Výpoveď počas materskej

daniela_4
27. máj 2013

Dobry den.potrebovala by som poradit co robit v situacii ked zamestnavatel rusil firmu (obchod,kde len zmenil nazov ale funguje dalej) na socialnom som nahlasena ako nezamestnana,co som zistila len nahodou.pred materskou dovolenkou som bola na rizikovom cize som bola pn...a MD mi zacala od 7.4. a odhlasena som bola ako nezamestnana od 30.4. nebol korektny aby mi poslal ci uz vypoved alebo aby ma informoval...nic som nepodpisala...pretoze som bola v tom case v nemocnici.neviem ako postupovat...ostatne kolegyne dostali zmluvu a pracuju dalej ale kedze ja som na md.tak spravil toto.som z toho zaskocena.

jaja018
27. máj 2013

A výpoveď ti písomne nedal?

daniela_4
autor
27. máj 2013

@jaja018 nie,nic mi neprislo.

liz_lemon
27. máj 2013

@daniela_4 a nemala si PP na dobu urcitu?

jaja018
27. máj 2013

Ja son bola zamestnaná na dobu určitú a po jej skončení vtedy som bola na MD ale prišiel mi papier ku ktorému dnu som nezamestnaná a z akého dôvodu. Veď to snáď musí byť, či? A este aj papier o príjmoch za ten rok aj keby tam bola nula veď to potrebujes k odvodu dane. Zvláštne neviem či to môže tak spraviť zamestnávateľ @daniela_4

jaja018
27. máj 2013

@liz_lemon aj keby mala PP na dobu určitú výpoveď jej musia poslať poštou

bodka13
27. máj 2013

@jaja018 ak by mala zmluvu na dobu určitú,myslím že nemusia posielať nič - proste tým dátumom pracovný pomer zaniká
....papier na dane jej ešte môže prísť ...každopádne by som sa na mieste @daniela_4 informovala priamo u zamestnávateľa

liz_lemon
27. máj 2013

@jaja018 ked je PP na dobu urcitu, tak konci danym dnom, a nic sa nikam neposiela, a uz vobec nie vypoved
po vypovedi nasleduje totiz vypovedna doba, cim by sa PP predlzil na dalsie 2 mesiace, co by bol totalny nezmysel

jaja018
27. máj 2013

@liz_lemon ja som mala PPnna dobu určitú a poslali mi papier ze ku dnu xy mi skončil pracovný pomer z dôvodu uplynutiadoby na kr. som bola priata

liz_lemon
27. máj 2013

@jaja018 to, ze tebe poslali, neznamena, ze sa to bezne posiela

bodka13
27. máj 2013

@jaja018 zrejme si mala šťastie na slušného zamestnávateľa,ktorý aj napriek tomu že je to jasné zo zmluvy ti to aj dodatočne oznámil 🙂

daniela_4
autor
27. máj 2013

@liz_lemon nie mala som na dobu neurcitu...

daniela_4
autor
27. máj 2013

@jaja018 zmluvu mam na dobu neurcitu.

daniela_4
autor
27. máj 2013

@bodka13 zmluvu mam na dobu neurcitu...viem ze keby mam na dobu urcitu tak konci tym dnom...

bodka13
27. máj 2013

@daniela_4 tak ti neostáva nič iné,iba ísť do firmy a zistiť prečo to tak urobili bez tvojho vedomia

daniela_4
autor
27. máj 2013

@bodka13 tym ze zistim preco to spravil nic nevyriesim.mne je v podstate jedno preco to spravil.ale potrebujem mat v rukach bud papier na zaklade coho ma odhlasil alebo v rukach vypoved.lenze mi vypoved nemoze dat ked som na md tak asi preto to vyriesil takto.lebo vypoved mi moze dat jedine s odstupnym a preto mi to neoznamil...ale chcem vediet ako postupovat ako to napadnut.

