Ako mám privolať menštruáciu?

kajka
27. aug 2008

ahojte
prosim vas nemate niekto recept ako privolat menstruaciu ked vam meska.Meska mi uz 4 den a potrebujem ju vyvolat. Inak by mi to nevadilo ale na buducu sobotu sa vydavam a nechcem mat menzes na svadbe skusila som aj cervene vino a este nic a tehotna nie som

nechcem
12. júl 2012

ahojte ... prosiiim váás o pomoc .. uz mi meskaju 3 dni ..len ja nechcem este babo ..mam 19 rokov ..prosim pomoc ...uz som skusala aj vino aj horuci kupel ..ale furt nic ...prosim pomoc ...pomozte mi ...pls ☹

miminka111
12. júl 2012

awoj mam jeden problem nedavno som mala s priatelom sex z ochranou a proste pukla a bolo na plno ... neberiem ziadnu ochranu teda antiku... dala som si takletku ktora sa vola escapele ... tak som chcela vediet ci to vyvola ms alebo nie .... dakujem

karmen118
29. júl 2012

Ahojte, pred vyše mesiacom som musela vysadiť antikoncepciu Novynette, kvôli hormonálnym testom. Teraz mi mešká menzes už týždeň :(. Tehotná by som nemala byť, kedže pred tým som bola chránená tabletkou a potom sme sa chránili inak. Kedže mám dosť rozhodené hormóny v tele, užívala som silné lieky s obsahom kortizolu, tak sa bojím ísť na vyvolávačku. Najlepšie by bolo keby mi došla sama :(. Ešte v živote mi nemeškala, tak som z toho hrozne nervózna a neviem, čo mám robiť ☹ . Po vysadení antikoncepcie som aj pribrala ☹

karmen118
29. júl 2012

@miminka111- tá tabletka ťa chráni iba pred počatím, ale nevyoláva menzes....
tu sú nejaké info k tomu - http://www.tabletkapo.sk/

just_lau
1. aug 2012

Ahojte. Ja mám taký problém že by som potrebovala vyvolať M pretože ho mám dostať až za 15 dní no a presne za 15 dní odchádzame na dovolenku. 😒 nechcem to riešiť inekciou pretože mám 15 rokov a neviem či by mi to nemohlo niak uškodiť a oddialovať by to asi nemalo zmysel pretože tam ideme na 10 dní takže by som to tam asi aj tak dostala 😖 neviete mi niekto poradiť niake čaje/bylinky alebo niečo prírodné ? alebo ak sú tabletky na privolanie tak aj tie by som brala 😉 ďakujem 🙂

saja15
1. aug 2012

Baby poraďte .. :/ mám 15 .. piateho ideme na dovolenku, čo je o 4 dni .. myslela som že s menzesom to bude ok ale mešká už nejaký týždeň.. a ja teraz sakra neviem čo robiť.. musím ho dnes/zajtra dostať.. lebo bude prúser.. :(( čo mám robiť? .. ináč ho mám celkom pravidelne, každých 35 dní .. a trvá tak 4 dni ... čo mám robiť?? :(

iva999
16. aug 2012

Ahojte, pomôžte mi, mám 17 a MS mi mešká už 12 dní. Už od začiatku ju mávam stále nepravidelnú, raz mi meškala aj mesiac, inak tak okolo 5 dní až týždeň. Neviem, ako ju vyvolať a červené víno mi mama nechce dovoliť. Ani jej nechcem o tom hovoriť, lebo by mi znovu nadávala a myslela by si všeličo. Brucho ma bolí už štvrtý deň, ale stále nič. Prosím, odpíšte mi niektorá. Ďakujem 🙂

sorciera24
16. aug 2012

@iva999 skus tonic;)

iva999
16. aug 2012

@sorciera24 Ďakujem, skúsim. Dúfam, že to pôjde 🙂

sendy182
16. aug 2012

@iva999 horúci kúpeľ a bylinkové čaje.....a určite navšív gynlekára.............

iva999
18. aug 2012

@sendy182 už si to plánujem, pretože doteraz som nemala odvahu tam ísť a aj sa trošku bojím, ale sľúbila som si, že ak to nedostanem do stredy, tak sa idem objednať. Prvýkrát. A zatiaľ som mala včera tonic, aj pravidelne horúci kúpeľ, ale nič. A stále ma bolí iba ľavá časť brucha, tak neviem. A už sa normálne začínam báť, aj keď viem, že nemám čoho. Ale ďakujem.

petra8351
18. aug 2012

ahoj mozesm sa spytat mala som nechraneny pohlavny sex 3 augusta zistim uz teraz testom ci som tehotna

sendy182
18. aug 2012

@iva999 dobrého gynekológa sa nemusíš báť ......povedz mu svoje obavy......určite ťa pochopí.....a neboj nie si sama komu nie je pochuti takéto vyšetrenie 😲 ......ale čo už........keď treba - tak treba.. .aj pri nepravidelnom menzese....držím ti palce











