Aký by mal byť cípok maternice?

lenkaaa
24. apr 2008

baby prosim Vas o radu - neviem sa tu totiz o tom nikde docitat ☹
Uz 4 den mam ms bolesti ale ms nikde ☹ snazime sa o mimi, tak by som bola rada, keby ms neprisla. Ale uz sa o seba aj bojim, nikdy takto dlho ms bolesti pred ms nemavam. Neviem co ma to napadlo, ale nahmatala som si cipok maternice a zda sa mi to divne - on je zakonceny takou gulockou - ta gulocka je tvrda a velka asi ako hrasok... co to moze byt??? ☹
pred dvomi tyzdnami som bola na preventivnej prehliadke u gynek. a bolo vsetko v poriadku....

google
24. apr 2008

Krcok maternice - ked je tvrdy, uzavrety a dole - znaci neplodne dni na zaciatku cyklu. Cez ovulku stupne hore a zmakkne, tazko ho nahmatas. Po ovulke je zase dolu a tvrdy az do prichodu menstruacie - vtedy zas zmakne. Ale ak nezmakol a je dobre nahmatatelny a ak ti meska MS, mozes byt tehu.

lenkaaa
autor
24. apr 2008

google: moc dakujem za odpoved. No, je velmi tvrdy! ms mam sice dostat az zajtra. Beham stale s intimkou pretoze si myslim ze ms tu uz je(podla tych bolesti) ale ms stale a stale nikde...a uz mi z toho asi aj hrabe.

no, minule cykly snazenia sa nam akosi nedarilo, tak sme sa tento mesiac nejako extra nesnazili ... a ja som aj fajcila (1-2 cigarety denne) keby som bola tehotna, myslite si ze by to fajcenie mohlo ublizit?

google
24. apr 2008

lenkaa este sa netes, krcok moze zmaknut aj v priebehu dna a moze ms dorazit. ale aj nemusi 😉
a fajcenie kazdopadne nie je nic dobre v tehu... to si asi nemusime vysvetlovat 🙂

lenkaaa
autor
24. apr 2008

jj, ja viem ☹ ale vies ako, ked mi po velkom snazeni o mimi dorazila ms tak som sa nastvala a sla si zrovna zapalit.... som si povedala ze kaslem na to, ze sa chvylku nebudeme snazit a tak som si obcas zapalila - no, ale aj tak sme sa nakoniec trosku posnazili 😀

Inak, moc moc dakujem za info. O tom cipku som to vobec nevedela ze to tak je....

google
24. apr 2008

lenkaa daj vediet ako to dopadlo nakoniec... najdes ma vacsinou v tene Druhy ruzovy slonik 😉
prajem ti, aby ti to vyslo a bola si tehulka. 🙂

lenkaaa
autor
24. apr 2008

oki, diky moc 🙂 urcite dam vediet 🙂 - a dufam,ze oznamim pozitivnu spravu 🙂 hihi

lenkaaa
autor
25. apr 2008

no, tak dnes cipok zmakol ☹ takze to znamena ze asi dostanem ms? ☹
A co ostatne baby, nemate s tymto nejake skusenosti?

katy2
25. apr 2008

lenka, pri tehu ma byt krcok tvrdy, uzavrety a dole polozeny - lahko sa da nahmatat....

lenkaaa
autor
25. apr 2008

hmmm, takze zas z tehu nic nieje ☹ no, tak mozno nabuduce.... 🙂

katy2
25. apr 2008

hlavu hore.... 🙂

pacica
2. mar 2012

takze ked je ovulacia,vtedy si ten cipok nenahmatam?a ked su neplodne dni tak ho nahmatam a je tvrdy?

luga
2. mar 2012

@pacica , mozes si ho nahmatat aj pocas ovu, ale je kratsi - cize vyssie a makkucky ....

ivanapd
31. dec 2012

Ahoj baby, prosim vas co znamena uzavrety krcok? ze v strede sa neda nahmatat ta branka, dierka v nom? a co znamena ze je nizsie? dakujem

janamexico
26. feb 2017

Co znamena ked mam krcok tlale hore a je na konci taka ako gulicka malo som menzes slaby iba dva dni z toho spinenie a teraz mam biely vitok taky ruzovkasty prosim pomoc je to nieco vazne dakujem ..☹