Vaše osobné skúsenosti s OVB - pozitívne i negatívne

sunny8
24. jan 2017

Dobrý večer želám 😉 prišla som sa informovať ohľadom práce v OVB. Takže čo-to som si načítala v googli a veru nebola som s tými informáciami spokojná. Keďže mám tam ísť na pohovor a črtá sa mi to ako lepšia práca než akú mám teraz tak preto by som chcela vedieť pohľady ľudí ktorí tam pracujú/li. Čítala som že budem vlastne "otravovať" ľudí s financiami že si budem musieť platiť nie práve lacné školenia na čo žiaľ nemám. Sľubujú rýchly kariérny rast a pod. Necitím či by to bolo pre mňa a či by to nebolo aj časovo náročné. Keď vtáčka lapajú pekne mu spievajú neviem či aj toto je nejaký podobný prípad. Fakt nič dobré som o tom nečítala 😥 ďakujem za každú skúsenosť

onderisin
2. feb 2019

Prácu resp. spoluprácu s OVB isto odporúčam, pretože je to jediná firma ktorá je na trhu už od samotného začiatku a to už viac ako 25 rokov. Za tú dobu ušetrila a zarobila kopec peňazí pre klientov ktorým znížila splátky úverov , stará sa o dôchodkové piliere a taktiež vie velmi dobre nastaviť poistenia aby klient vždy od poisťovne peniaze. Nie je to však práca na TPP, ale zarobiť si isto seriózne viete.

martin008
9. feb 2021

Ja OVB môžem jedine odporučiť, pracujem tam a práca je to super. Záleží od toho, v akej štruktúre sa nachádzate, akých ľudí máte okolo seba a nad sebou. Ja som to vychytal parádne, za čo som vďačný. Odporúčam tam ísť cez človeka ktorého poznáte osobne.