Vzdelávanie v aerobicu alebo vo fitness

keira
13. jan 2014

Je tu nejaka mamicka, co sa venue tejto oblasti? zaujimalo by ma, ci ste si robili nejake skolenie, ak ano, ake, resp. ako sa vzdelavate v tejto oblasti.
Na nete toho moc nie je, akurat napr instruktor aerobicu, ale mam pocit, ze ide o styl aerobicu, ktory sa momentalne necvici, su nejake skolenia na nove, moderne, popularne cvicenia?
dakujem 😉

lorela
13. jan 2014

Ahoj, nájdi si akreditované školiace centrum , v SR ich je niekoľko, ktoré poriada kurzy pre inštruktorov aerobiku. Niektoré centrá poskytujú pestrý výber rôznej špecializácie, takže si tam môžeš nájsť aj to svoje moderné ;).

alex31
13. jan 2014

ahoj ja sa vzdelavam cez nich ... http://www.pohoda-club.sk/

maju rozne skolenia v roznych oblastiach ...zvysujem kvalifikaciu, znalosti, doplnam novinky ktore potom rozbieham v ramci mojich treningov ...
navyse maju certifikatu uznavane aj nasim zivnostnenskym uradom .. co mne vyhovuje

keira
autor
13. jan 2014

@alex31 a mas teda pozitivne skusenosti? a comu sa venujes? co si cez nich vsetko robila? oplati sa to?

83lenka83
13. jan 2014

Ahoj, ja idem na kurz fitness trenera v aprili, www.ronnie.cz

83lenka83
13. jan 2014

Kurz robia aj na SK

keira
autor
14. jan 2014

@83lenka83 vsimla som si, ze v Ziline, tam ides?
vyzera to zaujimavo, ale skoda, ze to nerobia aj v incyh mestach
a aku predpripravu mas za sebou?comu si sa venovala, venujes?

83lenka83
14. jan 2014

Ja som z Košíc a nic blizsie som nenasla, cvicim cca 3 roky a bavi ma to, pomohla som uz aj par kamaratkam schudnut, urobila som im treningove plany a pod. Ja som pozerala aj ine kurzy ale tento sa mi zdal najlepsi koli tomu, ze si mozem hned otvorit živnosť kdezto na iných by som najprv musela robit kurz skupiny A to je len na to aby som mohla pracovat ako zamestnanec a nejaky pomocnik vo fitt centre a potom by som si musela urobit aj kurzb B a vtedy by som uz mohla mat zivnost alebo prevadzkovat fitness centrum, 2x by som platila za to iste co mam v ronnie, neviem ci to je vsade tak ale com som nasla na nete tak to bolo tak.

keira
autor
15. jan 2014

@83lenka83 a cvicis v posilke?

83lenka83
15. jan 2014

Ano cvicim v posilke.