Reakcie čudnej kolegyne

dajana40
26. máj 2020

Ahojte vie mi niekto vysvetlit mam super kolegynu no vzdy ked so o niecom bavime mi povie takmer na vsetko mna to nezaujima mne to pride divne na vsetko tak hovorit a pritom mi to pride, ze ju to praveze zaujima len je nervozna z toho stretli ste sa niekto s takou reakciou?

ciernysokol
26. máj 2020

@dajana40 komunikacny problem pravdaze nastat mohol, pretoze tvoju vetu citam uz treti krat, ale stale nerozumiem

kvetinka75
26. máj 2020

@dajana40 nie, cudne chovanie. Mozno ma nejake komplexy a hambi sa rozpravat. Noneviem. Cudne to je

0silvia0
26. máj 2020

@dajana40 a v com je kolegyna super, ked je vlastne cudna?

pribinak
26. máj 2020

Nerozumiem, tak je čudná alebo je super? Lebo toto sa dosť vylučuje navzájom

ayanamirei
26. máj 2020

@pribinak je taka cudna az je super 😅

pribinak
26. máj 2020
kiwi3
26. máj 2020

zaujimava otazka 🙂 cize co jej akoze hovoris? klebety? mozno ju to naozaj nezaujima, len tebe sa zda, ze ju to musi zaujimat. a nakoniec je ona este cudna

fidorka7
26. máj 2020

@pribinak prave som to išla napísať

tigev
26. máj 2020

@ayanamirei je taka super, az je cudna 😂

srandujete
26. máj 2020

ja som reakcie kolegyne pochopil tak, ze ju klebietky zaujimaju, ale ma pri nich trosku vycitky svedomia, preto Ti stale naoko hovori, ze ju to nezaujima. . 🙂 aby si si o nej nemyslela, alebo aj ostatni, ze je klebetna 😀

dajana40
autor
26. máj 2020

@kiwi3 no to som dala iba taky nadpis . Ze cudna. Priste v robote nieco riesime apri najbanalnejsej vete napr pyta sa ma nieco a ja si to ani neuvedomim a poviem vapr no aneta tiez to tak urobila a nolo to zle a ona nato podrazdene mna to nezaujima ked to poviemmja tak hned nato argumentuje proste nechapem ako niekto tu vetu moze povedat 100x dodna pritom na nu nereaguje iba na klebety
Zaujima ma to z toho psychologickeho hladiska ze ci jej to vadi co rozoravam alebo reaguje rak napr na pravdu kriru nesce pocut lebo naozaj jebtonorv clovek v mohom zivote co rsk riesi fakt je mila a rozumieme si no nechapem tomu spravaniu keby povedala napr, ze nechce sa mi o tom bavit alebo nechcem ohovarat...

srandujete
26. máj 2020

ale jasne, ze ju to zaujima . . . 😉 .len chce byt chrumkava, ze nieeee, mna to nezaujima 😅

whatever1
26. máj 2020

Mna toto tiež nezaujíma🤣😆, lebo sa mi nechce lustit co si napisala. Nabudúce si aspoň narýchlo po sebe precitaj pred tym než to odosles. Pre mňa je to necitatelne.

barboritta
26. máj 2020

Trosku by som dala pozor,co mi mobil napise a neklebetila.asi to ju nezaujima.chapem ju,neznasam klepy

dajana40
autor
26. máj 2020

@whatever1 uz som raz opravila a viac sa neda a pusem na mobile sorry

luccija
26. máj 2020

@dajana40 tak s ňou komunikuj čo najmenej.Podla toho čo píšeš nejde o klebety, ale o bežnú komunikáciu.Asi má na všetko svoj názor a iné ju nezaujíma😦

miriam11
26. máj 2020

@dajana40 každého takto do spiku rozoberas? Keď chceš, tak sa a nou bav, ber ju takú aká je a selektuj veci, ktoré jej povieš a ktoré nie. Alebo ju nechaj tak.

lintu
27. máj 2020

Keby sem napíše ona, možno sa dozvieme, že to ty si tá čudná. Všímaj si, na aké témy tak reaguje a jednoducho sa s ňou na ne nebav.

janulik2008
27. máj 2020

To aj ja mam taku kolegynu ... hovorim jej "šturvareška" .. vsade musi byt a pusa sa jej nezatvori 😀😀😀

redbee
27. máj 2020

tak jej povedz, že... no ved teba by to aj tak nezaujímalo.... a máš pokoj.

dajana40
autor
27. máj 2020

@redbee noo tak toto musim vyskusat 😬

sante81
27. máj 2020

@dajana40 ani mňa v práci nezaujmaju zbytočné drísty, ohováranie, čo sa ide variť, aké sú akcie v reťazcoch, či vonku prší, či má niekto nasadené. A preto som tiež ,,divná,, a ako čítam to čo píšeš, máš asi s komunikaciou problém ty, vyjadriť sa, lebo ja som to vobec nepochopila. Ani dôvod založenia témy, keď si s niekým nemám čo povedať, tak nekomunikujem.

dajana40
autor
27. máj 2020

@sante81 to, zesi to nepochopila ma nezaujima 😂

lucyluv
27. máj 2020

Z toho co pises mi vyplyva, ze sa len nechce nechat zatiahnut do ohovaraciek a komentovania inych ludi.

dajana40
autor
27. máj 2020

@lucyluv praveze rada ohovori a povie svoj nazor na inych . Priste baor jej poviem ze oo dnes vela roboty to pohdeme asi neskor domov a nato povie zase mna to bezaujima

lintu
27. máj 2020

Aj sa normalne rozpravate, ci na vsetko co povies odveti, ze ju to nezaujima?

marca12
27. máj 2020

A preco sa jej neopytas,co znamena odpoved mna to nezaujima? Nema ona taky slang ako napr.ked niekto hovori stale pocuvaj ma alebo vies alebo rozumies ma. Mala som kolegynu,ktora v kazdej vete zo 2x povedala rozumies ma az mi to raz nedalo a zhukla som nerozumiem a ona si isla dalej svoje.

julka87
27. máj 2020

Mňa napadlo, či to nepoužíva ako taku "barličku" , ako slovné spojenie - zlozvyk.... Môj svokor napr. bežne počas rozhovoru povie, "dobre, to je jedno".... Napr. keď niečo vysvetľuje a už potom sa mu nechce, tak povie toto a ide na inú temu... Niekto používa "chápeš" niekto "akože" ...

dajana40
autor
27. máj 2020

@lintu takner na vsetko akebo oba tacne o niekom temu a ha ze noo a vies ona minule to a to (je to v ramci temy) abo a ňbsto mna to nezaujima tak proste ona zacne temu a zaklincuje to tou vetou akoze beviem co mam jej nato povedat

dajana40
autor
27. máj 2020

@marca12 no to mi nenapadlo ze to moze byt zvyk