Používame cookies. Viac informácií tu. OK
melody5
30. sep 2019

@bejkovnicka Doucovat jazyky, napriklad deti?

krokodilkajmanka
30. sep 2019

Mystery shopping. Je to zaujímavé a veľa nového sa človek naučí..

miciklalik
30. sep 2019

@krokodilkajmanka to je čo ?

krokodilkajmanka
30. sep 2019

@miciklalik to sú tajné návštevy - máš úlohu napríklad ísť do kníhkupectva a sleduješ, či je všetko tak, ako má byť. Vyplníš dotazník a hotovo. Projekty sú rôzne, automotive, lekárne, kníhkupectvá, benzínky, mobilní operátori, ja mám najradšej Pepco a servis automobilu - tu ideš na skutočnú servisnú prehliadku/ výmenu pneu a máš to celé preplatené plus peniaze za vykonanú prácu plus cestovné 😉 kuk mystery shopping ipsos

miciklalik
30. sep 2019

@krokodilkajmanka
Aha a ty to robíš ? Koľko sa dá zarobiť ?

lula313
30. sep 2019

@miciklalik zase to nie je terno. Dostanes tak 20-30eur za návštevu. Musis si na ňu naštudovať scenar, ktorý má tak 5-7 strán, niekde z neho robis aj test a potom vyplnas MS spravu a to tiež trvá dobre 2 hodiny, keď si to vezmeš, že tam musis aj cestovat, tak ti to nevyjde ani 5 EUR na hodinu. Ja som robila napr skúšobnú jazdu v autopredajni a to kým som si ju dohodla, absolvovala, 2 hodiny si konfigurovať auto, tak to naozaj bola bieda.. a keď dostanes jeden MS za mesiac, tak si rada, že si rada

miciklalik
30. sep 2019

@lula313 no to by chcelo tých MS aspoň 10 za mesiac, za jeden sa mi to neplatí 🤦‍♀️ Vyzerá to zaujímavo, ale podľa toho čo píšeš tak jednoduché to nieje - jasne , veď zadarmo ti nikto nič nedá. No dobre tak vyzijem aj bez toho 😂

cica8
1. okt 2019

Môžeš skúšať kozmetiku, alebo vyrábať nejaké výrobky a potom predávať, známa si tak privyraba celkom slušne.... Robí všeličo, maľuje, vyrába vence, flase na hríby, obrázky, banky na stromček.. Proste co sa jej páči tak to urobí a zaraba...

michalla86
2. okt 2019

@bejkovnicka presne viem o com pises, som doma od januara s dcerou a bola som na prasky z toho az kym som si nenasla pracu na doma. Je tu super ohodnotenie, nieje to ziadny podomovy predaj, mas podporu od firmy, vo vsetkom myslia na celu tvoju rodinu a na pracu ti staci pocitac a internet🙂 zaciatky su mozno na 200-300€ za mesiac, ale po dvoch troch mesiacoch si vies zarobit plnohodnotny plat;) a hlavne to vsetko z pohodlia domova

michalla86
2. okt 2019
uniquegirl
2. okt 2019

@michalla86 aka je to praca?

fokuska
2. okt 2019

@michalla86 Aka je to firma a co je ta praca? Ak to nemozes napisat tu verejne, tak viem o co ide 🙂

vierulikhro208
2. okt 2019

@michalla86 a aka je to firma.. ak mozes napis konkretne o co ide. Dakujem

henka545
3. okt 2019

@krokodilkajmanka oplati sa? Ja som robila pre inu firmu ale niekedy tak zbili cenu ze 5e aj s cestou a moc sa to neoplatolo. Aj tam sa licituje o cenu kolko pytas?

cestovanie7
12. okt 2019

@bejkovnicka ahoj ja som začala s kozmetikou a vizazov s firmou Mary Kay. Napĺňa ma to. Zarobím si. Je to flexibilná práca a na teamove stretka si bravam deti so sebou. Je to zaujímavá cesta plná ocenení no i zaprenia. Ak chceš môžem dať viac info

tmavovlaska11
10. nov 2019

Ahoj, ak máš záujem o zaujímavú prácu na doma, ozvi sa mi rada Ti o tom poviem viac.

fokuska
10. nov 2019

@tmavovlaska11 Napis tu priamo podrobnosti

veronikaszabova
10. nov 2019

@fokuska MLM tusim Farmasi 🙂 uz jej admini blokli diskusie, kde ponukala pracu

fokuska
10. nov 2019

@veronikaszabova Jooooj neprezradzaj :D cakala som ze to ostane zahalene ruskom tajnosti ako vsetky tie lukrativne ponuky, o ktorych sa smie hovorit len v sukromnych spravach :D

midka
10. nov 2019

no,, ak ovladas jazyky, je to super,, kamoska robila preklady, k nejakym navodom,,, neviem ako to bolo platene,, ale urcite je vacsia sanca, ze tu pracu ziskas,, ako predaj nejakej kozmetiky,, skus pozriet, nieco s tymi jazykmi,,, 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli