SANITÁR - PRAX SKÚSENOSTI

lukynashop_sk
17. júl 2018

Ahojte Koníčkari,

Mám na Vás jednu prosbičku....
Od septembra nastupujem na externé štúdium na 1 rok odbor Sanitár. Potrebovala by som pár info, nakoľko netuším čo ma čaká. Najmä čo sa praxe týka, či budem potrebovať dokúpiť aj nejaké oblečenie biele na prax a pod. Za každú skúsenosť ďakujem veľmi pekne 😁

mimi1237
17. júl 2018

@lukynashop_sk Za mojich skolskych cias,kazdy zdravotnik si zakupoval rovnosatu na prax.Teraz neviem.ako.to je,myslim.ze rovnako 🙂

petulka1987
17. júl 2018

určite to dajú vopred vedieť, zatiaľ bude aj tak len teória 🙂 ja idem na zdravotníckeho asistenta a tiež som zvedavá, ale prax bude až druhý polrok, tak sa nechám prekvapiť 🙂

elysiacik
17. júl 2018

Isto vám to nebudú dávať zadarmo, čo más kamošku zdravotnú sestru tak ona vravela, že si tiež všetko musela kupovať sama

janinah
17. júl 2018

Oblečenie je to najmenej,pravdepodobne budete zakupovať spoločne a rovnaké celá trieda.

lukynashop_sk
autor
18. júl 2018

@petulka1987 práveže prax nám začína už v septembri. Pondelky teória a piatky prax v nemocnici. Tak som zvedavá...

lukynashop_sk
autor
18. júl 2018

@janinah to by bolo najlepšie 😁

lukynashop_sk
autor
18. júl 2018

@elysiacik to by nebol problém, to si už Človek kúpi, zrejme bude potrebné asi to zdravotnícke originál.

lukynashop_sk
autor
18. júl 2018

@mimi1237 to ste kupovali originál zdravotnícke niekde v zdravotných potrebách?

mimi1237
18. júl 2018

@lukynashop_sk ano svojim.sposobom.to bol.taky nejaky obchod ale mne sa zda ze nas aj premeriavali a teraz neviem.ci nam to objednavali alebo sa nam ta rovnosata niekde akoze sila.Nuz keby si to.clovek.dokladne pamatal vsak 🙂

mimi1237
18. júl 2018

@lukynashop_sk inak vobec si z tym nerob starosti,ako sa vyssie pise budete cela trieda zakupovat rovnake ,v skole vam povedia kde ,mozno budes musiet zakupit len nejake zdrav.nohavice biele plus obuv a doladite bielym trickom.Vsetko sa dozvies v skole.

petulka1987
18. júl 2018

@lukynashop_sk aha a kam ideš chodiť? lebo ja do Žiliny, rozvrh ešte neni, ale viem, že pol roka je iba teória, aspoň v tom mojom odbore. Ale ja si myslím, že to presne povedia, čo od Vás budú chcieť 🙂

lukynashop_sk
autor
18. júl 2018

@petulka1987 ja do Ružomberka. Nám p.Riaditeľka povedala, že od septembra budeme normálne praxovať vo vojenskej nemocnici každý piatok. Rozvrh, že dostaneme na polroka...som zvedavá čo ma čaká, dúfam že to zmaknem.

lukynashop_sk
autor
18. júl 2018

Žienky ďakujem krásne, hneď som kľudnejšia 😁

petulka1987
18. júl 2018

@lukynashop_sk určite áno, tak veľa šťastia 🙂

lukynashop_sk
autor
18. júl 2018

@petulka1987 ďakujem, napodobne 😁

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lukynashop_sk
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lukynashop_sk
autor
8. aug 2018

@tomika ďakujem veľmi pekne. S tým tetovaním to bude zaujímavé, vari bude stačiť tričko s dlhým rukávom....