod seba dalsich ludi (referalov). Je to vlastne pyramidova hra, t.z. cim viac ludi, tym viac penazi. Tento link je overeny, emaily chodia, vyplacaju peniaze. Prvy plateny email nepride hned, treba cakat par dni, potom sa to rozbehne.

hana033
autor
13. nov 2006

ervotocka, ďakujem, skúsim aj toto. Pekný dník ti

ervotoc
13. nov 2006

toto je uz overene,preto som hodila link,čakam na overenie toho dolaroveho,baby na babetku su uz nedočkave,ale nehodim na plac nejaky blud,,pozerala som tie dolare,nezdalo sa mi ze tolko vyplacaju,preto cakam este na potvrdenie ze to neni odžub volaky,nerada by som niektorej uskodila,niektore mamky su na tom vélmo zlé,tak preto to tolko aj trva,hodim ti link potom,to vyzera velmi slusne,ak sa tro potvrdi 😉

geegee
13. nov 2006

Hm...mne akurat minuly tyzden volal jeden pan, ci by som od januara nenastupila do prace ako psycholog do Detskeho integracneho centra...ze aj na polovicny aj na tretinovy uvazok, ako si len poviem...rozmyslala som o tom, no nakoniec zvitazil maly 😵
Ja skor uvazujem, ze sa vratim neskor k pisaniu projektov na ziskanie penazi z EU...to ma bavilo a da sa to robit aj z domu 🙂

hana033
autor
13. nov 2006

tie projekty vytváraš sama, alebo ich prepisuješ?

hana033
autor
13. nov 2006

ervi, na ten prvý likn som sa zaregistrovala, zahlásila, no uvidíme. Ty s tým pracuješ?

deedee
13. nov 2006

Baby, ja len pridavam jeden link, na upozornenie, aby ste nenaleteli na "pracu na doma" - mnohokrat to byvaju pyramidove hry, herbalife a podobne veci, co z vas len vycucaju peniaze:
http://osusky.blog.sme.sk/c/61774/Praca-na-doma...

geegee
13. nov 2006

hana033, sama ich pisem 🙂

hana033
autor
13. nov 2006

deedee, no takých je spústu, pýtajú poplatky a zastavíš sa, že už si poslala cca tisícku a ešte furt nerobíš. To poznáme asi viaceré.

geegee, no tak si šikulkaaaa.

ervotoc
13. nov 2006

ahoj,nie,toto nema s pyramidou a herbalajfom nič,toto ti platia za čitanie reklamy a nic nekupuješ len čitaš a to je sakra rozdiel 😀 😀 potvrdiť email..je rozdielne snad kazdemu jasne?nez kupovať a predavať po domoch nejaku kozmetiku,vysavače či vodne filtre a poistky 🙄 😀

nie nerobim s tym,len ako tehulka som si tak privyrobila 😀 spomenula som to na babetku a baby mi posielali ss nech im poslem ten link,tak som to našla,overila a poslala,a ono to fakt funguje 😉 , treba byt len sikovny, citat a potvrdzovat emaily 😉

hana033
autor
14. nov 2006

potvrdenie emailu znamená prejsť ho celý a na konci niekde odkaz na stránku, tú otvoriť a zavrieť? No som asi blbšia, ale však každý nejak začíname. Ináč díky, dnes mi už došlo nejakých pár reklám, tak overujem, či som to správne poriešila

ervotoc
14. nov 2006

no klikneš,otvori ti email,ideš dolu a tam by malo byť niečo ako-kliknite pre potvrdenie,klikneš a počkaš..kym potvrdi,to je celéé 😉 tak a uz som aj ja zaregistrovaná,len mi este nic neprislo,naštvala ma znama,jej poslali 300korun,českych 😕 tak som sa premohla a zaregistrovala sa tiez,,vybrala som si z kazdej temičky niečo,tak som čakatelka 😀

hana033
autor
14. nov 2006

ervi, no už som zarobila 30 hal. českých, som to pri tých prvých emailoch nepotvrdila. A to dokedy budem čakať na ďalšie?

davidko
14. nov 2006

hana033,už aj mne došli nejaké 7 emaily tiež som ich otvorila a potvrdila a kde mám kuknuť alebo ako vieš kolko si zarobila 🙂

hana033
autor
14. nov 2006

davidko, na tej stránke emailing, je niečo ako osobné, účet, nedá sa mi teraz otvoriť pošta, ale je to vpravo hore v tej modrej lište, lúskaj, dostaneš sa tam

tilly
14. nov 2006

baby a neviete ako sa platia dane a odvody za privyrábanie pri rodičovskej???
pri dohode o vykonaní práce?

