Ako mám privolať menštruáciu?

kajka
27. aug 2008

ahojte
prosim vas nemate niekto recept ako privolat menstruaciu ked vam meska.Meska mi uz 4 den a potrebujem ju vyvolat. Inak by mi to nevadilo ale na buducu sobotu sa vydavam a nechcem mat menzes na svadbe skusila som aj cervene vino a este nic a tehotna nie som

jarka41211
9. aug 2010

aero: aha a prinaky mozem mat aj hned na druhy den? podla mna nie.. a po akej dobe treba spravit tehotensky test?

snehovavlocka
9. aug 2010

@jarka41211 ked mas nepravidelny cyklus, tak si ho mas znacit(aj pravidelny by sa mal). Na druhy den po sexe by si este isto nemala tehotenske priznaky, iba ak by nebol prvy a ty by si uz bola tehotna dlhsie. Na testy sa spytaj v lekarni, ale zvacsa je tam az po desiatich az strnastich dnoch.

sandra156
21. feb 2011

ja práve riešim ten isty problem. Skúšala som už všetko. Tehotna nesom určite. Robila som si aj tehotensky test. Môže my meškat menzes aj preto lebo som prekonala minulý týžden zápal pluc?,Meškaju my 2 týždne..

jjoojjaa
7. jún 2011

dobry den mam problem z mamou sme to pocitaly a vychadza to tak ze ked ideme na dovolenku tak mi zacina menzes a ja na dovolenku cem ist co mam robit ???? help my
😕

laura37
7. jún 2011

ahojte...aspon jedina normalna stranka na ktorej sa taketo veci rozoberaju seriozne 🙂 aj ja citam tuto temu lebo mam taky isty problem...meska mi to 17 dni a priatel povedal, ze ak mi to do troch tyzdnov nepride, tak ma vezme za ruku a pojdeme k doktorovi...lenze ja som u gynekologa este nebola (mam 20 rokov) a moc sa tam bojim a nechcem ist...robila som si test a vysiel negativny...neviem uz co mam skusit na privolanie...moze to byt len zo stresu ked mam teraz skuskove??

natali7721
20. jún 2011

@sorciera24
Ahoj fakt funguje tonik na privolanie ? 🙂

sorciera24
20. jún 2011

@natali7721 no u mna a mojej mamy ano 😉 vsak za vyskusanie nic nedas... 😉

natali7721
21. jún 2011

@sorciera24
a do koľkých dní sa ti spustí ? 🙂

natali7721
21. jún 2011

@sorciera24
a to koľko si mám dať pohár alebo dva ? 🙂

sorciera24
21. jún 2011

@natali7721 tu nejak nepoviem, ze do kolkych dni.....proste, ked som potrebovala dostat skor o nejake 2-3 dni, tak som pila Tonik...cca. od 20dna cyklu......a MS neprisla na 28dne, ale o 2-3dni skor....ja som to ked tak pouzivala pre toto,ked som potrebovala, nie az ked meska....lebo mne MS nikdy nemeska...

sorciera24
21. jún 2011

@natali7721 kolko ti chuti.....tak tie 2 pohare denne isto🙂

natali7721
21. jún 2011

jhááj lebo ja by som to potrebovala dostať do tohto štvrtka alebo piatka 🙂

sorciera24
21. jún 2011

@natali7721 a aky den cyklu si teraz?....a aky mavas cyklus?

natali7721
21. jún 2011

ja dostávam na taký 35 deň .. a teraz mi meškajú už 2 týždne .. zvyčajne my zvyknú meškať tak týždeň

@sorciera24

natali7721
21. jún 2011

@sorciera24
ja dostávam na taký 35 deň .. a teraz mi meškajú už 2 týždne .. zvyčajne my zvyknú meškať tak týždeň

sorciera24
21. jún 2011

@natali7721 tak sup tonik+vino....alebo doktor 😒 ....tehu test? 😝

natali7721
22. jún 2011

@sorciera24
no šak všetko som už skúšala ☹ .. a tehotná niesom 🙂

enickaa
28. jún 2011

ahojte ženy..ja mám tiez tolko problemov..už pod roka sa snažíme o bábetko...5 rokou pred tym som užívala antiku....môzno to je aj tím....ale hlavne mám problem dostat menzes....uz 2krat ( dva mesiace po sebe) som bola na vyvolávačku...zatial vzdy prišli..doktor mi predpísal Dufaton na upravu cyklu...prve dva mesiace mi prišli normálne..na 28den cyklu a užívam tabletky dalej ...no a tento mesiac zas nič...sa zas kdesy zasekli..meškaju mi uz 5dní....je to krátko..ja viem..ale uz tretí dne ma boli dole v podbrušku ako kedy chceli prist a nemôzu...skusala som aj víno aj horuci kupel...a máren..ja uz som z toho zufala...ako mám otehodtniet ked nemám pravidelny cyklus......preistotu som si robila aj tehotensky test..tehotná niesom...

