Ako prebieha mimotelové oplodnenie?

dianka33
9. jún 2014

Ahojte, chystáme sa s manželom na IVF, lebo už sa snažíme 3 roky o bábätko a nič ☹ ☹ ☹ Mám z toho trochu strach... viete mi napísať, ako to prebieha? Moc ďakujem za skúsenosti...

viva13
9. jún 2014

@dianka33 ahoj, aj my sa chystáme čakáme na schválenie poisťovne, potom ma čakaju predoperačne, lebo odber vajíčok bude po narkozou, pred tým sa pichaju injekcie asi len do brucha neviem v ktorom centre si ty, a o niekolko dní ak sa nám oplodnia vajíčka bude vklad,ak niečo ostanie tak sa dá mraziť 🙂 a potom už len čakať 🙂

dianka33
autor
9. jún 2014

@viva13 Ahoj, ďakujem veľmi pekne za info... My ideme vypísať papiere k doktorovi budúci týždeň. Len nech sa to podarí... prajem veľa šťastia 🙂

ivet1371
9. jún 2014

@dianka33 dcera bola vBrne platili si všetko sami.prvy krat konzultacia a spraveny spermiogram,druhy krat odber vajičok a treti vklad.a vyšlo na prvy krat.maju uspech v Brne.davaju po vklade tabletky na udržanie.držim palce nech sa to podari 🙂

viva13
9. jún 2014

@dianka33 my budeme mať koncom týždna 3 týždne od podania žiadosti u lekára akú máš poisťovnu kam chodíš?

viva13
9. jún 2014

@ivet1371 tabletky dávaju aj v iných centrách n a udržanie 🙂 gratulujem dcére 🙂

ivet1371
9. jún 2014

@viva13 ale pokial viem tie čo predpisuju tam tak ich tu na sk nedovažaju len ozaj v malo lekarnach.dakujem moc sa tešime a budeme mat vnučku 🙂

viva13
9. jún 2014

@ivet1371 ako sa volaju? ja som mala utrogestan a dávaju aj duphaston alebo nejaký gél názov už neviem

ivet1371
9. jún 2014

davaju sa od spodu nazov neviem

dianka33
autor
10. jún 2014

@viva13 mam union. Robi mi tam kamoska a vraj to trva 30dni...

viva13
10. jún 2014

@ivet1371 tak odspodu som si dávala utrogestan 🙂

dianka33
autor
15. júl 2014

@viva13 My sme sa rozhodli pre Brno a platíme si vsetko sami, takze ziadne cakanie na poistovnu... apropo to vyjde na rovnako... takze tu si to daju zaplatit dvakrat??? (osobny nazor)

alisita
18. júl 2014

@dianka33 kolko si platila, alebo budes platit spolu? ... pre zaujimavost, ci to fakt je na slovensku dvakrat drasie ...

dianka33
autor
18. júl 2014

@alisita Napíšem Ti presne 20.08. 🙂

alisita
19. júl 2014

@dianka33 vdaka a drzim palceky 🙂 ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre