Proces mimotelového oplodnenia v Gyn Fiv

bebekat
24. feb 2018

Ahojte, rada by som sa opytala s postupom na pripravu odberu - dnes sme zacali s podavanim injekcii na IVF.

Ratame s pribliznou sumou na ukony, ale zaujima ma, na co sa este pripravit, ked by sme uz sli na vklad. Je tam nejaky dalsi poplatok? Viem, ze poplatok za ukony IVF sa odvija od poctu "vyvinutych" folikul, ale na cenniku centra nevidim ziadnu polozku ako "vklad embryi". Ci sa to vola inak?

Velmi pekne dakujem.

lilyianka
24. feb 2018

@bebekat vklad mas zadarmo, plati sa icsi, mrazenie, predlzena kultivacia, prip.ak si das embryoglue, embryoscope atd.

bebekat
autor
24. feb 2018

@lilyianka Dakujem pekne.

lencici24
24. feb 2018

My sme za vklad embryjka platili 140€ a za zamrazene vklad 160€. Celkovo cca 2500€ nás to vyšlo

daniela.ho
25. feb 2018

Prvy cerstvy vklad cize ET mas zadarmo. Potom vklad z mrazenych embryii si platis. To je KET

fusy
26. feb 2018

Nas vyslo IVF aj s injekciami , ICSI 600 eur. Neskor vseobecna zdravotna poistovna
vratila cca 220 eur.

petra5353
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mackos
23. apr 2018

V sobotu som mala embryotransfer a platila som 1080 €

jeccta
15. máj 2018

Ahojte za par dni mam prvu navstevu v centre ako to prebieha lebo zrovna v ten den mam mat menzes dakujem

lilyianka
15. máj 2018

@jeccta mňa pri prvom stretnutí aj vyšetrovala...ale tak povieš, že máš ms a hotovo

kikuska9935
26. sep 2018

@fusy ahoj, viem, ze je to uz starsia tema, al eako , ze vam vszp vratila peniazky? ja ked som vyberala injekcie tak som napr gonal miesto 380 € som platila 180 atd... potom este racala tebe nieco? lebo viem, ze icsi atd su nadstandardne vykony... ja som dokopy za lieky/injekcie platila 229 € , 125 € centru v NR, 830 € zas pred vkladom v BA ( embryoskop, icsi, embryoglue) ...

fusy
27. sep 2018

ahoj, uz si to tak nepamatam, bolo to v roku 2016. Injekcie Puregon 41 eur, Menopur 62 eur,
Cetrotide 38 eur, Elonva 182 eur. transfer 2 embrya ICSI,vsetko to bolo spolu v Gyn five 600 eur.
Nezaratala som tam vysetrenia, ktore sme absolvovali zbytocne, pretoze sme boli obaja OK.
Vysetrenia boli 300 eur.
Teraz by som ich preskocila a sla rovno na ICSI. VSZP mi neskor poslala na ucet presne 255 eur.
Mali sme vtedy 37 rokov. Dcerka je velmi sikovna a sme stastni, ze ju mame🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre