Vojaci, policajti a bezpečnostná previerka

junova
15. jún 2014

Ahojte ženy, sú medzi vami vojacky, policajtky alebo sú nimi vaši manželia? Môj manžel je vojak, každých sedem rokov má bezpečnostnú previerku. Práve teraz ju má. Potrebuje veľa osobných informácií o našej rodine, jeho rodičoch, surodencoch, mojich rodičoch, mojich surodencoch, ich dátum narodenia, bydlisko, prácu, rodné číslo. Moja rodinka všetky informácie poskytla, ale rodné číslo nechcú. Vraj aby ho niekto nezneuzil. Manžel napísal do formulára, že odmietli poskytnúť rodné číslo. Neviete, či môžu byť z toho nejaké problémy?

maznacik007
15. jún 2014

@junova nie som policajtka ale tiez mame obaja (aj manzel) kvoli praci s US bezpecnostne previeky na stupen utajenia T.
kedze nema manzel uz roky ziaden kontakt so svojou rodinou (to je na dlho ) tak tiez nevie tie udaje .. potom tam uvedies k odpovedi na tu otazku v osobnom dotazniku ze Neviem ...
nemozes tam nechat prazdne miesto proste .. len sa musis vyjadrit ...
oni si to samozrejme vedia vsetko velmi rychlo overit ... v pripade ze maju otazky tak si ho pozvu na pohovor .. kde to moze pripadne vysvetlit ale pokial tam da neviem, tak to je v pohode .. resp. uplne kludne ze odmietli poskytnut ... tak ako dal hlavne je aby sa vyjadril ak by tam nedal nic tak by to brali ako formalnu chybu... 😉

linda20111
15. jún 2014

@junova Tie papierovacky su len formalita. Udaje uz davno vedia a vedeli davno predtym ako mu dali vypisat nejake papiere. Nic sa neboj, napisal to dobre.

raszuz
15. jún 2014

@junova nemal by byt problem, len nech ma kazdu kolonku vyplnenu, ziadne vyciarkavanie

junova
autor
15. jún 2014

Ďakujem. Ja som sa bála, či z toho nebude nejaký pruser.

raszuz
15. jún 2014

@junova nebude, bezne sa pise neviem, neposkytol mi, nestykam sa, nemam dalsie deti, surodencov a podobne 🙂

junova
autor
15. jún 2014

@raszuz ďakujem 🙂