Zaujímavá práca po skončení rodičovskej dovolenky

martina374
19. mar 2019

Ahojte, tie ktoré ste momentálne na rodičovskej dovolenke a pomaly vam konci, rozmyslali ste kde pojdete pracovat? Myslim tie, ktore nemaju sa kam vratit do predosleho zamestnania a hladaju nieco. Ja som tiez jedna z nich, budem si musiet hladat nieco nove,ale ked pozeram ponuky prace na nete tak nic pre mna, väcsinou len pre chlapov.
Ale chcela by som začat nieco ja sama, nieco vymysliet v com sa da podnikat, kde aj zarobim, aj ma to bude bavit, nieco co este na "svete nie je " 🙂 alebo aj je ale neviem no...kde hladat inspiraciu. Pocula aj citala som nejake clanky o mamickach, ktore po skonceni rodicovskej rozbehli svoj vlastny biznis co sa tykalo deti a ich starostlivosti a napreduju, dari sa im. Ale ako hovorim to uz tiez bolo.
Napadla aj vas niekedy taka myslienka, ze chcete nieco nove? Poradte co robit, akym smerom sa vydat...

pribinak
19. mar 2019

Zlatko, nikto ti nepovie/neprezradí svoj biznis plán. Take nápady si kazdy necháva sám pre seba.

dopolbokaodrata
19. mar 2019

@martina374 urcite ti tu teraz kazdy prezradi svoje know how. A ked nevies co robit, ani ako to robit, tak asi na to nemas.

guliver19
19. mar 2019

@dopolbokaodrata dopolboka odrata koza, vy ste teda pesimizmus sam😁. Autorka prispevku potrebovala akurat takuto demotivujucu reakciu. Chcela asi skor vseobecne skusenosti, inspiracie...

tanalyn
19. mar 2019

Ak sa niekomu podarilo nájsť ďalšiu dieru na trhu tak ti to isto len tak neprezradí aby si mu to vyfúkla 🙂

dopolbokaodrata
20. mar 2019

@guliver19 no tak nech sa páči poraď jej a motivuj ju keď si taká múdra, nevidím tu od teba žiadnu radu, či si si prišla len rypnut aby si bola dôležitá? Mamička nemá šajna co je biznis a netreba jej mazať medové motúzy, keď chce byť úspešná musí hlavne vedieť čo chce.

qsookie
21. mar 2019

Skús sa inšpirovať v tejto skupine https://www.modrykonik.sk/group/6432/
@martina374

aknelusenka
7. máj 2019

@martina374 ahoj ja 5 rokov podnikám ale už má to nebaví a nedávno som našla skvelý online biznis - profi cestovateľ, na Slovensku je to úplne niečo nové pozná to pár ľudí a nie je to otravná kozmetika
Rada ti to ukážem, rada tá všetko naučím ukážem celé knowhow ☺️

dopolbokaodrata
7. máj 2019

@aknelusenka to, že tým spamuješ každú tému, len svedčí o tom že to také super nie je, keď tak zúfalo naháňaš záujemcov.

aknelusenka
7. máj 2019

@dopolbokaodrata no ako prepác hlavne že tvoje komentáre sú k veci a ponúkajú mnohé možnosti
Neznamená že som písala do pár skupín že spamujem a že som zúfalá...
Je rozdiel zúfalo naháňať “záujemcov” a je rozdiel ponúkať možnosť mat sa lepšie...
pani hľadá možnosť ako si prilepšiť a ja som ponúkla tak nechápem čo do mna rýpeš

martina374
autor
9. máj 2019

@aknelusenka a o co konkretne ide ak smiem vediet?