Ako mám privolať menštruáciu?

kajka
27. aug 2008

ahojte
prosim vas nemate niekto recept ako privolat menstruaciu ked vam meska.Meska mi uz 4 den a potrebujem ju vyvolat. Inak by mi to nevadilo ale na buducu sobotu sa vydavam a nechcem mat menzes na svadbe skusila som aj cervene vino a este nic a tehotna nie som

jarkavlad
17. máj 2015

@ivca88 no mne robili aj to tretie lebo som ledva prisla domov ako to bolelo ale vysledky boli na pocudovanie negativne az sa lekar cudoval. Takze v tom to asi nebude.

ivca88
17. máj 2015

@jarkavlad nooo ... ale vies co to vobec znamena ... ? Pap 4 je uz rakovina .... to uz v tedy vyberaju maternicu. ..
A ked su 2 vysledky pozitivne a 1 negativny.... no mne by to nestacilo....
Nechcem ta strasit ..to nie ,... ale pap neni nejaka sedimentacia alebo co.... tu nejde o mini zapal...
Urcite by som to riesila... nechapem co sa bojite tych doktorov...oni su tam na to aby pomohli...
A to ze z nicoho nic meska 18 dni.... no ..asi to niecim bude.,..
Ako netvrdim ze niekedy sa to bezdovodne nestane.... no po takychto vyskedkoch by som urcite gynekologa riesila .... nech ta poriadne vysetri

jarkavlad
17. máj 2015

No to s tou rakovinou mi aj sestricka povedala. Preto som hned myslela na to najhorsie ale potom prisli dobre vysledky a tak strach opadol. Teraz ho mam ale znova. Sex mame nechraneny lebo to babo ozaj chceme ale testy su stale negativne. Dakujem za radu a hned zajtra skocim k lekarovi. Lebo uz to prestava byt sranda.

ivca88
17. máj 2015

@jarkavlad no pap je vlastne zakladne vysetrenue..., cin je uz to tkanivo s krcka,.cize biopsia...
Netusim co s toho a ako to mas a ako to dopadlo...
Ale kdze menzes meska ,.. moze ist o hormonalny problem.... ci o cystu.... ci zapal.... proste kadeco....
Preto navsetvu lekara urcite neodkladaj ,...

A neboj sa,,.ja som otehotnela prirodzene...sice po roku....ale s 60 dnovym cykom..otocenou maternicou..a s vyse 96% spermii bolo patologickych = na nic 😀 a to nie je koniec nasich komplikacii a predsa sa stal zazrak 🙂 .... a stacilo sledovat ovulaciu a babo je v brusku ... ono fakt pride ked bude ono chciet.... ci mas vysledky na prd a ci nie,..ono pride kedy chce
Len teraz musis byt hlavne zdrava..,.az potom rieste babo ....

lollllla
25. máj 2015

Ahojte mám 13 a meškajú mi krámy neviem čo mám robiť vždy mi prišli aspoň o týždeň skôr a neviem či je to v poriadku a sex som s nikým nemala takže nemôžem byť tehotná

dievcario
6. jún 2015

Ja mám tiež iba 13. Mešká mi uz 3 mesiace a mama ma chce zobrať k doktorke. Za posledný rok som schudla z 58 na 50 kg. Mohla by som to mat z toho. Možno aj ty ak drzis diétu . Ja som síce diétu nedrzala ale vela sportujem a mám aj problémy so stitnou žľazou. Snažím sa menstuaciu vyvolat prirodzeným spôsobom ( úprava stravy...) ale nedarí sa mi . Veľmi sa bojim čo sa stane. Posim poraďte som uz zufala. ☹

lilimoni
6. jún 2015

@dievcario mojko, v 13 stich ti mozeublbnut hormony. Skus ist k doktorovi. Aj mamina bude kludna 🙂 maximalne ti tak zoberie krv ale je mozne v 13-stich nebude vobec riesit nepravidelny cyklus 🙂

jarkavlad
7. jún 2015

@ivca88 Ahoj, tak vzala som si radu a isla som lekarovi a pichol mi vyvolavacku, aj ked stale nic a v pondelok budu vysledky z krvi. Tak som velmi zvedava. A nakukla som do karty a posledne vysledky boli Pap II.

hankacak
6. júl 2015

Ahojte.....mam 13 a meska mi to uz 14 dni....vrlmi sa bojim prosim dajte niaku radu

7bella7
13. júl 2015

Ahojte. Menzes mi meska 3 tyzdne, s priatelom si davame pozor, brucho mam nafuknute aj predmenstruacne bolesti. Viete mi poradit, ako si ich privolam? Testy som mala negativne.

princess19
13. aug 2015

Ahoj , pred pár dňami sme mali s priateľom sex bez ochrany ale nič mu neušlo .
Ale už 3 dni mi mešká menštruácia a neviem čo si myslieť :/
Niaku radu na vyvolanie ?

