• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zostatková dovolenka po MD - vyčerpať alebo preplatiť?

11. marca 2009 
kocky tiez to tak chcem urobit.MD mi konci 10.12.a mam este celych 20dni dovolenky za r.2007.Nevycerpam ju sice celu,lebo mozem cerpat az od 11.12., ale myslim,ze nejakych 15dni to bude urcite..tiez mam dost dobry dovolenkovy priemer,takze mi vyde celkom slusna "davka".. no a potom si chcem este cast za r.2008.. a az potom prejst na rodicovsky..
4. okt 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby..tak ja som to tak zrovna urobila..mne koncila materska 31.8 a 1.9 zacinam rodicovksy...a od 1.9 do 1.10 som na dovolenke( teda cerpam si ju) +od 1.9 som uz na rodicovskom..proste UPSVR neskuma, ci si zaroven cerpate aj dovcu v praci - ja som si to zvlast zistovala a myslim,ze to mam aj v maili od nich ( davate si ju preplatit), takze z tohto pohladu je to OK...a k tym peniazom, ano aj v mojom pripade, je to teda veeelka zmena na prijmovej stranke mojho uctu...nuz materska" dovolenka" si ziada obete :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. okt 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Mne zostava dovolenka 2O dni a chcela by som si ju vycerpat po materskej (medzi materskou a rodicovskou). Neviete mi poradit, dala by sa tato dovolenka aj rozdelit - ze po materskej by som si vybrala povedzme 15 dni a po rodicovskej zvysnych 5?
11. mar 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok