Skúsenosti s prácou klientsky pracovník v poisťovníctve

catrina_s
8. jan 2016

Ahojte,

mate niekto skusenosti s pracou ako klientsky pracovnik ??
AKo to prebieha, co sa ocakavat od tejto pozicie

szaylent
8. jan 2016

Ťa zaškolia, dostaneš základné informácie o produktoch danej poisťovne, a budeš predávať ich produkty za prepážkou. V tom horšom prípade budeš musieť aktívne oslovovať ľudí - to už nie je pre každého, ale je to zaujímavejšia robota. Nevýhody: musíš ľudom predávať aj pre nich menej výhodné produkty a riešenia, len aby si spĺňala plány ktoré dostávaš, vraj s dobrým šéfom to môže byť okay, ale su tam zvyčajne celkom tlaky na spĺňanie plánov. Ak nie si príliš komunikatívna bude to ťažký oriešok. Ale treba vystúpiť z komfortnej zóny. Držím palce

catrina_s
autor
10. jan 2016

@szaylent takze nic extra co by som nepoznala. Pracujrm v poistovnictve ale na uplne inom oddeleni, preto som chcela vediet, co ocakavat za prepazkou. Dakujem pekne 😉

simuskamuska
10. jan 2016

@catrina_s A do akej poisťovne by to malo byť?

majrab
10. jan 2016

Asi vas baby sklamem nemusi to byt ibaza prepazkou, kde mate staly plat, ale iba zhananie klientov a ponukanie poistiek, ked mate za kazdu zmluvu stanovenu proviziu a ked neurobite ziadnu zmluvu tak nemate nic...

simuskamuska
10. jan 2016

@catrina_s Ak je to zdravotná poisťovňa, tak to nie je až tak o predaji.

catrina_s
autor
11. jan 2016

@simuskamuska
@majrab

KOnkretne kooperativa. Ale pani mi povedala, ze to bude poistny poradca a to je uz o niecom uplne inom.. zial...

catrina_s
autor
11. jan 2016

@simuskamuska momentalne robim kde mam jedne uvazok v komercnej a druhy v zdravtnej, viem ako to funguje 🙂 Lenze robim na call centre, preto som sa pytala na pracu ako klientsky pracovnik.

simuskamuska
12. jan 2016

@catrina_s A u vás sa ti nedá prejsť na klientského pracovníka? Nepáči sa ti práca na call centre? Kooperatívu som čítala ponuku na profesii.

catrina_s
autor
12. jan 2016

@simuskamuska praca sa mi paci, lenze j chcem prejst z jednej strny republiky, na druhu.. no a tu doma, v PO, kam chcem prejst, nie je volne miesto..

aamelkaaa
20. aug 2019

@catrina_s ahoj, vzala si tu prácu nakoniec?

catrina_s
autor
20. aug 2019

@aamelkaaa ahoj, nestihla som. Prišlo babetko 🙂