Štvormesačné dieťa má afty

kokada
18. okt 2017

Poraďte čím to je že 4mes.dieta ma afty v hrdielku už aj v nemocnici bol na infekčnom trošku sa to vyliečili a znova sa objavili v podstate to nijak neliecili len infúzie na dehydrovanie.Moze to byť Sunarom alebo čo nič iné ešte nieje len to a čajík.Rodicia sú už zúfalí.

pribinak
18. okt 2017

napr, ked rodicia oblizuju detom dudel, alebo skusaju mlieko, tak mozu prenasat infekciu, ktoru oni uspesne prekonaju, ale dieta este nema silnu imunitu a reaguje

tancik
18. okt 2017

@lenka_21 Ahoj pisala som uz o tom vyssie,my mame podobny problem syn ma 2,5 a mensi 1 rok. Mensi syn bol od marca zahlieneny vkuse nieco . Pridusky chytene, kasel ,afty. Momentalne mame uz 3 mesiac pokoj. Na afty sme pouzivali Glimbax a imunitu posilnili sme colostrom. Nadmieru som spokojna. Inak syn nepouzi cumel a je to lepsie nemal este ani rok a som mu ho nedala.

kokada
autor
18. okt 2017

Nič z toho nerobia mysleli sme na to možno že sa to stalo pár krát len ako sa teraz toho zbaviť ? V lekárni som sa informovala tak tiež povedali že to súvisí s imunitou že treba dávať biogaiu ale to berie od narodenia skoro bo mal kolíky.

kokada
autor
18. okt 2017

@tancik V takom veku ste to mali? Toto na tom najhoršie že v hrdle sa to nedá vytierat
colostrum je lepšie ako biogaia?

tancik
18. okt 2017

@kokada colostrum je vhodne na imunitu resp. na imunitu berie sa trosku neskor ked dietatko ma aspon rok ja som svojmu dala skor , biogaia je probiotikum ale je vhodna. Inak teraz som objavila , ze existuje aj Probio fix imun to su tiez probiotika a urcene specialne na imunitu. Ja davam momentalne synom toto probiotikum plus to colostrum.

lenka_21
18. okt 2017

@tancik dakujem...moje deti cumel vobec nemali. Probiotika (rozne druhy) a aj Colostrum sme skusali, ale nepomohlo...☹

kokada
autor
18. okt 2017

@tancik a tie afty vám ako prešli?