Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zostatková dovolenka pred odchodom na materskú

basomira
24. jún 2014

Ahojte, viete mi niekto poradit ako je to zo zostatkovou dovolenku? Na matersku nastupujem 21.7. zostatok mojej dovolenky do konca roka je 24 dni. ake su moje prava? mozem poziadat o preplatenie jej casti alebo ako? vopred dakujem

liz_lemon
24. jún 2014

@basomira preplatit dovolenku je mozne len pri skonceni PP, inak si ju mozes vybrat bud teraz, alebo medzi MD a RD alebo az po skonceni RD (asi najlepsia volba), samozrejme cerpanie dovolenky ti musi schvalit zamestnavatel

25daniela
24. jún 2014

@basomira cerpanie medzi MD a RD je pre teba nevyhodne, pretoze o tolko potom dostanes menej rodicak...
Preplatit ti ju asi dopredu nepreplatia. Po nastupe do prace ju budes mat a potom ju vycerpes.. Mne sa toto najviac pozdavalo, po nastupe som mala veeeelaaaaa dovolenky a ked som isla o tri mesiace zase na matersku, vybrala som si ju a mala som dva mesiace pred materskou volno a aj som bola dalej zamestnana 🙂

majusqa77
24. jún 2014

@25daniela o kolko dostane menej rodicak? 🙂
podla mna tam ide cisto o datumy. staci, aby bola na rodicaku jeden den v mesiaci a dostane ho.. takze zase az tak nevyhodne to nemusi byt, € z cerpania dovolenky sa zidu 🙂

rakywanda
24. jún 2014

zo skúsenosti - ak si budeš čerpať dovolenku medzi MD a RD, môže ťa zamestnávateľ "donútiť" k rozviazaniu pracovného pomeru dohodou, nie si nijako zákonom chránená.
ja som si celú dovolenku nechala, potom som nemohla nastúpiť do práce (bolo to v júni, škôlku som mala až od septembra), takže som si vyčerpala 2 dni, zvyšok mi preplatili a získala som tak maximálnu podporu.
Tu ale treba rátať s ným, že dovolenka sa ti bude krátiť pomernou časťou, čiže už nebudeš mať nárok na celých 24 dní.

25daniela
24. jún 2014

@majusqa77 no, mna tak obabrali o jeden rodicak... ved pise ze ma 24 dni, u mna to vyslo tak, ze som mala cez 30 dni a na cely mesiac to vyslo. Ako naplanuje, zavidi od toho ako jej bude koncit materska a potom snad nebude brat tu dovolenku na dva krat, aby splnala podmienku na rodicak... to neverim, ze zamestnavatel dovoli...

25daniela
24. jún 2014

@majusqa77 po prvej MD ma tak obabarali, po druhej som sa uz nedala a pred nastupon na tretiu som si musela vybrat vsetku dovolenku, lebo som sa tak dohodla s zamestnavatelom.

@rakywanda ked ma teraz 24dni, a nastupuje na matersku, nic sa jej nekrati, za matersku jej patri dovolenka, akoby chodila do prace ale jej este pribudne znovej, pretoze sa je materska preklenie aj do noveho roku... tam uz potom bude kratena, cize to bude iba jeden alebo dva dni...

martina374
24. jún 2014

a co ak som zamestnaná len na zastupovanie jednej kolegyne, teda nemam trvaly pracovny pomer? ako je to v tomto pripade s dovolenkou.....po rodicovskej si ju asi teda zvysok nevycerpem kedze uz tam nenastupim lebo tam nastupi kolegyna ktoru zastupujem. co v takom pripade?

rakywanda
25. jún 2014

@25daniela ona v úvode píše, že na MD nastupuje 21.7. a do konca roka má 24 dní, čiže už vrátane dovolenky, ktorá jej pripadá za 6 mesiacov materskej, tak som to pochopila. To krátenie samozrejme nastáva až po RD.

@martina374 ak máš zmluvu na dobu určitú a vieš, že nastupuješ na MD, mala by si si dovolenku predtým vyčerpať, pretože vieš, že prac.pomer ti končí k určitému dňu. Zamestnávateľ ti ju môže aj preplatiť, ale je to len na jeho dobrej vôli

25daniela
25. jún 2014

@rakywanda nerozumiem, ake kratenie? Ved 24 ma a tu jej uz nemozu kratit, nikdy, vzdy ju bude mat, aj ked sa vrati po troch rokoch... Preto pisem, ze jej este pribudne. Ked ju nevycerpe pre MD alebo medzi MD a RD, bude ju mat ked sa vrati z RD. Za RD nevznika narok na ziadnu dovolenku.

luslus
25. jún 2014

@basomira u nas sa dovolenka nepreplaca, cize musim si ju vybrat kym pojdem na matersku, co mi vyhovuje teraz v lete. a dokonca som sa dozvedela, ze aj buduci rok budem mat nove dni dovolenky, o tom som fakt netusila ale tu si mozem preniest az kym znovu nenastupim do prace

liz_lemon
25. jún 2014

@majusqa77 podla mna je lepsie si dovolenku nechat po RD, napr. ked zacne chodit dieta do skolky

gapa
25. jún 2014

@25daniela tvoj prípad, že si prišla o jeden RP už teraz neplatí, vtedy boli iné zákony, že sa nedalo poberať RP ak si nečerpala RD, tj. ak si celý mesiac bud poberala materské a zvyšok mesiaca mala príjem zo zamestnania (či už ako čerpanie riadnej dovolenky alebo si pracovala alebo čerpala nemocenské)= ani 1den RD, tak si nemohla poberať RP za daný kalend. mesiac. Teraz z tohoto platí len to, že nárok nemáš, ak celý mesiac poberaš matetrské (alebo tvoj manžel), príjem z prace nie je zaujímavý pri uplatenneí nároku na RP.
Čo sa týka krátenia dovolenky, myslím, že tu bolo myslené tak, že dovolenka sa kráti len za obdobie neodpraovaných dní. Obdobie md sa berie ako výkon práce=odpracovaný čas. Až čerpanie rodič.dovolenky sa berie ako neodpracovaný čas. A ak je v "danom" kalendárknom roku neodpracovaných dní 100 alebo viac (soboty a nedele sa nerátajú ani do odpracovaných ani do neodpracovaných dní), tak sa nárok na dovolenku za "daný" kalend. rok kráti. A dovolenka za každý kalend. rok sa ráta osobitne, tj. nekráti sa napr. dovolenka za rok 2013 za neodpraocvané dni z r.2014 a podobne a ani neprepadá počas md a rd.

25daniela
25. jún 2014

@gapa to je dobre, aspon kto maka a chodi do roboty, potom ma neake vyhody... je pravda, ze to dieta pri ktorom ma obtiahli o jeden rodicak uz ide do skoly 🙂

nycanka
27. jún 2014

ahojte, planujem sa vratit do prace po 5 rokoch (2deti), ked som nastupila na matersku ostali mi 4 dni dovolenky, ktore som si nevycerpala, po 5 rokoch mi asi uz prepadli, ze ?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli