Som tehotná a nezamestnaná. Kde mám hľadať prácu?

alenana
17. nov 2012

Som nezamestnaná už skoro pol rok. Zistila som, ze som tehotna. potrebujem peniaze. kde mam teraz hladat pracu? viete mi nieco poradit?

aduskatt
17. nov 2012

@alenana skus aspon nejaku brigadku ak zvladnes.popytaj sa aj na urade prace, kde sa chodis hlasit

alenana
autor
17. nov 2012

myslela som nieco na doma radsej :/ ale tak neverim takym co som tu nasla na webe..

dai
17. nov 2012

@alenana mas prax? si ochotna cestovat? tu maminky ta asi nezamestbaju a ked si uz pol roka bez prace a nic si si doteraz nenasla tak to nejak ruzovo nevidim ked si uz tehotna☹ ale tak niekedy aj motyka vystreli tak skusaj hladat v obore co mas vystudovany pripadne mas prax... drzim palce

aduskatt
17. nov 2012

@alenana s pracou na doma to vobec nevidim ruzovo

alenana
autor
17. nov 2012

mam sš, odbor OA. presne to hovorim aj ja, doteraz som si nenasla nic, tak teraz to bude este horsie. vzdy som si myslela, ze ked budem cakat babo, vsetko bude ovela jednoduchsie a krajsie.. ale teraz uz v tom neverim :(

tanitta
17. nov 2012

@alenana podla zakona nemoze zistovat ci si tehotna ale ak sa ta to opyta co povies oklames ?? na HPP neviem mozno na dodohu by boli "ustretovejsi" popravde ja ako zamestnavatel by som tehotnu moc neuvitala 😔 ....nie je pre mna "prinosom" najblizie 3roky ak sa mamicka neplanuje vratit skor... 😉 ... skor mi najrealnejsie pride len nejaka dohoda....

alenana
autor
17. nov 2012

lenze neviem co by som zvladla to cestovanie kazdodenne, stres a pod. co je v praci.. ale teraz sa citim tak na nic, ze cely den nic nerobim, a cakam na buduceho kym pride z prace..

tajomna21
17. nov 2012

@alenana vsak ked mas OA tak si skus najst na doma nejake uctovnictvo ....

maruska24
18. nov 2012

buďme realisti, prácu je ťažké nájsť si aj ako netehotná, ako tehotná máš šancu úplne nulovú. Hlavne aj keby sa ti podarilo ošáliť zamestnávatela, tak ťa do troch mesiacov vyrazí, alebo v lepšom prípade nepredlži pracovnú zmluvu. Práca na doma? no haha, takú akú si ty asi predstavuješ, nenájdeš. Zameraj sa skôr na svoju kreativitu a na to čo ťa baví. Možno vieš piecť, niečo vyrábať, doučovať, robiť nechty a tak. Poradili ti robiť účtovníctvo, no ale ruku na srdce, vieš účtovať? Poznáš nové zákony? išla by si do toho bez skúseností? Poznáš niekoho, kto by ti účtovníctvo zveril?