hana033
autor
14. nov 2006

tak ako pri normálnom pracovnom pomere, 14% odvody a 19% daň. Len daňovú úľavu máš len v stálom zamestnaní a na konci roka si aj tak musíš urobiť ročné zúčtovanie dane a zráta sa ti to dokopy. Len netuším, koľko môžeš zarobiť pri materskej, aby to nemalo vplyv na materskú. Ale som už niečo vyše roka na materskej, tak neviem, či som ti poskytla fakt pravdivé info.

hana033
autor
14. nov 2006

davi, osobní stránka, tam svoj email a hestlo a vyhodí ti tabuľku

tilly
14. nov 2006

Ďakujem, ale to je veľa, 19% daň a 14% odvody 😝 ble, také nechcem, to budem strašne veľa platiť 😠

ervotoc
14. nov 2006

jééé mám 5 ,nejaka anglina,banka..juchuu uz frčím 😀 😀 hm ked sa potvrdia tie doláče,no tak to bude haluz,bo mojej"milovanej"svagrinke 😀 😀 znama zarába okolo 3000sk,hm,to ma net len v praci,ze ráno spusti si reklamky a fičí si popritom,tam sa nekliká,ale vraj jej to sem tam blbne,ze spadne server,bo v praci maju riadne šunky a nie počitače 😀 tak ma to celkom zaujalo,potvora link mi ale nedala,zistila som ddddddlhou obklukou 😀 ..bracha mi zistuje či je to ten spravny,tak čakam kedy uz sa dovali zo služobky,aby mi to poslal uz..to by celkom ušlo,no nie?česke korunky a k tomu pár doláčov 😀 😀

hana033
autor
14. nov 2006

no všade musíme platiť, aj dvakrát, trikrát, vštko máme zdanené donemoty. Je to zderstvo, to je fakt. 😖

davidko
14. nov 2006

konečne som nato prišla díky baby,mám prvých 30hal.ťažko zarobených 😀 dufam že to už pojde ľahšie

ervotoč, potom nejaký ten dolárik aj k nám 😉

hana033
autor
14. nov 2006

jasné ervi, budeš nás mať ako vedľajší príjem 🙂 aj sem potom nejaké doláriky

ervotoc
14. nov 2006

Baby, tak mam pre vas tie dolare. Neplati sa za prijate emaily, ale za to, ze si otvorite prehliadac (najlepsie operu, explorer je pomaly a firefox nefunguje) a nechate bezat cely den reklamy. Stranky sa kazdych 30 sekund menia a za hodinu sa zaraba od 0,45 usd. Poslem navod ako sa zaregistrovat. Je to troska zdlhave a komplikovane, ale zvladnete to . Navod je od jedneho chlapika a je po cesky. Nechce sa mi to prepisovat 😀 🙂 😀

ervotoc
14. nov 2006

Chcete vydělat hodně peněz jen tak za nic.Ani na to nepotřebujete žádný program.Stačí jen zapnout počítač,otevřít stránku a začít vydělávat.Stránka se každých 30 sekund sama obnovuje,takže ani nemusíte být u počítače.Na začátku budete dostávat 0.45$ za hodinu,později to můžete vytáhnout až na 0,75$ za hodinu,jen to musíte mít zapnutý co nejvíce."Vydělané" peníze se vám vždy mezi 1 - 15 každého měsíce automaticky přičtou na virtuální účet E-Gold ( https://www.e-gold.com/ ) a odtud si pak můžete vystavit šek až na vaší adresu. Já si měsíčně takhle přijdu na něco kolem 300$,ale to ještě nemám zapnutý počítač pořád,asi jen 14 hodin denně,pokud byste to dávali i na noc,můžete mít i přes 500$

nejdriv se zaregistrujte na www.e-gold.com a vytvorte si ucet pak se zaregistrujte na tehle adrese ( nize uvedenou ) a v nastaveni ( options ) si nastavte cislo toho uctu ( account ID z e-goldu ) kde vam budou posilat penize

http://www.surfjunky.com/?r=pepsina

a este jedna rada kdyz si otevres internet explorer nove okno tak klidne surfujes a vubec te to neobtezuje. Nejlepsi ale je pouzit program opera ( je rychla a stabilna ).

http://www.surfjunky.com/?r=pepsina

arabeska
14. nov 2006

ahoj ervotoc,xcem sa ta spytat ze ako ti vyplacaju peniazky?ak si to tu uz spominala tak prepac nevsimla som si 😉