Bolesť bruška, menzes nikde

kattyss
6. feb 2013

Ahojte tak zase mam otazocku..minuly mesiac som mala mestruaciu normalne..po nej ma zacala boliet lava strana bruska neskor lava strana vajecnik.. Nato som zacal spinit krv bola svetla trvalo to den. ..vsetky tehotenske testy negativne rapi clear zeleny , cerveny, pepinoo.. A teraz mi menstruacia meska skoro tyzden..moze ist o nejaky zapal alebo ?? Co si o toomto myslite ?? Bojim sa ci to nieje nieco vazne.. Brucho ma pobolieva Zhruba kazdy den ale len v intervaloch a je nafuknute...tiez ma boli lava strana krizov a vystreluje to do nohy az ku kolenu..co myslite hm :(

katuska722
6. feb 2013

skus ist na sono vajecnikov. ja som tiez mala taketo bolesti a zistili mi cysty na vajecnikoch,vodove......po case mi popraskali same od seba.....

andiekens
6. feb 2013

Anovulacny cyklus s cystou z neprasknuteho folikulu..tehotna nie si na 95% a viac pri poouziti tolkych testov.aj ked never say never. Len to krvacanie celkom nesedi..v kazdom pripade by som zasla na gyndu minimalne po vyvolavacku a spravia ti usg 🙂

livocka21
6. feb 2013

k doktorovi...bezodkladne...drzim palce 🙂

bubu4125
6. feb 2013

ja som mala tiež takéto problémy...mala som zápal a dosť silný...

kattyss
autor
6. feb 2013

Tak asi k nemu budem musiet zajst ..bojim sa ,snad to nebude nic vazne :/

billam
6. feb 2013

@kattyss na 99% mas cystu...utekaj k lekarovi!!!

misaha
6. feb 2013

bud cista alebo si prechladla na vajecnikoch ,aj preto ti mezka..v kazdom pripade zajtra k lekarovi!

tone_in_tone
7. feb 2013

treba ísť k dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre