Ako sa holíte v oblasti bikín?

judita1900
22. jún 2021

Ahojte baby chcela by som sa od vás nejaké rady v oblasti bikín si chĺpky holíte ako? Alebo si skôr depilujete? Lebo napríklad mne vadí ak som niekde na kúpalisku a po boku v oblasti bikín je vidno proste korienky chĺpkov, budem rada za všetky rady 🙂

katka13katka
22. jún 2021

@judita1900 IPL laserový epilator. S tým som najviac spokojná. Predtým som sa holiaci klasický žiletkou, ale na druhý deň už rástli nové chĺpky. Toto je dlhodobe a bezbolestne.

mmbudiakova
22. jún 2021

Ahoj. Ja chodím na depiláciu cukrovou pastou. Som veľmi spokojná.

kkovacovak
22. jún 2021

@judita1900 ja som zostala pri klasickom holení. Skúšala som cukrovú pastu aj vosk ale zo všetkého zarastali chĺpky a mala som boľavé vyrážky. Mala som aj ipl ale strata času a neskutočne dlho to trvá keď to robíš poriadne a na viacerých častiach tela. Holenie je pre mňa najmenšie zlo. Žiadne korienky nevidno

katka13katka
22. jún 2021

@kkovacovak asi záleží aký IPL máš. Ja mám za 5min jednu nohu. A teraz to len preventívne oblikam raz mesačne.

lucykelly
22. jún 2021

depilácia cukrovou pastou je top 😊👏

tosomja
22. jún 2021

V lete sa holim každý deň. So ziletkami.

zuzulkazu
22. jún 2021

@katka13katka prosim ta ake iplko mas?

luccija
22. jún 2021

@judita1900 holim sa i...iba raz som skusila depilaciu voskom okrem modrin mi skaredo zarastali chlpky a vsetko som mala zapalene

katka13katka
22. jún 2021

@zuzulkazu Braun 5137 tuším

zuzinapipina
22. jún 2021

@judita1900 a toto niekto neskúšal? Ja nad tým rozmýšľam, je to aj lacne, tak mozno za vyskúšanie nic nedam
https://www.xlo.sk/Inteligentny-depilator?gclid...

katka17787
22. jún 2021

@zuzinapipina mám podobný ... Jeho výhoda je ,že neholi úplne pri koži čiže chĺpky nezarastaju pod kožu ...avšak keby som chodila každý deň na kúpalisko ,tak by som ho musela použiť asi každý druhý deň.

zuzinapipina
22. jún 2021

@katka17787 super, ďakujem 😊 tak si ho objednám 🙂

katka17787
22. jún 2021

@zuzinapipina počítaj s tým ,že úplne do hladka asi neoholi ,ale v lete to vieš kombinovať s niečím iným napríklad epilatorom . Ale ak nechodíme k vode tak pouzivam len tento a netrapim sa epilatorom...treba ho používať často,ale tak ako všetko, aj toto ma výhody a nevýhody . Tak verím,že aj ty ho využijes a budeš spokojná 🙂

katka17787
22. jún 2021

@zuzinapipina ináč ešte mi napadlo, ten môj sa dá používať aj v sprche a za mokra holi lepšie, čiže ak sa nakoniec rozhodneš ho kúpiť, určite výber niečo čo môžeš použivat v sprche.

zuzinapipina
22. jún 2021

@katka17787 super moc ďakujem 😊 😊 chcela by som zo kombinovať s epilátorom, ako taka prvá pomoc keď som niekde. Ďakujem za rady💜

rose1111
27. jún 2021

@katka13katka dobry den, poslete mi foto a typ laesera do spravy, prosim?
A za ako dlho vam prestali rast? Dakujem

simonakkk
20. dec 2021
Používateľ simonakkk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od simonakkk.

Ahojte kočky,
čítam Váše príspevky o holení v oblasti bikín. Rada by som sa podelila o svoju skúsenosť, keďže mne laser vôbec nepomáha.
Objavila som tento krém na depiláciu na stránke HITCOSMETICS. Je šetrný k pokožke, vhodný pre citlivú a podráždenú pokožku. Veľmi mi vyhovuje, kvalita i cena.
Odporúčam sa pozrieť a prečítať o ňom viac.