Beriem lieky na vysoký krvný tlak. Budem mať problém otehotnieť?

betka55
3. nov 2008

ahojte mam 23 a liecim sa na vysoky krvny tlak uzivam aj lieky a planujeme babatko bude problem otehotniet?.....

ankam
4. nov 2008

ahoj aj ja mam tlak vysoky a zatial nemozem otehotniet na radu lekarov.........az ked sa vyliecim,ale co ak sa nevyliecim? 😉
tiez sa toho bojim_tak zatial nad druhym babom neuvazujeme.
Uz mi aj lekar naznacil ze mozno ostanem pri jednom..................

ankam
4. nov 2008

a co ti na to hovori internista???
Ja zase nechcem aby sa mi stalo to co pri prvom babu=bojim sa predcasneho porodu=tak pockam kym sa nevyliecim.Ale aj ked ano´tak sa mi to zase zopakuje

betka55
autor
4. nov 2008

vraj mozme dala mi tabletky, ktore sa mozu brat aj v tehotenstve, ze kym som mlada nemal by byt vazny problem a nemame to viac odkladat

majka11
4. nov 2008

Ahojte, aj ja sa liečim na vysoký tlak a internistka mi povedala, že to nie je problém, sú lieky, tak ako písala Betka, ktoré sa môžu brať aj v tehotenstve, že vraj vysoký tlak by nemal vadiť pri otehotnení.

jablcko1
19. nov 2008

A čo potom, keď už otehotniete, nepovedal vám internista?! A ako s pôrodom, keď sa liečite na vysoký krvný tlak?!? Myslíte, že je šanca rodiť aj prirodzene bez rizík?!? Ja mám tiež ten istý problém.

ejusa
19. nov 2008

Ahojte,ja som v siedmom mesiaci a liecim sa na vysoky tlak,beriem lieky Dopegyt,nasadili mi ho potom co mi namerali 16O na 1OO..raz mi srdcova spomenula cisarsky,ale ze to sa vsetko uvidi potom,ze viacmenej prirodene budem rodit.

johanka_svk
10. feb 2009

Ja mam 23 a uz od teenagerskeho veku mam vysoky tlak......ale jedinou pricinou je, ze vsetko hrozne psychicky a citlivo prezivam....takze lekari povedali, ze to mam navzdy a je to mojou sucastou....ze lieky su zbytocne, ked ide o primarnu hypertnziu sposobenu len tykouto pricinou a ze si len zbytocne zatazim organizmus........takze ja ma co robit? Som prirodzeny tlakar......no baby in my life?:(