Ako mám privolať menštruáciu?

kajka
27. aug 2008

ahojte
prosim vas nemate niekto recept ako privolat menstruaciu ked vam meska.Meska mi uz 4 den a potrebujem ju vyvolat. Inak by mi to nevadilo ale na buducu sobotu sa vydavam a nechcem mat menzes na svadbe skusila som aj cervene vino a este nic a tehotna nie som

misennkaa
2. júl 2013

a minuli rok mi meskali 6 mesiacou

livika09054
3. júl 2013

Ahojte, potrebujem poradiť o necelý týždeň idem do jazdeckého tábora a potrebovala by som dostať menštruáciu a bohužiaľ mi teraz už 3-dni mešká.. ☹ ..Ako by som ju mohla privolať???Nechcem mať krámy pri koňoch ☹ .. A už som skúšala horúce kúpele a nič ☹ ☹

terezia12345
9. júl 2013

kto mi poradi tehotna niesom a meskaju mi uz 5 dni skusila som aj vino cervene a stale nic prosim posielajte mi rady na mail Kiktova31@centrum.sk dakujem

ninusiik
11. júl 2013

Jednoznačne pi TONIC... 🙂

terezia12345
11. júl 2013

@ninusiik a ten tonic zabere? 🙂

ninusiik
12. júl 2013

no ked ja som ho pila tak zabral 🙂

lalala111
12. júl 2013

ahojte mám 19 rokov a stále mi meškajú krámy. Nikdy nemám presne ako by to malo byť po tých 28 dní cyklu. Neviem čo mám robiť, kedže do gynekologa velmi nechce ist, pretoze mi kamošky vravia ze sa to casom upravi a zasa ani zianu antikoncepciu neptorebujem, je to riadne svinstvo..Poradíte mi ako by sa to mohlo upraviť? Nejaké domáce rady. A idem do Madarska na dovolenku koncom jula a nechcem ich tam dostat kedze dostat som ich mala teraz 10 jula a zatial nic.

sorciera24
12. júl 2013

@lalala111 pises, ze nmas 28dni, a kolko tak mavas?...ide o to, ci pravidelne, niekotre zeny mavaju 35dnove cykly, nie 28 napr.

katren
12. júl 2013

@lalala111 ja mavam 35-40 dnove cykly, takze pri tej 28-micke nic necakam 😀

kazunomiya
12. júl 2013

@lalala111 28-dnovy modelovy cyklus, nehovoriac o ovulacii na 14. den, je v skutocnosti skor vynimka nez pravidlo. Takze pokial nemas nejak strasne velke nepravidelnosti, tak to vobec neries. Ak mas medzi najkratsimi a najdlhsimi cyklami rozdiely do priblizne 10 dni, dokonca, aj ked sa obcas vyskytne nejaky co z toho vybocuje, je to stale normalne a ak nemas ziadne problemy, vobec sa tym nemusis zaoberat. Pravdepodobne je u teba normalna trochu dlhsia dlzka cyklu ako 28 dni.
28-dnove "cykly" sa daju dosiahnut len umelo, antikoncepciou a v tom s tebou suhlasim, ze je to svinstvo, v skutocnosti o ziadny cyklus nejde, len o umele, podla mna velmi neprirodzene nastavenie hormonov.
Posunut sa menzes da, gynekologovia na to nieco maju, ale je to tiez dost silny zasah, kvoli dovolenke je to kravina, vsetko sa da riesit, napr. tamponmi (ak ti ide o kupanie). Do konca jula je este veela casu, takze predpokladam, ze o par dni dostanes a do dovolenky budes mat po.

jeane98
18. júl 2013

Baby musím sa s vami podeliť o moju skúsenosť. Mrcha mi meškala 2 týždne. Už som si myslela, že som tehotná, test vyšiel negatívne. Už som aj chcela ísť k môjmu doktorovi, že či to nebude aj niečo vážnejšie. Potom som pozerala na koníkovi tieto fóra a hľadala som čo môže spustiť mrchu. Tak som baby vyskúšala ten tonic a ono to zabralo🙂 Kúpila som si ho v utorok a do dneska(štvrtka) som po troške vypila cca 2 litre. A dnes to prišlo. Júúúj taká som rada, že na dovolenke nebudem mať mrchu. Vyskúšajte ten tonic zato nič nedáte, nemôžem tvrdiť, že to každej zaberie. A ešte by som doporučila žihľavový čaj-čistý krv a privolá aj mrchu, aj to mám overené. Dajte potom vedieť ako ste dopadli. Ahojte🙂

joy23
18. júl 2013

@jeane98 mne sa stala velmi vtipna situacia s tym tonicom... ms meska 3 tyzdne.. naznakov milion no stale nic... pila som cervene vino o dusu a nic.. a raz uz uplne vystresovana, ze co sa to deje so mnou som nabehla do obchodu pri pokladni schmatla tonic, aj ked som tomu neverila, ale ochotna som bola skusit vsetko... kym som z obchodu prisla do prace mechur mi siel prasknu, ked som prisla cestou na wc som si dala l tonicu a cuduj sa svete, ms prisla.... :D :D viem , ze ten tonic za to isto nemohol..ale ma to pobavilo...a nabuduce sa ho skusim uz skor napit.. no dufam , ze uz meskat nebude, jedine len v pripade tehotenstva