liz_lemon
27. máj 2013

@daniela_4 pisomne ho poziadaj, aby sa k tomu vyjadril, a aby preukazal, ze ti bola dorucena vypoved
ak sa nicim takym nepreukaze, si stale v zamestnaneckom pomere

bodka13
27. máj 2013

@daniela_4 dosiahneš 😉 -budeš sa môcť domáhať svojho práva ,ak to urobíš tak ako ti radí @liz_lemon 🙂

daniela_4
autor
27. máj 2013

@liz_lemon aj napriek tomu ze ma nahlasil ako nezamestnanu?moze mi poslat vypoved bez toho aby som nieco podpisala a rozviazat so mnou pracovny pomer?urcite to budem riesit...a co ak nebude na to reagovat?pretoze sa chce vyhnut tomu aby mi vyplatil odstupne.

liz_lemon
27. máj 2013

@daniela_4 pri vypovedi sice nie je potrebny podpis zamestnanca, ale musi byt preukazatelne dorucena druhej strane, teda musi mat podpisane prevzatie vypovede, alebo doklad z posty, ak by ju poslal postou
inak je taka vypoved neplatna
ak nebude reagovat, treba mu pohrozit inspektoratom prace, pripadne sa na nich rovno obrat, nech to presetria
mozno nevie, ze ked si na MD/RD, stale ostavas v PP

daniela_4
autor
28. máj 2013

aj to je mozne ze nevie...ale zas preco by mi to zatajil jedine ze by to nebolo ciste a vymysla na mna taketo podfuky.urcite ho budem kontaktovat..som zvedava ako dopadnem. :( dakujem za pomoc a radu zatial.

sandri
28. máj 2013

ak ti nebola riadne dorucena vypoved, tak si stale v zamestnaneckom pomere... v tom pripade mas moznost zalovat ho pre neplatnost vypovede... viac by ti povedal pravnik.

syrik
28. máj 2013

@daniela_4 Určite by som sa obrátila rovno na inšpektorát práce. Aj keď v prípade výpovede počas materskej nevyriešiš nič, pretože na to právo má - pokiaľ mení názov, sídlo alebo zaniká. Ja som mala skoro podobný problém. Ja som dostala výpoveď poštou počas PN - bola som na rizikovom. Poslal mi ju deň po ukončení pracovného pomeru a chcel, aby som mu ju podpísanú poslala nazad. Po dvoch odrobených rokoch sa teda zachoval ukážkovo...a dnes sa tvári, že ma nepozná. Čo už, všelijakí sme. Ale inšpektorát práce bude určite na Tvojej strane, pokiaľ Ti neposlal výpoveď. To sa tak nedá, že sa skončí pracovný pomer a zamestnanec ani o tom netuší a dozvie sa to náhodou. Byť Tebou, ani sa s ním nebavím, rovno zdvihnem telefón a volám na inšpektorát. Ale priprav sa na to, že po materskej, keby náhodou chceš druhé bábo, na druhú materskú nárok nemáš, ani na podporu v nezamestnanosti. Držím palce

daniela_4
autor
28. máj 2013

@syrik noo ja som si vedoma ze mi moze dat vypoved pocas materskej ked zanika firma ale z organiz,.dovodov a pritom s odstupnym...len on mi tu vypoved teda nedal.nic som neprebrala a nepodpisala...on to zamlcal aby mi nemusel platit odstupne...fakt som zvedava toto...co vybavim.. dakujem.. a preco pri druhej materskej nebudem mat narok na matersku? a na rodinny prispevok po pol roku budem mat narok uz?to som nevedela toto.

syrik
28. máj 2013

No mne dal aspoň to odstupne. Na rodičovský príspevok máš nárok. Teraz si v ochrannej lehote, takže aj keby si pred materskou dostala výpoveď, nič sa nemení. Zvazujem, ci sa dame na dalsie dieta, alebo pojdem do prace, pretoze som si zistovala, ze nemam narok na matersku. A kamoska, ktora dopadla odobne a u toho isteho zamestnavatela, uz ma po materskej jednej, je teraz na urade prace a nema narok na podporu.