Používame cookies. Viac informácií tu. OK
pribinak
7. nov 2019

Ist na PN?

evelka81
7. nov 2019

presne tak chod na pnku prezivam nieco podobne ale nastastie konci ona ak by nie dala by som vypoved

sapetka
7. nov 2019

Daj sa vypisat a dovi! Nech si dokazuje na niekom inom

anonym
autor
7. nov 2019

Dnes mi dala vypracovat tabulku (kedze som teamleader), kto ma aku agendu z mojho timu na starosti. Tak jej to davam na kontrolu ci jej to takto mozem poslat a ona mi povie, ze no a to svoje meno si tam uz naco dala. Sprava sa 2 mesiace pred mojim odchodom akoby som mala koncit zajtra. Netusim ako si mam toto vysvetlovat, len som nemala prilezitost sa jej na to spytat, pretoze ked ju chcem do zasadacky, nikdy nema cas...

pribinak
7. nov 2019

Tak ju prekvap a posli zajtra SMS, ze jej zelas vesele Vianoce a štastný nový rok a ty uz zostávas doma.

mogaa
7. nov 2019

Prepáč, ale si hlúpa ak si tehotná a dala si výpoveď. Mohla si to riešiť PN-kou. Ak by si dala dohodu o skončení PP pred skončením RD mohla si mať max.materkú , rovnako ak by si počas troch rokov otehotnela mala by si reťazovú materskú.

mogaa
7. nov 2019

Preklep - mohla si mať maximálnu podporu nie materskú.

anonym
autor
7. nov 2019

@mogaa prepac ale oznacovat ma za hlupu je priskore nemyslis? V juli som dala vypoved, zaciatkom septembra som zistila, ze som tehotna. 🙂

quaxi
7. nov 2019

V juli bola mozno v soku, necakala to, chcela ziskat viac casu, lenze faktom je ze nikto nie je nenahraditelny a za 3-4 mesiace sa vzdy da najst riesenie. Ona uz od jula rozmysla ako ta nahradit, ako rozdelit tvoju robotu, kde zohnat namiesto teba noveho cloveka, a uz to ma asi premyslene, spracovane, teba uz nepotrebuje. O necele 2 mesiace tam nebudes, do toho este sviatky, docerpanie dovolenky, uz naozaj nemoze ratat ze by si toho nejako vela este spravila. Cisto racionalne je predsa spravne ze rata s tym ze tam uz nebudes. Len ty to asi prehnane vnimas mozno aj vdaka tomu tehotenstvu. Bud sa k tomu postav racionalne, alebo ak mas moznost chod na PN a budes mat pokoj. Pripadne sa s nou skus dohodnut na skorsom termine odchodu, ked si odisla dohodou, da sa termin zmenit.

mogaa
7. nov 2019

Nemyslela som to v zlom ani doslovne, bola som v tom že si ju dala už ako tehotná lebo si toho mala dosť, tak prepáč....jasne to mení situáciu, mohla si skúsiť ju stiahnuť ked si bola tehotná a potom oznámiť tehotenstvo....choď na PN a PN skús potiahnuť do materskej, aby si neostala bez príjmu.

anonym
autor
7. nov 2019

@quaxi Dakujem, presne nad tym som dnes uvazovala ci si to ja prilis nepripustam. 👌
Ale predsa len, 7 rokov je 7 rokov, som tam od matury, prva praca.

Skusim s nou pokecat, ci nejak neukoncime to trapenie 🙂

anonym
autor
7. nov 2019

@mogaa ver ze som chcela, ale ja neviem klamat. Ked som par dni kvoli nevolnostiam musela byt doma, spytala sa ma ci som v tom a prezradila som sa 🙈

kikulienkadd
7. nov 2019

Skús sa na šéfku pozerať cez optiku toho,že vieš,čo je v živote dôležité a ona rieši spory ako trápna, nedospelá. Častý jav,žiaľ... Daj sa na pn,vyber si dovolenku, neboj,nieco pre dobro tvojho bábätka a seba samej určite vymyslíš. Prajem ti veľa šťastia!

miadi
8. nov 2019

Tak to skus brat tak ako šefka. Ze uz si takmer prec. Ked ti povie zas nieco take ze naco si tam dala meno alebo ze tvoj nazor uz nie je doležity .. zasmej sa jej do tvare. A povedz ze fakt mà pravdu. A ze uz len dakych 40 dni ti bude šefkou a Potom uz nikdy viac. Mozes ju mat v paži, Tes sa na babatko a nelutuj sa ze po 7 rokoch tam ti šefka nerobi party na rozlučku. Nepreživaj to privelmi.

pribinak
8. nov 2019

no co? si doma PN? ci sla si do prace?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli