Bolesť podbruška od ovulácie do termínu menzesu. Čím to je?

petra2505
1. jún 2009

Baby prosim vas mate skusenost s bolestou podbruska od ovulacie?Mam po nej asi tyzden a cca tyzden pred M a od soboty mam bolesti ako by som M mala dostat kazdu chvilu, ale je to bolest sem tam taka pichlava ako by som mala v bruchu jezka

petra2505
autor
4. jún 2009

Saksina tak to mi je luto, ale aspon mozete skor zacat takze hlavu hore.Ja stav nezmeneny, zajtra idem na hematologicke vysetrenie a dufam, ze sa dostame zase o kus dalej.

saksina
4. jún 2009

dakujem peti, aj ja to tak beriem,ze aspon mozeme skor znova zacat a snad to uz vyjde...
asi pojdem teraz po ms ku gyn. na preventivku a opytam sa ho aj na tie bolesti...

petra2505
autor
4. jún 2009

Musis verit, ze to vyjde.Ja som optimista teraz som dostala taku chut bojovat dalej preto som si hned dala vybavit hematologiu, dam si spravit geneticke testy.Aj v praci som sefovcom povedala aky mam problem /moj sef s manzelkou tym presiel/ tak snad ma pochopia lebo uz mi je take trapne stale chodit po lekaroch aby si nemysleli, ze som vadna 😉 Som zvedava ako zajtra pochodim u tej hematologicky.Este pojdem k imuno alergologicke a straaaaaaaaaaasne verim, ze sa dockame //.Uz mam vybavenu aj lekarku keby som ostala tehotna aby som bola pod dohladom a udrzali to nejako vo mne lebo po laparke mam diagnozu, ze budem rizikova.

saksina
4. jún 2009

peti, ak sa mozem opytat, preco ti robili laparo? Aku to ma navaznost na to, ze budes na rizikovom?

petra2505
autor
4. jún 2009

Saksi snazime sa o babo viac ako tri roky a priatel bol uz asi na 4 spermiogramoch on je o.k., tak hladala sa pricina neuspechu u mna, ako prve bola laparo - vysledok - mam nepriechodny lavy vajcovod a podla toho co mi nasli mam zvysene riziko potratu - akurat tu mam papiere z laparky bola som si cih kopcit na zajtrajsie vysetrenie.Vies ja mam este okrem toho 3 oblicky, ktore mi nastastie nerobia ziadne problemy takze aspon to je o.k.Ty si este nebola na laparke?To je zaklad vsetkeho lebo tam vlastne zistia, ze ci si o.k., ci nemas zrasty a podobne veci co brania otehotneniu.

petra2505
autor
4. jún 2009

No a povedali mi, ze do troch mesiacov by som mala otehotniet vtedy je najvyssia sanca lebo je to vnutri vsetko precistene a spriechodnene lenze teraz som 4 mesiac a myslim, ze sa nepodarilo /este cakam na M/ takze preto som si vybavila dalsie vysetrenia lebo moj gynekolog na mna s prepacenim sere.Minuly mesiac som mu pisala e mail ci by mi mohol spravit folikulometriu a odbil ma, ze si mam kupit ovu testy, tak som si ich kupila 20 testovala som, ovu sme trafili a teraz cakame na M.Ono je dolezite najst aj dobreho gynekologa, my sme boli aj v Blave vo Ferticente a pokial sa nam nepodari otehotniet budem tam musiet ist a snad nam pomozu.

saksina
4. jún 2009

peti ja som mala mimomaternicove, takze laparku mi robili v tejto suvislosti, nemam jeden vajcovod, takze ja si musim pockat na ovulaciu zo spravnej strany a to asi potrva... Prvykrat som otehu hned na prvy sup, teraz to skusame 2 mesiace... Tak si myslim, ze este nie je dovod riesit to...

petra2505
autor
4. jún 2009

no tak sme na tom podobne, ty ho nemas a ja ho mam, ale na nic mi nie je lebo je absolutne nefunkcny takze aj ja cakam vzdy na ten spravny vajecnik, kazdy druhy mesiac mi ovuluje pravidelne zdravy tak snad sa raz trafime aj ked viem, ze uz len s pomocou lekarov...je mi luto, ze si mala mimomaternicove, aj ja mam predpoklad kvoli tomu nefunkcnemu lebo je sanca, ze sa to uhniezdi prave tam 😒

saksina
4. jún 2009

ako vies, ze sa tie pravidelne kazdy mesiac striedaju vajecniky v ovulovani? Lebo vraj to nie je pravidlo, len velmi malemu percentu zien sa vajecniky striedajú kazdy mesiac...

petra2505
autor
4. jún 2009

citim to a vzdy sa na tom smejeme 😀 😀 poloviciak uz ma v tom lepsi prehlad ako ja 😉

petra2505
autor
4. jún 2009

Inak mna dnes naposledy bolelo podbrusko rano a odvtedy uz nie, dnes som 24DC tak potom nechapem z coho to bolo 😉

saksina
4. jún 2009

no peti, tak ja mam dost bolestivu ms, mam stale krce v bruchu a aj v krizoch... a v slabsej verzii som to mala vlastne uz od ovu. Nechapem, ale nikdy som to nemala, max. ma boleli prsia popr. krize, ale krce v bruchu mi zacali az v den, ked som dostala ms... Ja uz nicomu nerozumiem 😉

petra2505
autor
4. jún 2009

ani ja, ale hlavu hore ideme dalej, ved sa raz musime dockat // a potom vytuzeneho konca s bambinom v naruci 😉 🙂

