V práci zabudli na moje narodeniny

7. mar 2022

Ahojte
Možno riešim bizarnosti no celkom ma to trápi.
V práci máme menší kolektív a teda každému (bez ohľadu na pozíciu) gratulujeme k narodeninám. Ak má práve voľno alebo je akurát víkend tak najbližšie keď sa vidíme. Máme aj zoznam personálu - kto kedy má narodeniny aby sa na nikoho nezabudlo. Ja som mala koncom februára narodeniny a je pravda, že to vychádzalo na nedeľu, no čakala som aspoň smsku od kolegýň. V nedeľu nič, celý minulý týždeň nič, tak som to už ani neriešila a teraz idú kolegyne gratulovať druhej kolegyni, ktorá mala cez víkend narodeniny. Nepovedala by som, že ma nemajú radi. Volajú ma na obed, keď musíme ísť autom pre niečo často volajú mňa či nejdem s nimi, píšeme si i mimo práce takže v tomto problém nebude. Neviem načo to sem vôbec píšem, len som sa chcela vyrozprávať , padlo mi to dosť zle.

irusa
7. mar 2022

stáva sa ...rýchla doba...zabudli

snazilka_bio_mamka
7. mar 2022

my sme mali tak zauzite, ze ten kto mal narodky doniesol zakusky,tortu, obcerstvenie takze nikto nemohol zabudnut

miskajerry
7. mar 2022

aj u nás nosíme koláče

autor
7. mar 2022

U nás koláče nenosíme, vždy gratulujeme so šampánskym a bonbonierou a ten kto to dostal, automaticky otvorí a dáme si spolu čokoládku a pripijeme s pohár šampanským - áno, riaditeľka nám to povoluje😊

dzina007
7. mar 2022

@snazilka_bio_mamka
@miskajerry aj my....
ja mam v kancelarii samych chlapov tak hned pisu ci kolace prinesiem ked som na HO... pocas narodenin sa nemozem vyhovarat na HO... 😀

surama
7. mar 2022

Tiez by ma to mrzelo..najma, ked ty kazdemu gratulujes a tebe nikto. Dojdi s novou kabelkou a ked sa na nu budu pytat, povies, ze si na narodky dostala a uvidis reakciu 😃 Inak my tiez nosime kolace alebo nejake pohostenie, ked mame narodeniny 🙂

katkamatka7
7. mar 2022

U nás v práci ten, kto je oslávenec, prinesie nejakú maškrtu pre všetkých, ako chlebíčky, koláčiky. Sú takí, čo takéto svoje narodeniny alebo meniny nepripomínajú a nemajú záujem oslavovať tak, aby to vedel každý.

diamond007
7. mar 2022

Tiež by som teda medzi rečou nadhodila že ste mali oslavu alebo čo.
Len riešiš hovadiny, ja som rada ak mám pokoj a nik nevie 🤣 nie to robiť cambrdal aj v robote ...

gladys_07
7. mar 2022

@diamond007 inak moje slova. Ja som na narodeniny a meniny brala homeoffice alebo dovolenku, lebo ta predstava ako sa predomnou tvori rad 25 kolegov (z ktorych mam rada ze dvoch) a idu mi gratulovat….brrrrrr

autor
7. mar 2022

Nejde mi o to, že by som silou mocou túžila po tej čokoláde😂 Síce šampánske by som si aj dala🤔😂 Len ma skôr mrzí, že za ten čas čo som tu, som jediná ktorej sa negratulovalo.

autor
7. mar 2022

Zas u nás nie je žiadnych 25 kolegov😁 max len 5-10

sims4
7. mar 2022

Tak ono sa to stáva, neviem nejako osobne by som si to asi nebrala, lebo dnes žijeme veľmi rýchlu dobu, ja som rada, že si pamätám dátumy svojej rodiny aj to musím mať všetko poznačené v kalendári, lebo teda na dátumy moja pamäť celé zle 😀

cyberk
7. mar 2022

zruste cele slavenie narodiek v praci a bude pokoj :D aj tak som zmysel v tom nikdy nevidela, ved predsa koho mam rada toho pozvem na sukromnu oslavu a nepotrebujem 15 fejkovych usmevov a gratulacii :D aj ja mam na haku ich narodky a len zo zdvorilosti gratulujem, ked uz musim a vidim, ze aj ini gratuluju.... 😵

jovana9
7. mar 2022

asi fakt "len" zabudli... nemohla/nechcela by si sa s tým zdôveriť najbližšej kolegyni? očakávala by som, že dodatočne zorganizuje nápravu tohto omylu Tvojho pracovného kolektívu 🙂

slovakboy
7. mar 2022

Zabudli a už je im to trápne spätne gratulovať. Minuly rok si spomenuli?

titla
7. mar 2022

Aj mne sa to stalo, ako zamrzelo, ale zas viem, ze to nebolo schvalne. Kolegovia zabudli a bolo vidno ako sa citili trapne.

potomka
7. mar 2022

Ale tak stane sa, tiez keby nemam vsetko napisane v kalendari a diari tak by som aj ja zabudla.

martinkatinka
7. mar 2022

A to si v tej robote mala narodky prvy krat? Minuly rok na teba nezabudli?

slapina
7. mar 2022

Mne sa to tiež už stalo, len ako netreba robiť z toho paniku. Človeka to síce zamrzí, no pri životnom frmole, to nie je nič výnimočné

eeffka
7. mar 2022

no boze moj... a mne na 39 gratulovali na 40 🙂

gabika8855
7. mar 2022

V praci to je nic ...mne uz 4 roky za sebou zabudli stari rodicia gratulovat zakazdym pridu s vyhovorkoua myslia si ze ich neprekuknem ....a tento rok aj vvsetci kamarati a najblizsi ...taki s ktorymi som roky neni v kontakte taki mi gratulovali a najblizsi do jedneho zabudli sestra, stari rodicia, partner, svagrina, najlepsie kamosky

surama
7. mar 2022

@eeffka Mojmu kolegovi sef gratuloval k 50 😃 Mal 42 🙈😃

tana85
8. mar 2022

ten zoznam je nejak viditelny alebo ako mozu zistit kto ma kedy sviatok? ako zistia sviatok ostatnych kolegov? toto by aj mna velmi zamrzelo, ze je rychla doba je uplna blbost, trapna vyhovorka. ak je nieco zauzivane a dokonca sa vedie zoznam narodenin, tak ano, ak zrovna na jedneho “zabudnu”, tak je to velmi divne.

0903319474
26. okt 2022

U nás v práci sa tiež veľmi vyberá na 40 a mne sa nevyberali.doniesla som zákusky,ale doteraz som z toho sklamaná.a odvtedy už neoslavujem narodeniny v práci.ked sa zbierajú peniaze ostatným dám,ale už nechcem ani 50 oslavovať.a čo je hrozne tak sa dávajú peniaze podľa toho ,kto koho má ako rád.takze jednému sa vyberie 200 eur a druhému 50.je to otrasné.radsej svoje peniaze použijem na dovolenku ako pre takého hyeny.takze nie si sama.a nie je to dobou.keby si len jednu kolegyňu mala normálnu,ktorá by to pripomenula ostatným.