monika8690
5. júl 2011

Ahojte, práve som sa zaregistrovala...po prečítaní vašich príspevkov.Ja mám tiež problém s menštruáciou..teraz som mala dostať 26.6. samozrejme že už skoro 2 týždne meškajú..15. júla odchádzam na dovolenku a potrebujem ich dostať čo najrýchlejšie..vždy ked ich mám dostať tak pravidelne my meškávajú.vždy ich dostanem až do dvoch týždňov.antiku neberiem. nesmiem...a ani nič s hormónmy nesmiem...potrebujem poradiť, aj víno pijem a stále nič..tehotná nie som..teda dúfam 🙂 takto to u mňa funguje už asi 4 roky, že mi meškávajú 2 týždne....už mám z toho nervy...poradťe..Ď

el_23
20. júl 2011

Ahojte, tiež sa chcem poradiť.. okolo 23.6. (niečo potom) sme s priatelom skončili znova v posteli, dávali sme si pozor, lenže nám praskol kondóm.. aj keď vtedy ešte nebol, mám stresy lebo mi tretí deň meškajú mrchy a mám dosť stresy, aj keď mám slabé bolesti v podbrušku akoby už chceli ísť ale nemôžu.. Skúšala som už aj horúcu sprchu ale nič.. Prosím poraďte mi, k lekárovi ísť nechcem lebo... mám dosť málo rokov a navyše s priatelom sme "v utajení" takže sa velmi bojím.. HELP ME!!

jolinka
20. júl 2011

@el_23 no nechcem ta strasit ale to moze byt aj tehotenstvo... mne kazde tehotenstvo v case prvej menstruacie bolesti ako pri M, a potom zrazu ustali, kramy nikde... o par dni 2 ciarky
ak si tehotna to horucou sprchou neodide. Treba vyckat... co bude, kup si test o par dni.

iveta18
1. aug 2011

ahojte chcme sa spýtať že čo mi može byť ked mi meškaju krámy a s priatelom som bola pred 2 týždnami a sme si istý na 100% že s adomna eurobil rpetože ho dal von a až po chvíli sa urobil :( porad te prosím 😒

21cicka
26. aug 2011

ahojte ja mam tak problem tri dni mi uz meskaju MS ako si to mam vyvolat? po horucej vani ma strasne boli brucho moze to byt naznak toho ze mi pridu?prosim rychlo o odpoved

21cicka
29. aug 2011

ahojte dnes je to 6 den a nemozem ju chytit co uz mam urobit?

kajus_1
17. sep 2011

Dobrý deň prajem!....mala som pohlawný stik s partnerom ale nepraskla mi blana .....možemm bit tehotná? ďakujem za odpoveď! :(

martinka17
17. sep 2011

@21cicka u mňa to bol príznak tehu 😉

kahlan2222
15. dec 2011

ahojte...no ja mam tiez problem ...uz 4 den mi meskaju a uz velmi dlho mi nemeskali síce priznaky nemám ze by som bola tehotná ..citim sa dobre ale mam strach 😒 tak co si myslite? 😔

zabka88
15. dec 2011

@kahlan2222 z čoho máš strach? 😕 urob si testík a keď nič tak šup k dokimu na vyvolávačku 😉 drž sa

katka3012
15. dec 2011

@kahlan2222 ahoj,tiez som za to,aby si si urobila tehotensky test a ked tehotna nebudes,tak zajdi na gyndu a daju ti vyvolavacku 😉

kahlan2222
17. dec 2011

no minule som bola na odbery mocu a krvi ..(doktorka chcela zistit ci mam dostatok vytaminou a zcoho som bola taka bleda) ale povedala ze vsetko je vporiadku......myslite si ze kebyze som tehotna tak podla testou to zistia?...ako teraz je to 5-ti den co mi meskaju