Zvláštne chovanie majstra v práci.

983
26. okt 2019

Tento týždeň som nastúpila do nového zamestnania. Pracujem v drevo výrobe, mám nad sebou majstra ktorý je asi? Trošku debil. Neviem či som ja precitlivela ale jeho chovanie mi teda príde dosť veľa. Napríklad. Každý deň som na "koberčeku" u neho. Karhá ma za totálne blbosti, napr včera ma zavolal len preto aby mi povedal, že k obedu si môžem načapovať aj vodu zo stroja ak chcem tak nemám piť čistú. Deň pred tým si ma zavolal k sebe a spýtal sa ma či ma bolia prsia. Vraj si všimol že mám na nich veľké žily (kojím) a tak že či ma nebolia. Vraj nemusím nosiť podprsenku ak má bolia ze som v ženskom kolektíve a jemu to vôbec vadiť nebude 🤷‍♀️. Jeho reči mi prídu trošku dvojzmyselné. Napr včera som mu vravela, že stroj neberie lišty ako má. Tak mi prišiel ukázať ako sa "správne zasúvajú do dierok bez toho aby z toho niečo vniklo" (takto mi to povedal doslova) vraj to musím strčiť dnu tak 20 cm a ak neviem ako riadnych 20 cm vyzerá tak mi to rád ukáže 🤷‍♀️. Ďalšia vec je, že po mne vkuse hľadí. Stojí oproti stroju a hľadí po mne jak teľa. Možno musí za to že som nová ale teda príjemné to nieje. Keď mi niečo rozpráva tak sa k nemu väčšinou muism nahnúť aby som niečo počula keďže vo výrobe je hluk. Už ma asi 3 krát pri tomto pohladil po chrbte 🤷‍♀️. Ja neviem je toto normálne? Kolegyne sa mi smejú jedna radosť keď na mňa púšťa takéto perly.

kobelka
26. okt 2019

@983 podľa mňa ide po tebe páčiš sa mu.

judar
26. okt 2019

😅 ten popis by mi na niekoho sedel aj stým majstrom v drevo vyrobni a uchylnými rečami

vanilka83
26. okt 2019

@983 pre boha ako ti moze vidiet zily na prsiach? 😮 Tak nenos vystrihy, ale ocividne po tebe ide ak ti to je neprijemne a teda mne by bolo z neho na grcanie hned by som mu to povedala alebo by som sla rovno za jeho nadriadenym a ak by neprestal sla by som od tial kade lahsie ak mas babo a si zadana neni co riesit ved je to normalne sexualne obtazovanie hlavne ak je to tvoj nadriadeny by som ho kopla rovno do guli nech sa schladi alebo posli za nim tvojho chlapa. Toto isto nie je normalne a kludne si tie jeho reci nahraj na mobil nech mas dokazy. Debil fuj normalne sa mi nozik vo vrecku otvara. Lebo toto sa moze stupnovat ak mu v tom nezabranis bude si mysliet ze ti to nevadi.

0silvia0
26. okt 2019

@983 slintoš úchylný nechutný...

dskjhfdlkdjhl
26. okt 2019

@983 jeho rieci nie ze su dvojzmyselne, ale su primitivne, na grc. Treba ho cimskor slusne, ale razne odpalkovat, nech vie, ze o take reci a chovanie nestojis.

evkakozickova
26. okt 2019

@983 Ide po tebe asi sa mu veľmi páčiš 😊

nerya
26. okt 2019

Hnusný úchyl by som povedala... Mne žily na prsiach nekomentuje ani vlastný priateľ...

marsmykkok
26. okt 2019

Každý si k tebe dovolí toľko koľko môže. Takže neprovokuj ho výstrihom, tesným oblečením, nechodievaj veľmi upravená do práce, daj mu najavo že ťa tie jeho dvojzmyselné narážky nebavia a jeho to prestane baviť a bude to robiť menej. Je veľa takých jednoduchších chlapov ktorý ked vidia peknú mladú ženu začnú sa takto správať a myslia si ako v jej očiach týmto stúpnu, pričom je to skôr naopak

tenerifka
26. okt 2019

vymyslene

983
autor
26. okt 2019

@marsmykkok nosím montérky a tielko keďže v hale je 26 stupňov ale nemám výstrih chodím oblečená ako všetky ženy 🙄 ani sa nejako nefintím normálne vlasy v drdole a šiltovka na hlave. Ani sa nemalujem

dskjhfdlkdjhl
26. okt 2019

@983 je kludne mozne, ze to skusa na kazdu novu, ale treba to zarazit v zaciatkoch.

mogaa
26. okt 2019

@983 treba mu dať najavo že to to nie je príjemné.....ak nepochopí napr. že začneš byť nepríjemná, tak mu to treba povedať na rovinu - že nemáš rada dvojzmyslené reči a nevieš čo si máš o jeho chovaní k tebe myslieť, ale že je ti to nepríjemné....niečo v takom zmysle....je tam riziko že prídeš o prácu ale pri takom slizkom šéfovi by si odišla asi aj sama...a možno s tým prestane...žiaľbohu sťažovanie niekomu vyššie nepomôže keďže si "nová"...ved sa porozprávaj s ostatnými či to takto skúša na každú novú...

janulka1802
26. okt 2019

Keby mne majster komentoval moje prsia určite by som sa rázne ohradila v zmysle že ho do mojich pŕs absolútne nič nie je to je jednoznačne cez čiaru a to s tým vnikaním tiež to čo je za primitiva?