-o

iva999
25. aug 2012

@sendy182 sľúbila som si, že ak to do stredy nedostanem, objednám sa. V stredu som išla s kamoškou na kupko do Rajca. A pomohla mi asi tá studená voda tam 🙂 Mám po probléme, ale ďakujem 🙂
ale hneď, ako mi to skončí, objednám sa na prehliadku. Keď už som sa rozhodla, tak tam potom pôjdem aj tak 🙂

jauzneviemco
5. sep 2012

Ahojte prosím vás pekne poradťe mi meška mi MZ už 3 dni mám take priznaky ako tehotna ale robila som si test už 2 krat a visiel mi negativne ja sa bojim pretoze mam len 17 PROSIM PEKNE PORADTE MI VELMI PEKNE PROSIM a ku doktorovi nemozem ist lebo by ma mama zabila

xx_ester_xx
13. sep 2012

ahojte prosím vás poradte mi pred týždňom som mala dostať menštruáciu ale nedošla mi bolí ma brucho aj prsníky mám krče v podbrušku (ako vždy pred menštruáciou) ale furt nič podbruško mám nafúknuté..robila som si test a vyšiel negatívny..aj tak sa dosť bojím..viete mi čosi poradiť ?

lolitka1996
4. okt 2012

Ahojte .. mozem sa spytat ako privolať menzes lebo mi už meska skoro cely tyzden .. prosím o nejakú radu a odpoveď ☹
😖 ..

mimca77
28. okt 2012

xx_ester_xx ako si dopadla? pretoze mam teraz presne ten isty problem, uz 5-ty den nic, priznaky rovnake, test som este nerobila, ak do zajtra nic, tak si ho spravim zajtra, ja uz som chcela aj dnes, ale drahy pracuje cely vikend a chceli sme si test spravit spolu...v stredu som objednana na gyndu, len som zvedava, ze ako to bolo s tebou nakoniec. Dufam, ze uz je vsetko ok 🙂

mimca77
31. okt 2012

Mam za sebou silny zazitok, tak sa musim podelit 🙂 pondelkovy test bol negativny a v utorok rano som to konecne po 9 dnoch cakania dostala. Mne sa ulavilo, pretoze babatko este s drahym neplanujeme, este nemame dokoncenu rekonstrukciu a podobne. Tak som mu povedala, ze mam prenho darcek a dala som mu ten test. A on sa nanho pozrel a povedal, ze na to, aby to bol darcek, je tam prilis malo ciarok. Bola som z toho dost prekvapena, lebo na nom bolo naozaj vidiet sklamanie. Tak sme sa nejako dostali k takej konverzacii, ze sa o babo nebudeme este pokusat, to by sme chceli az tak za nejake dva roky, ale ze ked sa nam zadari, tak sa budeme tesit. Najkrajsie bolo ked ma objal a povedal mi: "Zlatinko, aj teba aj nase hypoteticke babatko, ja vas lubim obe rovnako." Och 🙂

nananatalynana
27. dec 2012

Ahojte mám taky problém každý jeden mesiac som mala pravidelní menstruaciu a minuli mesiac mi meskala 2 tizdne dost stresujuce to bolo a ten mesiac mi o5 meska uz 4 den neviem mi niekto povedat prečo by to tak mohlo byta kedy by mi mohla prist tento mesiac

misel123
2. jan 2013

Ja mam uz druhy mesiac neprevidelny cyklus a momentalne mi to meska dva tyzdne. V posledne dni mam priznaky ako keby som ho mala dostat no stale nic. Robila som si test pred dvoma dnami a bol negativny. Len v poslednej dobe mi byva na vracanie. Co by ste mi poradili ??? 🙂 Lebo som uz naozaj zufala a stale cakam a prinajhorsom asi by som mala zajst ku gynekologovy ?

abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mojedieta
8. feb 2013

Ahojte. Mne tiež teraz mešká už 6-7 dní a pobolieva ma podbrusko mierne vždy tak 10 min večer ako by mala prísť a stále nič. Test som si robila dnes ráno a je negatívny. Bojím sa či nemám nejakú cystu. Čo si myslíte ? Ďakujem.

kate92
11. feb 2013

to bol podvedomy stres....SVADBA 🙂 stres tiez velmi vplyva na pravidelny cyklus.

abigael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrena133
17. mar 2013

ahojte....som v zahranici,menstruacia mi nechodi pravidelne ...a tak nemozem vediet ci mi meska,robila som si uz 4 testy postupne po neakom case, ten posledny po mesiaci a pol ...myslite ze je to spolahlive ked ukazovalo negativne? mala som menstruaciu vo februari ale ta sa mi zdala neaka slaba aj ked trvala 4 dni ..takze mozete mi povedat ze nie som tehotna?lebo ja uz mam s toho nervy ..a s tym sa asi neda urobit nic aby sa menštruacny cyklus upravil a bol pravidelny..ze?dik za odpoved

katrena133
17. mar 2013

robila som si uz 4 testy po neakom case ten posledny po mesiaci a pol a stale negativny ...takze znamena ze nie som tehotna? je to spolahlive?

katkabela
20. mar 2013

Ahojte, ja mám tiež taký problém, že nemám pravidelný MS, zvyknem mať tak,že po mesiaci aj tyzdni, minuly mesiac sa mi to stalo tak, že už mi mali prísť no meškali, nakoniec som mala len také slabé špinenie, čo som doposial nikdy nemala..a teraz zase nejako meškajú, mám nafúknuté brucho aj bolesti brucha a už neviem čo ďalej skúšala som piť strik z červeného vína a dnes chcem skúsiť aj tú teplú sprchu tak hádam to zaberie. a inak viete ešte o niečom? mali ste už rovnaký problém?