kv3tka
4. jún 2009

ahojte bambulky,tak som sa konecne dostala na net.... cesta super a na mojom stave sa zatial nic nezmenilo 😕 M stale nikde...treti den meskania...ale bolesti ako na mrchu mam denne....zacinam si uzivat dovolenku s rodinkou....a snazim sa uplne nemysliet na mozne ci nemozne tehotenstvo 🙂 ...i ked mi to chvilkami pripominaju tie bolesti,pichanie v podbrusku....no vypla som,i s drahym sme si povedali,ze pockame a ak nic 15.6som objednana k lekarovi....a on uzto vyriesi 😉
tak zatiala priebezne sem budem nakukat..... 😀

saksina
5. jún 2009

no kv3tka tak si pekne uzivaj dovolenku a mas pravdu, najlepsie je vypnut, ved ak si tehu, tak uz je jedno, kedy to zistis 🙂 A ak nie, aspon nemas ms na dovolenke 😉 drzim palce, aby ti toho 15teho dr. oznamil dobru spravu 😉

petra2505
autor
5. jún 2009

kv3tka a testik si uz potom neskusala?ja som presvedcena, ze si tehulka 😉

petra2505
autor
5. jún 2009

No baby ja som bola u hematologicky na odbere krvi, buduci tyzden budem mat vysledky takze musim cakat a potom uvidime co dalej, ale som rada, ze sme zase o krok dalej.A ja uz bolesti absolutne nemam takze takto tyzden ma potesi svojou navstevou mrcha 😠

pehinka
5. jún 2009

ahojte baby, zacitala som sa do vasej diskusie, celkom som sa v tejto teme nasla, ja mam tiez podobne bolesti pocas ovulacie a trvaju az do MS. ja som brala cca. styri roky antikoncepciu, min. rok v oktobri som prestala, tento rok v auguste mame svadbu a ideme na svadobnu cestu, tam chcem uz zacat robit babatko 😉

pehinka
5. jún 2009

a drzim vam vsetky palceky, aby vam to vyslo...a aj nam, moj drahy si fandi, stale mi tvrdi, ze on urobi baby na prvy sup a ja sa z toho smejem...ale kiezby to tak aj bolo... 🙂

saksina
7. jún 2009

ahojte 🙂 tak mne ms nadalej pokracuje, dnes mam 4.DC a uz znova zacinaju bolesti vajecnika 😖 Po ms idem k dr., na preventivku, dufam, ze to nic nebude, lebo ma slahne! 😖

petra2505
autor
7. jún 2009

Tak mna zacali boliet prsia takze M dorazi.Dnes som 27DC a cyklus mavam 32 dnovy takze koncom tyzdna ma pocti navsteva 🙂

saskia1
8. jún 2009

Ahojte kočky, prečítala som si viacero príspevkov a myslím, že vy by ste mi vedeli poradiť 😉 Môj problém je v tom, že mám pár dní po ovulácií a neskutočne ma bolia kríže a vaječníky ☹ Vždy po ovulácií až po príchod M som mala bolesti krížov a vaječníkov, aler tentoraz to je ozaj silná bolesť. Myslíte, že by to mohlo znamenať začínajúce tehotenstvo??
Prosím dajte mi vedieť ak niektorá z vás má podobný problém 🙂

petra2505
autor
8. jún 2009

No pokial je to silna bolest tak by som na Tvojom mieste isla k lekarovi lebo aj pokial by to bolo tehu a silna bolest tak asi nieco nie je ako ma byt.Ja som mala bolest celkom znesitelnu len ma otravovala 😀

saskia1
8. jún 2009

Ďakujem za odpoveď Petra. No dnes ma sícebolia kríže aj vaječníky sem tam zadítim, ale už je to také ako keď má dostať M. Ale tajne dúfam, že nepríde 🙂

petra2505
autor
8. jún 2009

a kedy cakas M ?

saskia1
8. jún 2009

No mám to síce dosť rozlietané, ale mala by prísť až 18.5...Preto mi tie kríže nejdú do hlavy že čo sa deje, leb väčšinoz tieto rpíznaky mávam krátko pred príchodom M

petra2505
autor
8. jún 2009

no ja si myslim, ze dost skoro aby ta uz boleli krize, ale clovek nikdy nevie, kazde telo je ine a kazdy bolest preziva inak...no, musi uz len cakat ci pride alebo nie 😉

saskia1
8. jún 2009

Uvidím či príde... 🙂
A ty si už tehuľka? Alebo už máš dieťatko?

petra2505
autor
8. jún 2009

Saskia nemam, snazime sa ako blazni uz viac ako tri roky a len kupujem ovu testy tehu testy ako blazon a stale nic, teraz znova to iste, M cakam tento tyzden dnes som testla a bola / takze "tesim"sa na navstevu 😒 ale uz to beriem lepsie ako volakedy 🙂

saskia1
8. jún 2009

Peťka, nebuď sklamaná, určite to príde vtedy keď to budeš najmenej čakať 🙂 Osobne tiež neverím na rady tipu, že keď na to nebudeš myslieť tak sa zadarí...! Podľa mňa sa to nedá a obdivujem tie, ktoré keď sa snažia nebudú na to myslieť, že či práve teraz sa nepodarilo zarobiť mimi..Ja som tiež bola v tom, že keď vysadím HAK, tak bábeno naklusá hneď. Žiaľ u nás to tak nefunguje ☹ Ale treba veriť a dúfať, pretože po každej búrke víde slniečko a šťastíčko sa usmeje aj na nás 😉 Treba byť pozitívne naladená, pretože štuplíci prídu len do veselého bruška 😀
Ale kým si nedostala "návštevu" tak nádej ešte je.. 🙂 A tiež som čítala, že netreba robiť testy pred termínom mršky, aj tak nevídu. Tebe už mešká?