Vyplatenie podpory bez straty zamestnania

bermayr
16. okt 2017

Caute, asi to bude blba otazka, ale spytam sa, ze mi tak napadlo, ak stat vyplaca 50% nepoberanej davky v nezamestnanosti cize podporu, tak nedalo by sa vyplatit cely pol rok za to, ze som zamestnana a nezneuzivam system? Proste 2-3 roky odrobene a navrh ci si to chcem dat vyplatit a riskovat ze ostanem bez roboty a nic mi nezaplatia, alebo to nechat statu... Chapete ako odmena za poctivu pracu 😂 a takto by sa to mohlo opakovat kazde obdobie co je uz narok na podporu a pekne si to dat vyplatit. Co poviete take sa neda? 😂

lilyianka
16. okt 2017

@bermayr ne neda

rakywanda
16. okt 2017

nad tým si dlho rozmýšľala????

sense
16. okt 2017

...je to blba otazka ...ale pravujuci by to urcite ocenili...😉

martul
16. okt 2017

No ja žasnem čo sa dá vymyslieť

janinah
16. okt 2017

kandiduj za premiéra,zvolíme ťa😀

stefka33
16. okt 2017

Presne toto by sa mi teraz hneď zišlo 😀 Prachy z poistenia v nezamestnanosti však presúvajú na dôchodky.

bermayr
autor
16. okt 2017

Tak ja som chcela odist z firmy na mesiac kvoli podpore, sa mi uvolnili endorfiny, ze si dam 5 mesiacov podpory vyplatit a kupim si do noveho nabytok nejaky, ale na socialke ma schladili hned, ze musim byt doma aspon 3 mesiace aby mi dali daco 😂 to by mi zamestnavatel uz neschvalil, ten mesiac som chcela nastupit k nemu na brigadu a potom sa vratit, ale hold neoklamem to 😔

mirka17
16. okt 2017

@bermayr ono sa to volá podpora v nezamestnanosti preto lebo sa vypláca v čase keď si bez práce. Ak chceš odmenu za poctivu prácu pýtaj zamestnávateľa odmeny.