Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zrušenie pracovného miesta z dôvodu ukončenia činnosti zamestnávateľa počas rodičovskej

jana_eyre
29. apr 2016

Ahojte, potrebovala by som poradit.. Ked som pred 4mi rokmi nastupovala na prvu MD vedela som, ze sa uz nebudem mat kam vratit, pretoze sefka zivnostnicka uz vtedy planovala ostat uplne bez zamestnancov /boli sme tam 3 - sefka, ja a este jedna kolegyna, ktora si nasla hned inu pracu/ ja som ale otehotnela, takze som tam pracovala kym som mohla a potom uz pracovala sama.. Ja som pocas tych 4roch rokov uz 3ti krat otehotnela, o com vsetkom vedela samozrejme a mne tam u nej stale bezal TPP..

Minuly rok ale zacala mat nejake vazne zdravotne problemy a svoju zivnost s prerusila.. Vsimla som si to sama na ZRSR potom ako mi na Vianoce pisala, ze ma zdravotne tazkosti.. Pisala som jej, ze co to teda premna znamena - ako na tom vlastne som.. Odpisala mi az dnes poobede, ze sice ma zivnost prerusenu, ale planuje ju uplne zrusit, len mi zabudla dat vediet - mna ako zamestnanca odhlasila k roku 2015 a vsetky papiere ma pre mna pripravene..

tak som sa chcela spytat, ci nahodou niekto z vas nema s takymto postupom skusenosti, ci premna z tohto vsetkeho vznikaju nejake povinnosti - napr. nahlasit sa na socialku, alebo nieco podobne.. predpokladam, ze narok na matersku mat nebudem vobec a po narodeni tretieho dietata pojdem na dalsiu RD, s tym som uz celkom uzmierena.. Len teda ci som bola ja povinna nieco nahlasit na urady a ci je vobec takyto postup koser voci mne.. samozrejme budem volat aj do SP - ale kedze bude vikend a ja sa poznam, viem ze budem na to vsetko cely vikend stale mysliet kym sa nedozviem nejake podrobnosti..

velmi pekne dakujem za odpovede, ak nejake budu..

jana_eyre
autor
29. apr 2016

nikto nema skusenost?

liz_lemon
29. apr 2016

@jana_eyre narok na materske mat budes, lebo aj keby tvoj PP teraz skoncil, uz si tehotna, a bude sa na teba vztahovat ochranna doba
nahlasovat nemusis nic, lebo teraz si aj tak na RD
vypoved ti dat moze, kedze ide o zrusenie zamestnavatela

jana_eyre
autor
29. apr 2016

@liz_lemon dakujem velmi pekne 🙂 potesila si ma - ja uz som sa videla ako musim behat po uradoch a vysvetlovat.. a narok na materske ma potesilo este viac..

vypoved som si aj myslela, ze takto mi dat moze, len ma zaskocilo to, ze mi vlastne takmer 5mesiacov nedala nic vediet a tak som sa zlakla, ze som mala nejake povinnosti s nahlasenim..

krasny vikend prajem..

liz_lemon
29. apr 2016

@jana_eyre len by som si dala pozor na to, kedy ti skonci PP, lebo ako pises, ze ta odhlasila ako zamestnanca k roku 2015, tak by ti to potom nemuselo vyjst s tou ochrannou dobou
trvaj na tom, aby sa tvoj PP skoncil napr. marci 2015, lebo ak by sa skoncil napr. v decembri 2015, tak by si neporodila v ochrannej dobe (8 mesiacov pod skonceni PP), a nemala by si narok na materske

jana_eyre
autor
29. apr 2016

@liz_lemon aha.. no ak som to z jej malovravneho mailu pochopila spravne - odhlasila ma k decembru 2015, lebo cinnost ma pozastavenu od 1.1.2016 - tak je to na zrsr..

takze ked som otehotnela v decembri, rodit budem v septembri - tak tu ochrannu lehotu asi nestiham.. no v kazdom pripade musim vidiet tie papiere o ktorych som vobec netusila..

dakujem moc za info..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli