Bolesť podbruška od ovulácie do termínu menzesu. Čím to je?

petra2505
1. jún 2009

Baby prosim vas mate skusenost s bolestou podbruska od ovulacie?Mam po nej asi tyzden a cca tyzden pred M a od soboty mam bolesti ako by som M mala dostat kazdu chvilu, ale je to bolest sem tam taka pichlava ako by som mala v bruchu jezka

darla333
25. okt 2010

Tak ja mozem potvrdit, ze tym istym trpim aj ja, po porode sa mi to tiez vsetko zmenilo. A poviem ze je to tiez dost o nervy. Moj cyklus je 32 dnovy, ovulacia ked zacne tak presne ... bolesti v podbrusku ako pri menzese, hlien (to beriem) vajecniky. No najhorsie je vsak ze na 19. den ako hodinky ma zacne boliet lavy prsnik a to neskutocne. Urobi sa mi hrcka a napuchnu mi prsia a tak bolia ze cakam dva tyzdne kym nepride mrcha a bolesti skoncia. Tiez sa pokusame o babatko a ma z toho ide vyrutit, lebo neviem tak isto ci su to priznaky tehotenstva alebo co... Aj tie nevolnosti ma štvú. Predtym som nikdy take nieco nemala, a ze som tehotna s prvym som zistila uplne nahodou, vobec ziadne priznaky. Rozmyslala som ze ci uz v tom 19.dni to moje telo vie ze nie som tehotna a uz sa rozbieha na menstruaciu. Uz ma to moc nebavi, kedze po mesiaca trpim tymy bolestami ze aj pri chodzi ma to boli. 😢

sonicka25
25. okt 2010

Aspon vidim ze niesom jedina,po porode je mens. vazne horsia a tie nevolnosti tri dni pred 🙄 🙄 🙄 Pred prvym tehu som ties nikdy nieco take nemala 🙄

tinara23
25. okt 2010

@darla333 ja presne rozmýšľam nad tým, čo ty. Ja presne 14 deň ovu a potom tie bolesti prs a nevoľnosti atď...a presne to aj mňa napadlo či to moje telo vie, že nie som tehu a takto sa hneď po ovu správa. Chcela by som vedieť, keby som otehotnela či tie všetky priznáky pred mrchou prestanú a budem sa cítiť v pohodičke 🙂

ináč tie dva týždne to je katastrofa, ja to mám možno iba posledné štyri roky, pred tým nič (a to som 17 rokov po pôrode), neviem čo sa u mňa zmenilo, u Vás viete, že pôrodom, ale ja neviem či sa nejaké hormóny búria, alebo čo...

darla333
25. okt 2010

@tinara23 Ale som rada, ze v tom nie som sama. A veeeeeeelmi by som chcela vediet ako by to bolo naozaj keby som bola tehu... Je to pre mna velka zahada. Ono to nebyvalo hned take. Najprv par dni pre menzesom a kazdy druhy mesiac. Tak som si povedala, ze vsak z jedeho vajecnika jeden mesiac a z druheho druhy. Ale teraz je to jedno. A viem aj o tych nevolnostiach a hlavne je to o nervy ked chces byt tehotna... My sa snazime o babatko uz tri roky a tyyyych testov co som minula ani nejdem hovorit. 😠

tinara23
25. okt 2010

@darla333 nooo to by aj mňa zaujimalo, ale hádam sa to ešte dozvieme, potom napíšeme, keď budeme tehu 🙂 ináč aj u mňa to tak postupne, prsia ma bolievali tak týždeň pre ms, ale posledné dva mesiace presne po skončení ovulky. my sa síce nesnažíme dlho, niečo cez pol roka, ale testy ma prestali baviť po troch mesiacoch. Teraz mi lekár nasadil clostil, že vraj mi chce povzbudiť vaječníky, tak som zvedava.....takže jeden testík mám odložený, musím priznať....aj ma občas trhá ho použiť, ale ešte počkám 🙂 Fuuu, ale vy sa riadne dlho snažíte, tak držím palčeky nech sa podarí 😉 my sme dlho nechceli druhé a teraz dúfam, že už nebude neskoro...

darla333
25. okt 2010

A nedavno som pisala a jednu internetovu poradnu, tak tam mi napisala ze tie bolesti prsnikov uz v tom 19.dni nema s tehotenstvom nic spolocne, ze je to reakcia na zmenu hladín hormonov a posobenia progesteronu... Tak neviem 😒

darla333
25. okt 2010

@tinara23 A vies ze aj ja mam jeden odlozeny 🙂 A to som ho dostala do daru od kamaratiek, ktore ma povzbudzuju... A tiez vaham. Teraz som 29 den od menstruacie, tak je to pre mna riadne pokusenie... 😖 Chodim kazdu chvilku kukat na zachod...tiez neviem ci bolesti v podbrusku su z nervou alebo z prichodu menstruacie..

tinara23
25. okt 2010

@darla333 no veď len ktovie či by boleli aj pri tehu, keďniektoré baby bolia a iné nie.....ja som teraz 22 dni od ms, ja budem čakat v nedelu, tiež som strašne zvedava. 🙂 ja mam uplne presne ms vzdy 28 dni, ale pred dvomi mesiacmi som asi z nervov dostala až na 32 deň, tá príroda sa so mnou zahrávala 🙂

lucky0348
6. feb 2014

ahojte, ako citam mali ste take iste problemy ako ja...pocas ovu ale aj po nej stale citim take pichanie v pravom vajecniku, niekedy mam bolesti ako keby mala prist M...dokonca miestami aj pocas sexu to bolelo..snazime sa o babo, ale zatial sa nedari.... viete niektora poradit ci ist s tym ku gynde alebo este vydrzat?

siska765
6. feb 2014

@lucky0348 ahoj no pocas ovu citim aj ja pichanie na vajecnikoch a priznaky ako ty,ale myslim ze to je ok.aspon vieme ze ju mame. 🙂 netreba s tym utekat k doktorovi,nevidim dovod je to normalna vec,pokial samozrejme nemas nejaky zapal ale ten by sa aj inak prejavoval

lucky0348
6. feb 2014

ved to ze sa mi to neprejavuja ako zapal 😒 ... no nic, pockam do dalsej M a uvidi sa potom 🙂

lucky0348
21. feb 2014

tak kocky nepodcenujte pichanie v podbrusku 🙂... dnes sa mi ukazali krasne dve ciarky 🙂 drzim palce ostatnym 🙂

gabikamicka
26. nov 2014

ahojte poradte prosim ja mam tiez ruzovy vytok ale minimum len na papieri bolsti uz 3.den v podbrusku a chrbtici no mam este 7 dni do menstruacii

adel177
18. máj 2016

Ahojte, chcela by som sa opytat, mam tyzden po ovulacii a s manzelom sme prave vtedy....😀 ved viete. Uz druhy den ma pobolieva v podbrusku, poboli, prestane, sem-tam pichne, niekedy ako pred M. No dnes rano som si robila tt a /😐 je to skoro na testovanie? Co myslite?😕

terezahajdikova
24. máj 2016

Ako by si mi z duše vravela odkedy sa snažíme bubaka ( ako mi vravíme ) nonstop po ovulácii mam bolesti ako pred menštruáciou citlivé prsníky strašná náladovosť chute na sladké ..... Bola som aj u lekárky keďže som to nikdy nemala také intenzívne a ta mi povedala že to sú hormóny ( mam viac mužských akoby som mala mat ) a ,že ak sa nepodarí do septembra začneme to riešiť testami u oboch keďže plodná som .... tak dúfam z sa to čochvíľa podarí AKO SI VLASTNE DOPADLA TY???

alusikm
31. aug 2016

ja mám presne také bolesti tiež po ovulacii,a snažíme sa veľmi o bábätko,lenze som päť mesiacov po potrate tak sa bojím či to bude také ľahké otehotnieť 😑 ale všetkým ktoré tak velmi túžite po bábätku ako ja držím silno palceky 😘

michaelad1994
24. sep 2021

@petra2505 ahoj ja to pociťujem teraz začiatkom mesiaca som mala menštruáciu.a už od 12steho sme mali nechránený sex 4krat.takze neviem.ovulácia mi skoncila pred týždňom a o nejaký ten týždeň by mi mala dojst menštruácia.a už teraz mam velke bolesti v podbrušku boli ma hlava aj kríze.takze neviem.mozno je to tehotenstvo.uz mam jedného syna ale takéto som necítila