Privyrábate si popri materskej?

hana033
3. nov 2006

asi dosť z nás trápi menej bubáčikov na materskej, chcem sa opýtať, či nejaká robíte niečo doma a čo napr. Zišiel by sa nejaký nápad 😵

michaela317
21. feb 2013

@alexkajka ...asi vsetci tu cakame,ci ti to poslu...

alexkajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barborka1711
22. feb 2013

Mamičky zo Žiliny a okolia chcete si privyrobiť 20 eur? stačí vyplniť dotazník a prísť na diskusiu o prevencii zdravia detí do 1 roka, nemusíte sa báť nie je to ponúkanie žiadnych výrobkov, len diskusia ako napr. či ste za očkovanie a pod. ak chcete viac napíšte rada odpoviem.....peniaze dostanete priamo do ruky v deň diskusie, stačí tak málo a môžte si privyrobiť a posedieť medzi mamičkami......Marcela

abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anneta1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stankavtesinova
23. feb 2013

@abigael Ahoj no je to sice aktualne ale zatial som v minuse, takze neviem neviem ako to cele dopadne :/. Ozvem sa ti keby ze to bude ok, dobre?

abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mixinka298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ileas
28. feb 2013

@zanajj mohla by si mi poslať bližšie info.diky 🙂

michaela317
28. feb 2013

...ahojte...ja som dostala ponuku na pracu doma...jedna sa o skladanie nejakych obalok a podobne...tiez chcu 5 euro na zaciatok...je to podvod...agentura fox, Miroslav Sykora...

abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela317
6. mar 2013

..moznost privyrobenia si...viac IP...

zuzka444
7. mar 2013

http://www.ermail.cz/link/7V7XcXAJeCj72C2JCJATC... baby vyskusajte toto ja to robim a je to fajn peniazky bezproblemov vyplacaju a hlavne je to vsetko zadarmo cize za skusku nic nedate

abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy55
8. mar 2013

Aj ja pridavam novinku, resp. este som nevidela, ze by to tu niekto spominal..Skuste, ziadne poplaty, ani potreba ŽL :
www.homeworksystem.cz/Info_personalista.html?id...

alena11111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka187
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nestee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vbrannova
3. máj 2013

Ak by ste mali záujem, začala som sa venovať jednej prácičke na doma. Registrácia je tam zdarma a žiadne poplatky ani potom neplatíte. Je to práca cez internet. Keby niečo, ozvite sa mi cez IP. Na ich stránke sú potom aj konkrétne návody, ako začať. Nech sa darí ;) Posielam link k registrácii: http://homeworksystem.cz/affiliate/affiliates/s...

katarinicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkamia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka444
8. jún 2013

Ahojte kocky.ja mam vybornu skusenost s ermailom.kde mi uz aj vyplatili peniazky co som si zarobila.nerobia s tym ziadne problemy.je to bezplatne cize kludne sa mozete registrovat a o nic nepridete ako niekde inde kde sa musite registrovat za peniazky.je to uplne jednoduche a vobec to neni narocne na namahu.zaberie to maximalne 5 minut denne niekedz ani to nie.ide vlastne len o otvaranie mailov. http://www.ermail.cz/link/7V7XcXAJeCj72C2JCJATC...