Špeciálna pedagogička

oveckajanina
21. máj 2021

Nenajde sa tu nejaka specialna pedagogicka na MD, alebo studentka, (pripadne psychologicka) z BA? Potrebovala by som pomoc so synom - ma 5 rokov a zrejme Aspergerov syndrom, vsetky oficialne centra a diagnostiky maju strasne cakacky a my by sme potrebovali zacat co najskor.... Pripadne nepoznate niekoho takeho? Dakujem

lucka_ke
21. máj 2021

ste z BA, ale ak by pre vás nebol problém cestovať tak odporúčam Prešov, nečakali sme dlho a venovali sa nám úžasne

bosorka2302
21. máj 2021

ja pracujem s AS

bosorka2302
21. máj 2021

ale vysetrenie na diagnostiku AS robi aj V kosiciach Rozenbergerova, neviem ake ma cakacky. A s cim by ste potrebovali zacat? Ved na vyssie uvedených miestach ho len diagnostikuju

pribinak
21. máj 2021

Skúste Alma centrum

mimi161
21. máj 2021

@lucka_ke koho v PO odporúčate?

kacena4
22. máj 2021

@oveckajanina co presne potrebujes riesit? specialna pedagogicka riesi skolske zalezitosti nie diagnostiku vobec nie je dolezite ci uz mate papier alebo nie ale pristup k dietatu ak pomoze precitaj si knihu vychova ditete s aspergerovym syndromem (kniznice maju) lebo neviem co presne potrebujes vediet

oveckajanina
autor
24. máj 2021

@kacena4 diki za tip, knihu pozriem. No moja predstava by bola skor zohnat niekoho kto by chodil k nam na "brigadu" venovat sa mu trochu. V septembri pojde do skolky, doteraz nechodil( nie kvoli diagnoze, to sme sa dozvedeli len teraz, ale ja som doma s mladsimi tak som nedavala ani jeho) tak aby si zvykol na cudzich ludi

kacena4
24. máj 2021

@oveckajanina odikial ste?

alexandra197
24. máj 2021

@oveckajanina Andreas v Ba

oveckajanina
autor
25. máj 2021

@alexandra197 hej viem, sme tam registrovani, cakacka cca 18 mesiacov..... Ja hladam vyslovene v Ba niekoho kto by sa my vedel venovat sukromne