Ako mám privolať menštruáciu?

kajka
27. aug 2008

ahojte
prosim vas nemate niekto recept ako privolat menstruaciu ked vam meska.Meska mi uz 4 den a potrebujem ju vyvolat. Inak by mi to nevadilo ale na buducu sobotu sa vydavam a nechcem mat menzes na svadbe skusila som aj cervene vino a este nic a tehotna nie som

kikussp
2. nov 2013

@siska53 ešte nie 🙂 ,skoro každí mesiac priberiem o jedno kilo viac ☹ ale posledne mesiace som dosť v strese ☹ neviem môže to s tym suvisieť ? 🙂

siska53
2. nov 2013

@kikussp moze,aj nemusi.

siska53
2. nov 2013

@kazunomiya 28 dnove cykly sa nemusia dosiahnut umelo.ja som po odstaveni maleho dostala menzes a opakoval sa mi presne kazdych 28 dni (plus/minus maximalne 12 hodin) az do dalsieho otehotnenia.

dada1212
2. nov 2013

@kikussp akú máš výšku a akú váhu, ked píšeš, že dlhodobo pomaly priberáš? ak nechceš, nemusíš to písať sem, skús si ale vypočítať bmi napríklad tu http://www.vypocet.cz/bmi a ak máš väčšiu nadváhu, tak aj to môže byť príčinou. lebo ak má žena veľmi nízku hmotnosť alebo veľmi vysokú, môže to spôsobiť že menzes nepríde. stres tiež ovplyvňuje cyklus, ale myslím, že by ti meškala kvôli stresu maximálne pár dní, určite nespôsobí to, že nepríde 3 mesiace.

kikussp
3. nov 2013

@dada1212 výšku mam 180cm a vážim 62kg 🙂 http://www.vypocet.cz/bmi?BMI_Vyska=180&BMI_Vah... 🙂 vyšlo mi v norme 🙂 tak tým pádom je dajaký iný problém ☹

bebekekxx
20. nov 2013

ahoj mam a s mojim priatelom sme mali pohl. stik mali sme ochranu a dokonca sme ju aj n´menili lebo tam vošiel vzduch .. a menzes som mala dostať sedemnásteho teras . mávam to síce nepravidelne ale tak ... bolia ma síce prsia aj chrbát ako vždy ale stále to nechodí . možno mam len hlupi pocit ale bojím s a neviem prečo je tam nejaka šanca že by niečo ptrešlo poradte prosím ..

lulutu123
4. dec 2013

Ako prosím 🙂

lenuskabbb
28. dec 2013

ahojte prosim vas ako si mam privolat menzes tehotna by som nemala byt iba ak by sa to dalo otehotnier cez bozk a orgazmz . dakujem za pomoc

nnnnn21
23. jan 2014

Dobrý deň šiesty den my meska menštruácia a myslím že tehotna by som nemala byt každý mesiac som mala pravidelnú vždy len tento mesiac mam problémy môže to byt stres alebo nejke zdravotné problémy?mam bolesty občas ako keď som mala menštruáciu dakujem

tinach
8. feb 2014

Duchov sme uz vyvolávali (sice neúspešne, dodnes neviem , kde sme urobili chybu ☹ ) ale menstruaciu?! 😅

skurvenadulova
25. feb 2014

PoraĎte mi niekto. Menzes mi mešká už 4 deň. Skúšala som piť víno, kupeľ a nič. Test som si robila ale bol negatívny, takže tehotná nie som. Tak prosím o radu.

viki548
27. feb 2014

@kajka relaxuj!sprav si horúci kupeľktorý perfektne uvolni tvoje telo a svaly opakuj ho tak pár večerovmenzes urite pride alebo jec jahody maliny čerešne všetko červené 🙂
😉

nameless
27. apr 2014

@kotenko mne sa stalo to isté keď som prestala s partnerom sexuálne žiť... no po čase, keď sa náš vzťah zlepšil sa mi to vrátilo do pôvodného stavu.. takže myslím že na pravidelnosť cyklu je najlepší pravidelný orgazmus ;)

A na privolanie menštruácie je najlepšia zvýšená fizycká aktivita (hl. brušáky) a poriadne horúci kúpeľ... mne to zaberie vždy

life14
27. apr 2014

S Aviva telocvikom, horúcym kúpelom, červeným vínom, červeným repom, rozmarínom.

denda90
10. máj 2014

Ahojte, potrebujem radu ... Vysadila som pred 3 mesiacmi antikoncepciu - Bellara. Už v marci som bola na vyvolavacku lebo mi menstruacia meskala 4 dni.. poo 5 dnoch zabrala , ale s priatelom sme mali nechranený sex a nedavali sme pozor ( jednoducho chceli by sme aj babetko hovorime si co ma prist - pride) to bolo pred mesiacom. Teraz som mala dostat menstruaciu 24.4. a stale nic a to je dnes 10.5. ... nevolnost nemam, prsia ma bolia a aj v podbrusku... pred tyzdnom som si robila test. Gynekologovi som objednana az tuto stredu... mozem byt tehotna ? Dakujem za radu 🙂

1pipipi
10. máj 2014

baby jak ed som vysadila antikoncepciu som mala obrovskeee problemy s menzesom ktore trvali ani neivem kolko par rokov...medzitym som uz chodila aj na vyvolavacky a nie raz, raz mi meskala 50 dni..ono sa to postupne upravi, ja osm napr. zacala pit vtedy caj alchemilku a upostupne ani neivem ako mozno aj vekom sa mi to zacalo upravovat, ale pripsieva k tomu aj dobra psycho kondicia.

