Privyrobenie vypisovaním dotazníkov

dadikvk1
14. nov 2018

Zdravím vás.chcem sa opýtať na typ privyrobenia vypisovaním dotazníkov či to nieje len nejaky oblbovák pretože teraz sa ponúka strasne vela pracovných moznosti z domova pre tehotnke,PN na materskej.

zabina27
14. nov 2018

nie je to oblbovak, ale tak je to privyrobenie fakt po troske, ja som registrovana vo velmi vela, ale nie vzdy sa stihnem prihlasit do priekumu, ale zase po troske aspon nieco, zrovna som si z jedneho objednala poukazku 10e do tesca, to som nazbierala za cca rok, takze asi tak. ale su baby, co nazbieraju body rychlejsie, niekde je cash, niekde odmeny, poukazky... ak chces, mozem ti poposielat pozvanky do vsetkych, kde som registovana

dadikvk1
autor
14. nov 2018

@zabina27 ja by som rada vedela ako to funguje tak po lopate vysvetlene..dostanem dotaznik napr na 3strany a vypisujem ho ja? potom ho odoslem a dostanem zato urcity pocet bodov?

mindy112
14. nov 2018

@zabina27 aj ja ťa poprosím poslať pozvánky

zabina27
14. nov 2018

@dadikvk1 je to vacsinou upozornenie mailom a potom sa cez tu pozvanku prihlasis k dotazniku , nie papierove

dadikvk1
autor
14. nov 2018

@zabina27 to akoze viem ze sa to riesi elektronicky.a je to zavazne alebo pokial mi to nebude vyhovovat mozem od toho bez nejakych problemov odstupit?

zabina27
14. nov 2018

@dadikvk1 nie je to zavazne, vyplnis, co budes chciet alebo na co budes mat cas, co stihnes, ja som z vela este ani nedosiahla tolko bodov, ze by som si mohla nieco objednat, pomaly zbieram

zabina27
14. nov 2018

@mindy112 napis mi do IP mailovu adresu, poposielam pozvanky

luzzia
14. nov 2018

@dadikvk1 aby si mala realnu predstavu, je to asi take "privyrobenie", ze zhruba 1 eur mesacne, niekedy ani to nie.. tych stranok, kde sa mozes zaregistrovat, je mozno do 10 na Slovensku? (ak poznate niekto viac, napiste 🙂 - no lenze aj z tych niektore nevyplacaju peniaze, ale rozne vecne ceny a poukazky, lenze na tu poukazku si zbieras tie body pomaly rok.. niekedy aj dlhsie.
cize ja len tak - ze ked potrebujes realne privyrobit nejake peniaze, toto nie je cesta.. toto moze byt len taka zabavka, kedy vyklikas nejake dotazniky a raz za rok z kazdej stranky dostanes nejaku odmenu (fitlopta, usb kluce, poukazky do knihkupectva alebo par eur na ucet)..

dadikvk1
autor
14. nov 2018

@luzzia taketo nieco si predstavujem ako popis :D dakujem a co je dobry privyrobok lebo vsade sa ponuka len katalogovy predaj kozmetika,sladkosti zdielanie stranok

luzzia
14. nov 2018

@dadikvk1 no nic take akoze "super dobre" ako privyrobok z domu neexistuje.. to je vsetko bud katalogovy predaj, dake oblbovaky, potom taketo rozne "centove" privyrabania, ako su rozne dotazniky, citanie mailov, reklamy a neviem co este sa robi, su rozne klikacky a tak - ale to su vsetko naozaj centy zarobene neumerne casu, ktory s tym stravis.
cize bohuzial, nic take jednoduche a dobre neexistuje, potom ti tu poradia uz len take veci, ze nieco doma vyrabat, piect, sit.. lenze to je tiez podla mna take - ze kolko toho predaju a zarobia natom tie zeny? tiez drobaky, cest vynimkam, co maju mozno nejaku klientelu alebo vyrabaju a ponukaju nieco hodne atraktivne..

dadikvk1
autor
14. nov 2018

@luzzia ved toto.mamicky na materskej alebo ludia na PN su odkazaní na ten " prijem"

luzzia
14. nov 2018

@dadikvk1 no nie uplne, vzdy sa najdu ludia, co dokazu kadeco 🙂 ale naozaj ti teraz z fleku poradit nieco, co nemusis dlhodobo budovat (ziskavat klientelu, atd) je tazko..
jasne, ze moznosti su rozne, neikto doucuje, niekto robi uctovnictvo atd atd.. nehovorim, ze sa neda, ale predpokladam, ze keby si mala nejaku taku zrucnost, nepytala by si sa tu.. cize ja to berem tak, ze si clovek, co hlada nieco, co zacat a aspon nieco privyrobit.. a bohuzial nic take lahke e teraz hned a zarucene nie je. len jedine rozmyslat, hladat, co by si mohla alebo vedela.

dadikvk1
autor
14. nov 2018

@luzzia pracu mam len som koli tehotenstvu na PN a je rozdiel mat mesacny plat a mesacne dostat peniaze zo socialky ja to chapem som doma a mam aspon nejake peniaze ale ked sa da tak nieco clovek hlada,,ale keby je to take jednoduche tak to robi kazdy

slniecko154
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikavajdova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikavajdova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikavajdova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz