Viazaný finančný agent NN

janulla25
24. feb 2019

Ahojte chcela by som sa poradiť s niekým kto pracoval v NN ako finančný agent.

smile4
19. nov 2019

A zacala si s tou pracou?

janulla25
autor
22. nov 2019

@smile4 už som aj skončila....

anikamf
18. máj 2020

@janulla25 Zdravím, mohla by som sa spýtať prečo si skončila a v ktorom meste ? Ďakujem

janulla25
autor
18. máj 2020

@anikamf v PB som robila. Prečo som skončila? Pretože to bola robota o ničom, je ťažké ľudí presvedčiť v dnešnej dobe aby platili poistku. A ak aj náhodou budes mat šťastie musíš dúfať že ju aj bude platiť. Ak prestane po 3 mesiacoch sa poistka ruší a ty prídeš o časť provízie ( záleží kedy ju zruší čím skôr tým horšie pre teba, tým viac peňazí vrátiš). Školenia boli zadarmo to je pravda ale to cestovné čo som previezla kvôli tomu aby som 3x do týždňa cestovala do TN na celý deň mi nikto nevrátil. A koniec koncov to či budeš mať v danom mesiaci výplatu záleží len od teba a tvojej šikovnosti. Nemám na to povahu otravovať, prehovárať, ponúkať....v tomto som sa nenašla. Ale tak mám skúsenosť a viem že už by som sa na takúto prácu nedala nahovoriť ani keby sľubovali zlaté tehly.

anikamf
18. máj 2020

@janulla25 Ďakujem veľmi pekne. Hneď som si myslela , že to nebude také ako to ospevujú. A ako dlho si tam pracovala? A je to teda iba čiste o naháňaní nových zmlúv?

janulla25
autor
18. máj 2020

@anikamf Pol roka som tam vydržala, no presne tiež mi to vykreslila manažérka keď ma na to nahovarala ako budem mať klientov okolo 100 po bývalej kolegyni len mi "zabudla" povedať že najskôr musím doniesť zmluvy min.za 1000€ až potom mi dajú zopár jej klientov. Čisté klamstvo .

anikamf
19. máj 2020

@janulla25 Ďakujem za odpoveď..No tak som mala z toho asi správny dojem, že sa mi to nepozdávalo..a pri odchode bez problémov? či si musela aj platiť niečo?

smile4
19. máj 2020

Ja som neskoncila

anikamf
19. máj 2020

@smile4 Zdravím.. Vy tam stále pracujete? A ste tam spokojná? Zajtra mám druhý pohovor a stále zvažujem ešte... budem vďačná za každé info..

janulla25
autor
19. máj 2020

Najprv tvrdili že by som musela vratiť fix za 4 mesiace , vraj najskôr musím urobiť skúšku ale nakoniec to šlo aj bez toho. Som rada že už tam nepracujem, takto mám výplatu každý mesiac a nemusím sa spovedať každý mesiac riaditeľovi prečo som len toľko zmlúv urobila, prečo to nemohlo byť viac a podobné veci.

niki95930
17. máj 2022

@janulla25 zdravím prosím vás ako je to s tým vracaním provízie. Tiež som robila v NN. Prednedávnom som zistila že môj známy si chce zrušiť zmluvu ktorú som mu ešte robila ja. Zmluva má rok a pol takze sa bojím že ak ju zruší príde mi nejaká nehorázna suma k vráteniu aj keď tam už nerobím. Nevedeli by ste mi poradiť?

janulla25
autor
18. máj 2022

@niki95930 dobrý deň čo ja viem a ako nás skolili príde vám vrátiť keďže ma zmluva rok a pol tak 1/4 z provízie. Keby po roku museli by ste vracať polovicu provízie.
@niki95930