anitauhlarova
25. júl 2014

Ahojte baby už 5 dní mi meškajú kramy a a o týždeň idem k moru tak by som ich nechcela mať na dovolenke meviete niečo poradiť ? Ďakujem

sorciera24
26. júl 2014
mikinek
7. aug 2014

ahoj,chcem sa spýtať mne mešká menzes tri dni,test mi vyšiel negatívny ako si to mám vyvolať aby som to dostala?

monikamonca
17. aug 2014

ahojte žienky potrebujem radu... použivam HAK už više pol roka a dnes je to už 5 den čo mi meška menštruácia... neviete čim to može byť? tehotna byť aasi nemožem či? počas použivania tabletiek sa neda otehotnieť či?

grundia
23. aug 2014

Baby,prosim vas,mozem si dat pichnut vyvolavacku,ak mi ms meska uz tyzden,aj keď kojim?Dakujem za odpoveď.

sonka3535
5. sep 2014

🙂 🙂 🙂 Kajka, ja to zoberiem z toho druheho konca a snad ta rozosmejem. Pred 3 rokmi som riesila presne to iste pred svojou svadbou. Pripita z vina kazdy vecer, sportovat, teply kupel...velkeee nic. Je to podvedomi stres a 3 dni pred den D akoby prasiatko zabili. Co uz..., aspon ze v ten den to uz nebolo az take hrozne a nevykrvacala som pocas obradu v kostole. Do dnesneho dna si spominam na to ako som sa s tymi velkymi satami trepala do kabinky wc, dvere museli ostat otvorene a ja som kazde dve hodky menila tampon, lebo som tak strasne bala cervenej nehody na tom ktasnom bielom, co som mala na sebe.🙂 Takze hore hlavu, dievcatko....nie je to zase koniec sveta a ziadne injekcii u lekara, je to svinstvo, nic dobre pre zenu.

31101988
20. okt 2014

ahojte, ako mám si privolať menštruáciu? Týždeň skoro mi mešká a skúšala som si dať borievky a nič neprišla. Ale už ma bolí aj v podbrušku, aj mám uzliny v podpazuší opuchnuté a tak to mám stále pred menštruáciou. A s priateľom sme používali kondóm pri milovaní.

misskate1
24. okt 2014

@31101988 no aj tak môžeš byť tehotná. Urob si test. Mňa bolelo v podbrušku týždeň ako keby som mala čochvíľa dostať a nakoniec som tehotná. Ak si mala sex tak si nijak nevyvolavaj menzes

kubovaterka555769
14. nov 2014

Ahojte dostala som prvý menzes v máji 2014 a teraz mi už druhy mesiac meškaju prosím poradte mam 12 rokov

thenun
18. nov 2014

Ahojte.. Tiez potrebujem nejaku dobru radu ako privolat menstruaciu (vino nepomaha). Injekcie u doktorky mi tiez nejak neposobia, pichali mi uz dvakrat pred par rokmi ale nepomohli, takze chcem nieco domace, "od starej matere". Ide o to, ze tento mesiac som papala antikomcepciu ako cukriky, teda ako kedy, lebo sme sa stahovali a dost stresu do toho a proste mi meska asi 4. den... Zvlastne je to, ze uz od vcera mam bolesti ako pri menstruacii, vcera som mala uz aj slaby vytok ale este stale nic...Tehotna nebudem, s priatelom pouzivame kondomy.

lorelai72
3. mar 2015

Ja som tento rok (2015) mrchu ešte nemala, naposledy 26.12.2014 mám veľa príznakov tehu, ale doktorka týždeň dozadu povedala, že nie som ani testy mi neukazuju dve // ani dnes rano nebol test poz. Myslite, že i napriek tomu môžem byť tehu? a mimochodom chybným testom to nie je robila som si tri testy, všetky vyšli negatívne. 😒

lucinkaboz
13. máj 2015

mne fyzicky pohyb, cvičenie brušakov, 3 km pešo...

jarkavlad
17. máj 2015

Ahojte babulky. Mam aj ja otazocku ohladom meskania. Este minuly rok v januari som vysadila HAK Maythalon pretoze chceme s polovickou babatko. Preslo ale uz dost casu a stale nic. Medzi tym som minuly mesiac podstupila uz tretiu cytologiu, pri ktorej mi definitivne vylucili zdravotne problemy, lebo v predoslych 2vysledkoch bolo v sprave pisane nejake PapIII-PapIV ale to na treti krat nastastie vylucili. Bohuzial mi ale stale meskaju a uz je to 18ty den a testy su negativne. Som z toho aj smutna nakolko by sme sa potesili ale lekar povedal ze sme zdravi. Ozaj neviem co sa teda deje. Lekar povedal v aprili ze bejby necakam a teraz mi skoro 3 tyzdne meskaju. ☹

ivca88
17. máj 2015

@jarkavlad ahoj ... no ak ti 2 vyskedky vysli s pap 3 a 4 ... tak to urcite neni v pohode....
Daj si zopakovat este raz testy -> predpokladam biopsia z krčku maternice ....
Ja som v novembri lezala s kockou..ktorej robili konizácih krcka ...lebk mala pap 2 ....