Voľba pracovnej ponuky

laptopka007
29. máj 2020

Ahojte asi pred mesiacom mi prisla jedna pracovna ponuka. Vraj mi daju urcite vediet koncom maja najskor zaciatok juna,zatial to vychadzalo na 90%
Vcera mi prisla dalsia ponuka ale tetaz neviem co mam spravit. Mam este pockat pokym sa prvy zamestnavatel ozve alebo mu mam napisat, ze mam dalsiu pracovnu ponuku?len tomu prvemu zamestnavatelovi som slubila, ze pojdem tam, ale sa nejako neozyva.
Len velmi zas nechcem na nich tlacit. Teraz ani neviem ku komu pojdem vobec robit.

Dakujem

ovaaa
29. máj 2020

Pokial nemas zmluvu tak je to JPP. Zavolaj si tam a prezisti svoj nastup do prace.Ak sa ti jasne nevyjadria kedy mozes ist podpisat prac.zmluvu tak oslov druheho potencionalneho zamestnavatela. Samozrejme isla by som tam, lde by boli pre mna vyhovujucejsi podmienky.

s_a
29. máj 2020

ved nemohla si im tiež na 100% sľúbiť, že tam pôjdeš, keď ani oni sa ti neozvali, že ťa na 100% berú 🙂 kľudne choď na ten ďalší pohovor a rozhodneš sa, kde sa ti bude viac páčiť

laptopka007
autor
29. máj 2020

Prva praca je v nasej dedine a druha v meste o 11 km dalej. Ale zas asi je lepsie robit dalej od vsetkych a kde nikoho clovek bepozna 🙂 do nasej dediny mi chodia aj moje deti do skoly.
Tak neviem veru 🙄

laptopka007
autor
29. máj 2020

Pred mesiacom mi napisali ze ci mozu so mnou pocitat.

zupka33
29. máj 2020

Ja by som na ten druhy pohovor isla, ved tam nemas co stratit a uvidis potom co dalej. Akym smerom sa vydas 🙂

sense
29. máj 2020

Isla by som aj na druhy pohovor.

laptopka007
autor
29. máj 2020

V tej druhej praci som bola u nich na brigade pol roka a teraz mi ponukli nadalej u nich pracovat.

nnnuuunnn
29. máj 2020

@laptopka007 Zavolala by som do tej prvej, ak ju chces, ze mas inu ponuku, ale im davas prednost, len nech sa teda vyjadria a nech sa zmluva co najskor podpise. To su normalne veci... Tiez sa mozes ospravedlnit, ze nechces ich uhanat, ale ze ako sa veci maju a vysvetlis.

laptopka007
autor
29. máj 2020

Napisala som do tej prvej praci, aby sa vyjadrili. Lenze tieto dve majitelky sa poznaju, urcite si napisu.ale nic zle som na nikoho nepisala, lebo nemam ani dovod.len chcem vediet u koho vlastne skoncim. Je tak?