lindusss2016
26. okt 2019

Ja by som to asi nahlasila vyssie, ved to je nechutne

deti95060810
26. okt 2019

keď som prišla prvý krát do práce a nadriadený ma predstavoval tak jeden majster tiež zaperlil: "chlapi a rande si s ňou dávajte až po pracovnej dobe , dobre" ... Hanbila som sa ako pes.

modrykoniicek
26. okt 2019

Mne takéto reči prídu totálne primitívne a takéto hovadiny z úst si nedovolí vypustiť ani môj vlastný muž.A na pracovisku mi to príde totálne neprofesionálne a nevhodné.

hanata
26. okt 2019

Viem, ze za pocitacom sa to riesi velmi lahko a je ti trapne mu nieco povedat, ale mala by si. Ked nabuduce len zacne s naznakmi takychto reci, povedz mu, ze ti je to neprijemne, nezelas si to a ak neprestane, budes to musiet riesit s nadriadenymi. Neviem ako na Slovensku, ale v USA by podla mna za take isiel aj sediet, tam su na sexualny harasment velmi haklivi.

babatkoo
26. okt 2019

Presne take veduceho som mala aj ja. Denno denne nejake akoze vtipne dvojzmyselne narazky. Mojim kolegyniam bolo z toho spravania voci mne tak blbo ze mi odporucili nahravanie rozhovorou na diktafon (cez mobil). Pretoze on voci mne pouzival tieto mega vtipne narazky aj pred kolegami. Ja som z neho bola dost vystresovana a do orace som chodila s odporom. Uvediem priklad Napr. u neho v kancelarii som mala telefonat mimo SR (dalo sa iba u neho volat). Povedal mi ze si mam sadnut popri volani na jeho stolicku. Ja mu na to - dakujem radsej postojim a on na to - dobre vediet ze to mas rada ,,na stojaka"... on zenaty a 2 deti a ja manzela. Zachranil ma az odchod na matersku. Pocas mojej materskej ho nakoniec vyhodili 😆

evittam
26. okt 2019

@deti95060810 Prečo si sa hanbila? Za co? Za debilov?

@983 Poslať slušne a hned do...a ked to nepomôže tak aj riadne a bez narazok. Inak ako uz bolo napísané-ak by sa len zmienil o prsiach tak by som ho jasne poslala kam treba-nech sa stará o prsia svojej zeny ako aj o zasuvanie. Ci si nesvojpravna? Nic v zlom. Ale tak sa k tebe správajú ako im to dovolis.

evittam
26. okt 2019

@babatkoo Prečo si držala usta? A zachránil ta az odchod na MD?

23121974
26. okt 2019

Fakt by bolo zaujímavé vedieť,odkiaľ vie,že máš na prsiach žily.Ak by si bola normálne oblečená,nemal by to odkiaľ vedieť,tak ho neprovokuj a nebude mať blbé reči.Každý si dovolí k tebe len to čo mu dovolíš.Ak ti to vadí,už si mu to mala dávno zaraziť a nie sa tu pýtať,či je to normálne 🙈

ladyblcha
26. okt 2019

Preboha, to nie je ze sa mu pacis, to by sa s respektom k tebe choval. Toto je nechutny debil s blbymi uchylnymi poznamkami. Prasa.

janulka1802
26. okt 2019

@23121974 hm nesúhlasím s Tebou tak ja si zase nemyslim že je až taký problém vidieť nejaké žily na prsiach keď kojí veď na plných prsiach mlieka to vidno proste sú také iné aj keď ten výstrih nemusí byt práve po pupok ale svedčí to skôr o tom že ten jej primitívny šéf si jej prsia obzrel veľmi detailne

evittam
26. okt 2019

@janulka1802 Na plných prsiach mlieka vidno pod trickom zily? No to musel inak detailne mat možnosť tie prsia pod tričkom obzerat. Btw.ja som nemala žiadne zily a to som mala inak plne prsia....

23121974
26. okt 2019

@evittam Presne ako píšeš,pod tričkom by nevidel nič.Len niekto očividne nepochopil...

janulka1802
26. okt 2019

@evittam pod tričkom som predsa nepísala nie to dá rozum že nie to by musel mat asi röntgenové oči😁ale to už by počítal skôr rebrá ako hľadel na žily ale na koži stačí sa trosku zohnúť a vidieť do vystrihu predsa nemusí byt výstrih po pupok a každá zena predsa nemá rovnaké prsia niektorej tie žilky vidno inej vôbec mne bolo keď som bola dlhšie preč a prsia boli tvrdé naliate
@23121974 ale pochopila

evittam
26. okt 2019

@janulka1802 Iste a majster nema nic ine na robote len riešiť žily svojich pracovnicok na prsiach..m

janulka1802
26. okt 2019

@evittam pokial je to taký slizký typ chlapa tak ver tomu že si všíma a pri každej možnej prilezitosti má narážky vyhľadáva situácie osamote u mna by nepochodil majster nemajster

evittam
26. okt 2019

@janulka1802 Tak ho pošlem tak do....ze sa po.ere v lufte. O tom píšem-kolko si kto necha tolko ma...

983
autor
26. okt 2019

@23121974 ja mám tie žily po celom hrudníku, nikoho neprovokujem chodím oblečená ako moje kolegyne, dokonca nosím pod tielko športovú podprsenku aby som nebola nejak odhalená ale keď sa mi proste prsia nalejú tak to vidieť lebo sa zväčšia, alebo teda jeden sa mi zväčší.
@mogaa dosť sa bojím toho že o tú prácu prídem. Ledva som k nej prišla, nájsť prácu kde dobre zaplatia a vyhovuje mi to pri synovi je naozaj zložité.