Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vo výpovednej dobe som zistila, že som tehotná

vivin
7. jan 2013

Ahojte, potrebujem poradit, som zamestnana 7 rokov v jednej firme, pracovny pomer som ukoncila § 67 koncom novembra 2012,uplynutim dvojmesacnej vypovednej doby ku dnu 31.1.2013. Od 2.1.2013 som vsak na PN a dnes som zistila ,ze zdravotne problemy su sposobene tehotenstvom 😒 .
Ako mam dalej postupovat? Musim tehotenstvo oznamit zamestnavatelovi? Ak budem stale na PN mam sa hlasit 1.2.2013 na urade prace ,alebo az ked mi skonci PN. Mam 36 rokov , prvy porod som mala komplikovany, preto nechcem riskovat v novej praci. Ako sa mi bude ratat materska z 2012 ? alebo z podpory ktoru este len budem brat v 2013? Vopred Dakujem.

kvieta
7. jan 2013

Nemáš možnosť ísť na rizikové?

vivin
autor
7. jan 2013

@kvieta este som nebola u doktorky, dnes som si robila test...a hups dve palicky...neplanovane.Chcela by som rizikove , aby som bola doma, ake to ma vyhody? a ako ho ziskat?

exupery
7. jan 2013

@vivin si v ochrannej lehote,ak si stale vo vypovednej dobe,musis to oznamit pisomne zamestnavatelovi,a pravdepodobne ti poradi zostat na PN az do materskej,pripadne ta musi vziat spat...teda aspon to tak platilo ,ked som bola tehu ja....mozno sa to uz zmenilo.

exupery
7. jan 2013

@vivin na UP ta nezapisu nakolko budes stale zamestnana,a zamestnavatel by ti mal vyplacat aj PN aj matersku,teda myslim si,ved ak si aj teraz PN,zamestnavatel ti plati nemocenske,nie?

vivin
autor
7. jan 2013

@exupery ano plati mi PN, to si mam vybavit PN az do materskej u gynekologa ,alebo u praktickeho lek?

matozazzo
7. jan 2013

PN si vybavis u gynekologa, nech ta da hned na rizikove tehotenstvo a hned si dohodni aj vychadzky, keby ti prisla kontrola... S tym zamestnavatelom neporadim, mozno niekto iny, ale malo by stale platit, ze si v ochrannej lehote.

kvieta
7. jan 2013

@vivin Ak by si mala rizikové tehotenstvo, Tvoj gyn. by Ťa vypísal na PN až do materskej. Po skončení PP si v ochrannej dobe 7 dní, ale ak si na PN už teraz, možno by si ani nemusela prerušovať terajšiu PN - informuj sa u svojej lekárky a gyn. Kým si na PN, kt. sa začala pred skončením PP a trvá, alebo začala počas ochrannej doby, nemusíš sa hlásiť na ÚP, až po jej skončení, aj to iba ak hneď nenastúpiš na MD.

exupery
7. jan 2013

@vivin myslim,ze by namal byt problem,aby ta gynekolog vypisal na rizikove,ak mu povies ,aka je situacia,ale musi zamestnavatelovi pisomne oznamit,ze si tehotna,a musis mu poslat potvrdenie od lekara.Ochrana lehota by ti mala skoncit az po ukonceni rodicovskej dovolenky.

kvieta
7. jan 2013

Pozor, ak Ti uplynie ochranná doba, tých 7 dní od ukončenia PP, nesmieš PN prerušiť až do MD.

maruska24
8. jan 2013

platí to aj keď ona dala výpoveď ktorá jej už plynie? PN je predsa práceneschopnosť, akonáhle ukončí pracovný pomer a nenastúpi do inej práce, tak jej PNku nikto vyplácať nebude. Lebo som sa ešte nestretla s tým, že ak niekto podá výpoveď, ktorá je už v polovici, aby ju stiahol kvôli materskej a zamestnávateľ mu v tom vyhovel.

katarinkam
8. jan 2013

@maruska24 ale bude pokiaľ tí začala PN este počas práce tak aj po jej skončení tí plynie PN.Môj manžel bol takto 2 mesiace po skončení práce PN.Sa mi zdá že max rok sa dá aby to socialka preplacala.

huxy
8. jan 2013

ja napíšem len svoju skúsenosť.ja som tiež dala v práci výpoveď.počas výpovednej lehoty som tiež otehotnela.vyriešila som to tak,že posledný pracovný deň som šla ku gynekológovi /s ktorým som sa na tom ale dopredu dohodla,a taktiež moja vtedajšia riaditeľka o tom vedela/,a vypísal ma na rizikové.tak som aspoň dostávala nemocenské dávky,myslím že vo výške 55% z hrubej mzdy.na pn som bola až do materskej.

evita68
8. jan 2013

@vivin Keďže si výpoved dala ty, pracovný pomer ti skončí uplynutím výpovednej doby, aj keď si na PN. PN ti môže trvať aj ďalej, nemocenské ti bude vyplácať sociálna poisťovňa. Ak by skončila PN, tak sa zaeviduj na úrade práce.
Budeš mať nárok aj na materské, pretože v čase skončenia prac, pomeru si tehotná, takže sa na teba vzťahuje 8 mesačná ochranná lehota.
Materské sa ti bude rátať z príjmu z roku 2012, pokiaľ nenastúpiš do nového zamestnania a nebude ti tam trvať prac. pomer nad 90 dní.

vivin
autor
11. jan 2013

@evita68 dakujem, ked budem stale na pnke,kde odovzdam papiere na peniaze ked nebudem zamestnana,na socialku? a z coho sa mi bude ratat pn,ako je to platene?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli