Ako prebieha diagnostická laparoskopia?

kvetinka98
6. máj 2008

ahojky babenky kto bol na laparoskopia diagnostická + chromopertubácia - vyšetrenie priechodnosti vajíčkovodov chcela by som sa opýtať ako to prebieha....lebo asi ma to čaká....

dicinka1
6. máj 2008

ahoj..ja som na to bola..nie je to az take hrozne ako som si myslela...cez vykon budes asi 20 min.pod narkozou..mas tu kopu tem o tom...

kvetinka98
autor
6. máj 2008

dakujem preštudujem

mirip
6. máj 2008

máš internú poštu

kvetinka98
autor
6. máj 2008

dakujem veľmi pekne

dicinka1
6. máj 2008

drzkaj sa tam... a prajem ti,aby si mala vsetko o.k. a aby si hned potom otehotnela...

kvetinka98
autor
6. máj 2008

tak to ti veľmi pekne dakujem ale ja tomu ani veriť nechcem.....že po otehotniem...ale tak dúfajme.....a ty prečo nevieš otehotnieť ak sa smiem opýtať....vieš u nás to nie je jednoduché lebo priateľ bol na spermiograme a nemá dobré výsledky tak aj on sa lieči....

dicinka1
6. máj 2008

aha...ale ak si v poriadku...ked ti to dosvecia lekari..tak ak sa zlepsi aspon ako mojmu manzelovi,tak parada...aky ste mali spermiogram? u nas-manzel..zle vysledky spermiogramu...najprv 15 mil,potom 9,-aj nieco a teraz naposledy maL 18,5 MIL...

miruskab
6. máj 2008

ahoj kvetinka.......ja som bola presne na takom zakroku ako ty.......priprav sa na to, ze potom mas pocit akoby strasnej brusnej svalovice.....zo mna potom aj "vytiekla" ta kontrastna latka.....farbi veci na modro 😀

a na povzbudenie.....hned v nasledujucom cykle som otehotnela!!!!

drzim palceky 😉

kvetinka98
autor
6. máj 2008

u nás sme mali množstvo a pohyblivosť super ale u nás je zlý tvar spermií...až na 99% to znamená že má iba 1%dobrých spermií....ale tak sa lieči a o mesiac ide na kontrolu ....a ja neviem či som v poriadku tak som sa aj ja rozhodla ísť na vyšetrenie priechodnosti vajíčkovodov

kvetinka98
autor
6. máj 2008

miruskab tak to je super blahoželám a držkám palčeky až kým sa maličké nenarodí veľmi by som si to priala aj ja práve preto to chcem čo najrýchlejšie ale tento mesiac to nepôjde lebo mám štátnice v škole tak sme sa dohodli Dr že na budúci mesiac to uskutočníme......

dicinka1
6. máj 2008

no ja som vraj na to bola zbytocne-ze vsetko bolo o.k.mi dr z kosic povedal...aj my sme mali zly tvar,aj malo pohyblive,ale po vit kure sa to dost zlepsilo..

kvetinka98
autor
6. máj 2008

môžem sa opýtať že aká je to vit kúra??????

dicinka1
6. máj 2008

cem-m-pre muzov,koren maca,a kys.listova...a sprchoval sa tam dole vlaznou vodou...

miruskab
6. máj 2008

ak ma tvoj manzel 99% patologickych spermii - co sa tyka morfologie, tak to nevyzera dobre.......kamaratka musela koli tomu na IVF......ale ked to lekar lieci, tak to ma mozno nadej......u nich sa to liecit nedalo...... velmi drzim palce, aby to bolo prirozene 😉

kvetinka98
autor
6. máj 2008

môj drahúšik dostal Tribulus, centrum, a ešte jedne ale neviem ako sa volajú lebo už ich dobral to iba mal na 10 dní to boli také tabulky ako skúmavky......a ja som si teraz kúpila calibrum babyplan ževraj je to dobré a to je dobré že sa má sprchovať iba vlažnou vodou tak to mu musím povedať....

dicinka1
6. máj 2008

no s morfologiou to fakt vyzera zle,ale genetik-androlog co nam skumal spermiogram povedal,ze kazdy muz ma nejake to percento morfolol. spermie...kazdy..

kvetinka98
autor
6. máj 2008

ano ano tak ako hovoríš môj doktor povedal taktiež že IVF ale v Martine bol na spermiograme tak mu povedali že je to možné otehotnieť normálne ....ale teraz ho nepošlem do Martina ale teraz na budúci mesiac ho pošlem na Sliač bez týchto prvých výsledkov a potom uvidíme, že či sa budú zhodovať lebo ja ti už ani doktorom veľmi neverím ....a ked bude mať taktiež zlý tvar na 99% aj na Sliač aj po tomto liečení tak potom som sa rozhodla že podstúpim IVF

kvetinka98
autor
6. máj 2008

to ano nijaké percento ale nie 99% to je zlé...ale ja dúfam že sa to po 3 mesiacoch zlepší už nám ostáva iba 1 mesiac uvidíme pojde na Sliač ako som písala a ak to potvrdia dvaja doktori tak tomu uverím.....

miruskab
6. máj 2008

kamaratkinmu muzovi stale vraveli ze je OK....az ked isli na vysetrenie do centra prisli na to, preco sa im tak dlho nedarilo.......takze trvaj na vysetreni morfologie...inak to odflaknu a povedia to "bay očko" 😒

dicinka1
6. máj 2008

MOZNO AJ TO NAM POMOHLO..tribulus je tieez dobra vec...to je aj na cvicenie ci co...myslim ze si sa rozhodla spravne...a dobre je mat v rukach aj od ineho doktora .papiere...aby si si to porovnala...

kvetinka98
autor
6. máj 2008

ano ano ved to mi je veľmi čudné že má také zlé výsledky a oni mu dajú vitamíny na cvičenie.....a nič tam nie je písané o spermiách ani o tehotenstve.......

kvetinka98
autor
6. máj 2008

chcem sa opýtať aj ten Tribulus aj vám kázali užívať 10 dní a potom pauza ???

dicinka1
6. máj 2008

nie..tie tribulus beru aj ty co cvicia...co chodia do posilnovne...bral to aj bracho...

domcek1111
6. máj 2008

ahojte aj môj má takú zlú morfológiu...absolvovali sme 3x IUI a samozrejme zbytočne....dnes sme boli podať žiadosť na IVF...ale asi to bude ISCI...keďže je taká morfológia...teraz beriem vit. kúru...dicinka a ty kde chodíš?

kvetinka98
autor
6. máj 2008

ďakujem ale ja som chcela aby mu vyliečili spermie a nie aby mal svaly ....ved aj tak je dosť peknučký ha ha ha ha 😅 😅 😅

kvetinka98
autor
6. máj 2008

domček a kde ste boli????na spermiograme?????a aké vitamíny beriete???

dicinka1
6. máj 2008

moj tribulus neuzival,tak neviem..kolko to stalo?to nie je na racept,vask? aja chodim do gyncaru do kosic..momentalne nie,lebo to nechavame na nahodu...mozno sa to aj ttak podari....uvidime,,,aj financie su problem ivfko je narocne aj na peniaze aj na psychiku..musela som tam chodit 2-3 krat do tyzdna.. domcek to vam skor neprisli na to,ze mate zlu morfologiu?iui je zbytocne....

kvetinka98
autor
6. máj 2008

čo je to skratka iui????? a koľko tak stojí IVF???