jeane98
18. júl 2013

@joy23 ja som to tu čítala s tým tonicom, tak reku vyskúšam a aha ho podarilo sa🙂 Aj keď sme s už s manželom tešili, že sme tehotní:( Tak ale časom možno aj to bude🙂

babulik10
18. júl 2013

Cervene vino

jahodka0001
22. júl 2013

Ahoj ... potrebujem poradiť,takže mám 18 rokov so sexom som začala pred nedávnom.Sex som mala asi tak 10-krát ale vždy s ochranou, Priateľ mi vždy povedal kedy už bol a pred tým ho vybral von a spravil sa do kondomu ked sme chceli pokračovať šiel sa umyť alebo sa utrel a dal si nový kondom a takto sme pokračovali. Menštruácia mi meškala pravidelne tak 3-4 dni alebo som ju dostala skôr .Teraz som mala dostať menštruáciu 18 a už mi mešká 5 deň, ale mám pocit ako keby som ju mala kedy koľvek dostať ,brucho ma bolí prsia tiež . Skúšala som už aj teplý kúpeľ. Kedže s tým nemám veľké skúsenosti potrebujem seriozne poradiť. dakujem 🙂

nickynick8
7. aug 2013

No idem ja vyskúšať ten tonic 🙂 ach kiež by zabral

dohoda
18. aug 2013

Ahojte 🙂 chcela by som sa spytat ze kolko najviac teda ako dlho vam meskala menstruacia 🙂 mne meska tusim nieco cez 15 dni a chcela by som teda bola by som rada ak by uz konecne dorazila 🙂 prosim nejake tipy alebo rady ako ju privolat dakujem 🙂

dohoda
19. aug 2013

Ahojte 🙂 menstruacia mi meska nieco 21 dni alebo dak dajako a neurazila by somsa keby mi uz prisla... aj sa trosku bojim ci nemam nahodou dajaky problem ale to snad nie 🙂 uz od zacciatku ho mam nepravidelny ten cyklus takze si myslim ze je to fajn mamina hovri ze ked mi meska dostanem okolo 20 ale ja nevim mam aj trosku obavu z toho mam 15 rokov 🙂 prosim poradte mi dakto ako ju mam privolat horici kupel som mala vcera prosim nejake rady dakujem 🙂

dohoda
19. aug 2013

Ahojte 🙂 chcem sa oyptat ze ako dlhovam meskava menstruacia 🙂 mne meska teraz nieco 20 dni a mam aj troku obau vcera som mala horuci kupel ale este nejako nedorazila 🙂 bola by som rada ak by uz prisla 🙂 mam 15 rokov a od zaciatku mam neprevidelny ciklus... mamina hovori ze ak mi meskaju tak ich dostanem tak okolo 20 ale aj tak mam troksu obavu prosim poradte niekto ako ju mam privot vam meskava menstruacia 🙂 mne meska teraz nieco 20 dni a mam aj troku obau prosim nejake rady alebo tipy ako ju provolat dakujem 🙂

kokorunecka
19. aug 2013

@dohoda A si si istá, že nie si tehotná?

zeta123
21. aug 2013

@dohoda mne tak meska stale...teraz dokonca 2 mesiace

nikolka2
21. aug 2013

sexom 😀

casterli
10. sep 2013

ahojjte chcem mať menštruaciu no neviem ako ju vivolať poradte my prosííííím

anicka38
9. okt 2013

ahojte.mam za sebou sterilizaciu,bola som aj gynekologa a robila som si aj tri testy,no mam cudne pocity.podla vas by som mohla byt aj tak tehotna?v juni som mala pohlavny styk a u lekara som bola v septembri.je mozne,ze by to lekar nevidel a je mozne ze po takej dobe by mi aj tri testy vysli neagativne aj keby som bola tehotna?

lolitka87
10. okt 2013

ahoj žienky...aj ja mam taky istí problem ako vy vsetky...poslednu menst.som si musela dat vyvolat pretoze dlho meskala a teraz uz meska aj dalsia asi tak tyzden a pol,tehotna by som nemala byt pretoze z manzelom pouzivame gumu a od poslednej menst. sme spoôu spali len raz kedze niesme casto spolu...dajte radu ako ich mamprivolat???

zeta123
15. okt 2013

@anicka38 asi to bude naozaj negatívne...ja som tiez mala predtým dost casto také divné pocity ze som v tom a nakoniec nic nebolo...a bolo práve vtedy ked som nic necítila 🙂
@lolitka87 ja som zacala brat duphaston ..aby som nemusela chodit kazdý mesiac na vyvolávaciu injekciu

anicka38
17. okt 2013

@zeta123 no myslim si,ze uz by aj bolo nieco vidno od juna a aj by som pribrala,ale nic take sa nekona,tak nastastie je to asi tak,ze nie som.dakujem za odpoved.

anicka38
17. okt 2013

@lolitka87 ten liek mas na predpis?

kikussp
1. nov 2013

Ahojte mam 16 potrebovala by som radu 🙂 ,
posledne 3 mesiace som nedostala menštruaciu ☹ bojím sa isť ku ginekologovy ☹ ako by som si ju mohla sama privolať? 🙂

siska53
1. nov 2013

@kikussp mal si pohlavny styk? Alebo si prudko neschudla? Nuz,menzes,nie je duch,neprivolas ho ziadnymi carami. tak sup-sup ku gynekologovi. A neboj,nie je to take strasne. Dufam,ze natrafis na dobreho,kto ti pomoze.