Ako sa dostať na spermiogram?

cigaretka5
17. jún 2008

Kocky manzel je za ist na spermiogram, kde a ako zacat, kto ho tam ma poslat?

bianka30
17. jún 2008

cigateka odkial si??? ak si z BA a okolie, nech ide do Gyn fivu alebo si daj stranku novedieta.sk a tam najdes kontakt a objdenajte sa... my sme to tak spravili a vidis... stalo to za to , uz som aj po IVF a zajtra mam testik...

danka24
17. jún 2008

bianka ahoooj a testik si dnes si neskusala robit??

nelynka
17. jún 2008

cigaret, moj bola za praktickou lekarkou, dala mu ziadanku na urologiu s tym ze mu ho tam urobia...
alebo ako pise bianka, do nejakeho centra asistovanej reprodukcie sa objednat a tam vam ho urobia, alebo cez tvojho gynekologa, pokial sa vam nedari viac ako rok otehotniet...

och
17. jún 2008

cigaretka nech zbehne k urologovi ten ho niekam posle
alebo chodte rovno na drzovku do niakeho CARu ako je Gyn fiv alebo Iscare, moj to tak urobil chytil mobil, objednal sa a od vtedy sa len preobjednava na neskor 😀

bianka držim palcoky hrozne moc 😵

jvo
17. jún 2008

cigaretka presne ako ti radia kocky zober telefon a zavolaj do niektoreho CAR, pokial nejdes na uvodny pohovor tak je to za poplatok ale tusim v GF sme platili 500,-Sk ci 250,- uz ani neviem je to jednoduchsie ako utekat k obvodnej lekarke a pytat si papier k urologovi a vysvetlovat vsetko tam aj tam ale ak nemate blizko dake CAR tak da sa aj cez toho urologa

dupinka
20. jún 2008

mne ponukol spermiogram manzela gynekolog, hned pri prvej navsteve, ked som mu povedala, ze sa chceme snazit o miminko

ingulka
20. jún 2008

aj u nas to tak bolo... moj gynekolog vypisal papierik na spermiogram pre mojho vtedy este priatela 😉 a uz sa slo...

eva7780
20. jún 2008

aj u nas to tak bolo ked sa nedarilo,poslal manzela aj na spg

atima
21. jún 2008

ja som bola u gynekologa a on mi napisal listok a potrom sme si vybraligeneticke centrum v HE, tam na spg urobili na počkanie

dupinka
21. jún 2008

ako prebieha take vysetrenie??

cukruska1920
21. jún 2008

mi sme sa objednali priamo u urologa

cigaretka5
autor
24. jún 2008

kocky dakujem

vierka
24. jún 2008

cigaretka - nam mangelova obvodna lekarka nechcela dat doporucenie, ze to moze len moj gynekolog... a nakoniec ho rovno on spravil a spravil nam aj postkoitalny test (kde zistil priechodnost spermii cez moj maternicovy hlien)....

jasna
26. jún 2008

cigaretka, pokial ja viem, staci zavolat do hocijakeho CAR bez ohladu na to ako dlho sa snazite, objednat sa, zobrat si preukaz poistenca, vypisat dotaznik (lieky ktore uziva, doba pohlavnej abstinencie atď...

egyptanka
26. jún 2008

vierka,ano moze dat len gynekolog. So mnou sa gynekologicka nemienila zaoberat pokial neuvidi manzelov spg.

cukruska1920
26. jún 2008

moj muz ide 4.jula...sa normalne bojim

baby2
20. jan 2012

ahojte, predavam mikroskop.ak by sa vas partner _ostychal_ ist k lekarovi na spermiogram ,na diskretny rychly test na doma. vidiet pocet spermii, ich tvar , anomalie chvostika a hlavne pohyb ..... odhalite laicky ,ci ma alebo nema vasa polovicka anomalie, maly pocet , patologiu ... potom sup ho podla potreby k lekarom

slusnaxbaba
28. jún 2012

baby2 vidím, že príspevok je starší, ale nikto sa neozval, je ponuka na mikroskop ešte aktuálna?

mojusinka
26. jún 2013

Ahojky viete mi poradiť kde by sme mali najbližšie s Lučenca íst na spermiogram ? dakujem za radu 🙂

cicusmicus30
24. feb 2014

@atima ahoj, prosim ta robia spermiogram aj v Humennom? Ak ano, tak kde a ako sa tam objednat. Velmi pekne dakujem.

atima
24. feb 2014

Ahoj ano robia na genetike v nemocnici doktor Vasil, treba sa objednať.

rencici27
3. apr 2014

Ahoj babulky tak dnes som bola u Dr povedala mi ,že 1 rok snaženia je optimálny a až potom sa máju riešiť vyšetrenia ,ale predpísala mi duphaston a manžela poslala na spermiogram .Nakoľko už manžel bol u urológa ten mu dal kontakt na centrum(urocentrum -MUDr. Jozef Dubravický) kde robia vyšetrenie spermii a dnes sa tam objednal a oni mu povedali ,že ejakulát ma priniesť zo sebou-teda ,že ho ma doniesť v nádobke a cena vyšetrenia je 28,90 je to normálny postup a cena?Lebo ja som si myslela,že on tam príde urobí sa tam do ich nádobky.Viem ,že vy s tím mate skúsenosti, poradte bo sa objedná niekde inde ak je toto neštandardný postup. Dakujem za každú radu či už dobrú alebo zlú. Dakujem

ckatka
27. jún 2014

@rencici27 Dubravickeho poznam, odbornik je super, ...inac myslim si ze to sa predsa da spravit aj na vecku, ked treba, nie? aby to kus neprenasali...

sofinka18
30. nov 2014

ahojte, kde v ba sa daju prinies rovno z domu vzorky na testy? dakujem

martinka285
22. jan 2015

Ahojte ak mam ziadanku od gynekologa do gynfiv na spermiogram partnera,je zadarmo alebo sa zan plati? dakujem

yasmine17
25. mar 2015

Ahojte mi sa snazime s priatelom o babetko uz skoro rok brala som aj femibion ale iba jeden balik teraz som zacala pit alchemilku a stale nic ...bola som u lekara sa dat vysetrit vysledky som mala v poriadku ale predpisal mi clostilbegyt po tom co som si zacala citat nez.ucinky mi zostalo zle bojim sa ho uzivat ...a mozno by to bolo aj zbytocne kedze priatel nebol na vysetreni...ja by som sa chcela spytat ako a kde ho mam objednat ?sme s okolia trnavy.A ako to prosim vas prebieha kedy nam povedia vysledky?ja uz som vazne stoho zufala ...velmi tuzime po babetku...