Skúsenosti s web stránkami na zarábanie

aliber
7. aug 2016

Ahojte chcela by som vedieť váš názor na tento web http://cms.zarabaniecezinternet-sk.webnode.sk/ Ďakujem 😉 😉 😉 😉

qsookie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jeennyv
7. aug 2016

@aliber stranka mi nejde otvorit ale na webnode a podobnych domenach si moze vytvorit kto chce co chce, plus ma tych internetovych klikackach a strankach poriadne peniaze nikdy nezarobis....vsetko su to len omrvinky...

aliber
autor
7. aug 2016

Jennyv a nws ako by som tu stránku spojazdnila je potrebná doména?

aliber
autor
7. aug 2016

@jeennyv a nws ako by som stranku spojazdnila je potrebná kúpa domény , chcela by som si na svoj web umiestniť reklamu cez google adsense

jeennyv
7. aug 2016

@aliber ked nejde stranka to je chyba na ich strane u administratora atd... ty s tym ako bezny uzivatel co na nu chces kliknut nespravis nic...

aliber
autor
7. aug 2016

@jeennyv a keby kuim domenu myslíš že by to plnohodnotne šlo?

jeennyv
7. aug 2016

@aliber naco chces kupovat domenu ? ide o nejaku klikacku, ci slubeny zisk a pokial viem na webnode sa staci zaregistrovat, ked si tam chces spravit nejaky svoj web, ale potom neviem aky je postup...ci sa nieco plati... vyjasni o co ide...podla mna to bude blbost jak vrata...

aliber
autor
7. aug 2016

@jeennyv žiadna klikacka to je stara otrepana somarina chcem normalnu fungujucu web stránku .

jeennyv
7. aug 2016

@aliber cize chapem to tak, ze si ty sama chces urobit web stranku, ale to si mozes aj na blogspote a neviem kde vselikde len popozeraj na nete, mas vseliake domeny, kde si mozes zalozit web...

aliber
autor
7. aug 2016

@jeennyv hej chcem len web a webnode mi pripadal na vytvorenie stranky velmi dobry a lahko ovladatelny iba vyberies šablónu a web stranku mas za 5 min. Ale ked chces plnohodnotny web domenu musis mat

jeennyv
7. aug 2016

@aliber mala si hned povedat, ze chces iba web to si mozes rychlo zaregistrovat resp. spravit...

aliber
autor
7. aug 2016

Daj nejaké odporučenie
@jeennyv

jeennyv
7. aug 2016

ja poznam len blogspot kde si baby davaju blogy a to webnode, atd. ale ujo google ti vyhodi toho vela toho aj free...

aliber
autor
8. aug 2016

@jeennyv oki diki. A máš nejaké skúsenosti s webom alebo vlastnis web?