smejko1111
20. aug 2015

Mozem poprosit radu ? Dostala som prvy krat menstruaciu a uz druhy a treti mesiac mi meska co mam robit ? Ďakujem za rady

ivca88
20. aug 2015

@smejko1111 myslíš prvý krát v živote ? 🙂
To je bežné ... este sa ti musí cyklus rozbehnúť 🙂 neboj ..ono sa to rozbehne ...
Ak nepríde do pol roka tak to povedz mamine nech ta vezme ku gynekologicke ... tá ti dá taku injekciu na vyvolanie ( ale to si nemyslín že bude treba ) 🙂

smejko1111
20. aug 2015

Ďakujem 🙂

mendyjanka
29. sep 2015

vyskúšajte čaj z kôpru alebo z oragana či rozmarínu.... mne to pomohlo môžte vyskúšať aj cvičenie ... mne napríklad vôbec červené víno nechutí a ani nepoáha

zuzulikh
1. okt 2015

mne pomohol na menstruacne problemy sypany bylinkovy caj v obdobi menopauzy s cervenou datelinou. po 4 mesiacoch pitia som sa zbavila bolesti a menstruacia bola pravidelna. skusit to stoji za to

maruska1170
27. okt 2015

Ahojte mne menzes meska uz 1 a pol mesiaca....antiku som prestala jest koncom jula tohto roka...potom mi menzes zacal blbnut v auguste mi meskal potom som dostala 2.septembra a v oktobri nic zasa ma niekto stymto skusenosti a ako by sa dalo vyvolat ms bez vyvolavacky????dakujem za info 🙂

ruzombercanka
2. nov 2015

Ahojte. Co mam robit,ked mi meska mesnstruacia ? A doteraz som ju mala stale 20teho v mesiaci.Brucho ma uz bolelo a nemozem ju dostat. A tehotntna nie som. Kedze pohlavny styk som uz nemala od aprila.

maruska1170
21. nov 2015

Kup si alchemilkovy caj ja som si to kupila a na druhy den som dostala menzes ...stoji v lekarni 1,50 ale naozaj odporucam .....jedno vrecusko musis zaliat 0,5l vodou a to vsetko musis vypit nie naraz ale postupne 🙂 drzim palce 🙂

magda223
25. nov 2015

Ahojte ja tiež zvyčajne mávam pravidelnú menštruáciu ako hodinky. Ale nedávno sa mi stalo, že dva krát mi meškala vyše týždňa. Možno to robí aj psychika, zmena stravy a ktovie čo ešte. Ale ma to vyľakalo, či nejde o nejaký vážnejší zdravotný problém. Nepomohlo ani červené víno :D a iné babské recepty. Moja mamina berie už na svoj vek prípravok Hormonatur ženy, tak som jej zopár tabliet z neho ukradla a neviem či to bola náhoda ale do dvoch dní mi menštruácia prišla. Zatiaľ sa mi to takto stalo dva krát. Ak sa mi to osvedčí, budem len rada. Držím palce.

debilitanantu
27. nov 2015

@ada085 Ahoj ,kde sa ten čaj dá kúpiť?Ja mám tenistý problém 😒

maruska1170
27. nov 2015

V hociktorej lekarni sa da kupit

sonicka106
5. dec 2015

mate skusenosti s Femi kvapkami od Valovica? dakujem 🙂

johaninka
25. feb 2016

@natali7721 nepomaha tonik, víno, čaje ani nič...vyskušané

alfa123
9. mar 2016

Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať s priateľom sme spolu spali začiatkom februára mali sme ochranu do ktorej sa aj spravil no nebolo nam dosť tak hned potom sme sa zase spolu vyspali ale bez kondomu a minulý mesiac som mala menšt. Normálnu no teraz mi meška a bojim sa ci niesom tehotná a zacínam stresovat
..robila som si 2 testy no boli negativne len sa bojim ze ak mu nieco ostalo v trubici ze som otehotnela a bojim sa ze ak som tu druhu ciarku nezbadala ze bola slabucka ze som tehotna...prosim poradte mi som zufala skusala som aj horuce kupele prsia mam uz naliate ako pred menst. :/

bublifukinka
15. júl 2016

@jarka41211 Tak ako si tehotná?

aless1
22. aug 2016

Dobrý večer, potrebovala by som súrne pomoc, mam 16 a minulý mesiac aj tento mi ešte neprišla MS, venujem sa trochu posilňovaniu, ale v poslednej dobe som schudla až moc, za dva mesiace asi 4 a pol kila, a to flakam tréningy, mali sme rodinné problémy a bola som pod stresom, pila som veľa citrónovej vody, ale napriek tomu sa bojím.... O mesiac som objednaná k doktorke, ale rada by som išla prírodnými cestami, za rady by som bola veľmi vďačná, 🙂

katkakovac
23. aug 2016

@aless1 je mozne, ze by si bola tehotna? Ak ano sprav si test. Kazdopadne sa nespoliehaj na babske rady, meskajuca menstruacia moze znamenat rozhadzane hormony. Aj ked zo zaciatku byva menstruacia nepravidelna, treba to sledovat. Takze zajtra rovna ciara gynekologovi. Ten ta vysetri a presne ti povie, kde je problem😉
@aless1

aless1
23. aug 2016

Dobrý deň @katkakovac, tehotná by som nemala byť, pred dvoma rokmi som bola chorá a schudla 12kil, vynechala mi 9 mes., po vyvolavacke a uzdravení mi nabehla v novembri 2015 až doteraz.... Myslite, ze to ma súvis aj s tým že cvičím a schudla som tie 4 kg za dva mesiace?

katkakovac
23. aug 2016

@aless1 urcite, z uvytkom vahy to moze suvisiet. Taka nepravidelna menstruacia moze byt problem do buducnosti. Navstiv radsej lekara a porad sa, ako dalej.