Bolesť podbruška od ovulácie do termínu menzesu. Čím to je?

petra2505
1. jún 2009

Baby prosim vas mate skusenost s bolestou podbruska od ovulacie?Mam po nej asi tyzden a cca tyzden pred M a od soboty mam bolesti ako by som M mala dostat kazdu chvilu, ale je to bolest sem tam taka pichlava ako by som mala v bruchu jezka

petra2505
autor
2. jún 2009

a myslis, ze dostanes?saksi ved do nedele este mozes najst //

saksina
2. jún 2009

peti myslim, ze ano, ved tehotenstvo takto neboli 😅 ale ja uz som skor skepticka, tak preto si myslim, ze dostanem a nic z toho zas nebude.... 😖

petra2505
autor
2. jún 2009

ved aj ja cakam na M s pocitom, ze po M zaciname "bojovat" dalej

saksina
2. jún 2009

nekonecne zaciatky, co? 😒

petra2505
autor
2. jún 2009

no veru nekonecne a stalo dokola to iste a kazdy mesiac s nadejou, ze snad to vyjde

petra2505
autor
2. jún 2009

kv3tka ty este mas bolesti?

kv3tka
2. jún 2009

ahoj petra,tak ano...dnes som bola v banke a musela som vyjst von,co som mala take pichanie a potom u kamaratky na gelovych nechtoch som si 2krat myslela,ze M dosiel,sla na Wc-ko a nic 😕 ....zajtra zacina dovolenka....a den D...kedy by mal ako po ine cykli prist M....ak nie,drahy kupil test,aby som sa uz otestovala...tak mozno otestujem 😉

kv3tka
2. jún 2009

a este jedna vec,co pozorujem posledny tyzdne....bolieva ma hlava,take pichanie na jednom mieste hore na temene....dnes v noci (o 3.00h) som sa dokonca zobudila nato ako ma pri kazdom otoceni bolela hlava...ale strasne a to sa mi nestava.... 😠

petra2505
autor
2. jún 2009

kv3tka no uz sa tesim na tvoje testovanie a strasne, strasne Ti drzim palce /aj na nohach/aby si nasla //

kv3tka
2. jún 2009

jeee dakujem...ak sa tomu vyhnem,chcela by som este par dni pockat...no drahy je nedockavy,asi viac ako ja...tak neviem,ci sa mi to testovanie podari oddialit....ale dam vediet 😉

petra2505
autor
2. jún 2009

no aj ja som zvedava tak dufam, ze zajtra testnes 😉

kv3tka
2. jún 2009

no ja som tiez zvedava....bo taketo stavy mam prvy krat...ale radsej pockat,ako byt potom sklamana....a ty sa mas ako?este stale mas tie bolesti v podbrusku?... 😕

petra2505
autor
2. jún 2009

no stale rovnako tak ja musim uz len cakat na M 😉 este cca tyzden

saksina
2. jún 2009

ahojte kočky 🙂 tak mňa stále pobolievajú tie kríže 😒 fakt neviem, čo si mám o tom myslieť a ešte na jednu vec som zabudla - mám výtok! 😲 taký biely riedky neťahavý, robí mi fľaky na nohavičkách 😝 Tak každý mesiac mám iné "príznaky" a tehotná nie som! 😠 😀
peti rovnako aj ja musim ešte čakať minimálne do víkendu 😀

kv3tka držím palce, aby si úspešne testovala 😉

petra2505
autor
3. jún 2009

no musime cakat nic ine nam nezostava, ale ja absolutne neverim, ze by som mohla byt tehotna lebo podla mna tehotenstvo takto neboli ☹ som absolutne zmierena s tym, ze po M pokracujeme v snazeni dalej 😵

petra2505
autor
3. jún 2009

kv3tka ako?mas uz M alebo naznak zeby sa to blizilo?aleboooooooooooo si testovala a mas //?

petra2505
autor
3. jún 2009

Baby a nebyva vam zima?Lebo ja uz tretiu noc spim v zimnych ponozkach, pyzame a dnes pod paplonom a dekou 😀

saksina
3. jún 2009

peti mne bolo vcera zima ale pripisovala som to pocasiu 🙂 a vytok stale pokracuje, mam pocit, ako by som mala teraz plodne dni... a bolesti uz len sem-tam nieco pichne. aj tak dostanem a bude 😝

petra2505
autor
3. jún 2009

saksi vies mna mna ti normalne seru tie bolesti, bola by som ovela radsej keby nebol prichod M sprevadzanymi ziadnymi priznakmi, bolestami a pod. ved toto je o nervy, neznasam to cakanie a vzdy ten zaciatok nanovo 😠 😠
no musime teda uz len cakat a ked sa M skonci zacat znova 😠 😒 ☹

saksina
3. jún 2009

no presne tak peti, mne to tiez lezie na nervy, ale mozno prave vtedy, ked nic nebudeme pocitovat, tak to bude znamenat tehu... neviem, keby som na to aspon nemyslela a nevsimala si to... 😖 ale to jaksi nejde, ked viem, ze sa snazime...

petra2505
autor
3. jún 2009

no presne, mna bolievali prsia uz tak dva tyzdne pred M a teraz nebolia a boli to brucho co je neprijemnejsia bolest ako tie prsia lebo si to viac vsimam.....
saksi ja neverim reciam bab, ktore tvrdia, ze otehotneli ked na to nemysleli lebo to sa neda - mozno aj ja by som bola mudra keby som uz bola tehotna a davala rady, ale jednoducho ked sa clovek snazi a dlho sa snazi neda sa vypnut.....a najviac milujem reci o tom ako pomoze dovolenka pri mori ako keby tam clovek isiel s novym mozgom - kazda jedna tam ide s pocitom a nadejou, ze po navrate najde na teste //

kv3tka
3. jún 2009

ahojte kocky...tak som to neoddialila,rano ma drahy zobudil s tehotenskym testom v ruke...som sa tomu nevyhla...no vysledok je negativny,ziadne 2//....len jedna ☹
bolesti mam stale akoby mala prist M...ale stale nic...a to mavam vzdy presne na den...citim sa zvlastne,a ked uz tehu nevyslo ani na druhy pokus....pockam na M a startujeme nove vyrabanie 😉

kv3tka
3. jún 2009

...i ked kamaratka mi pisala,ze jej test po tyzdni meskania M....ukazal negativny vysledok a pritom bola tehotna....a o par dni uz bol pozitivny.....a mne meska len 1den....

floskula
3. jún 2009

kv3tka, ste nic nie je stratene. dolezite je, ci dostanes MS. ak bude stale meskat, po tyzdni sprav test znova. jedna baba bola uz v 2 mesiaci tehotenstva, aj potvrdeneho od lekara a z krvi a ked ocikala test, stale bol negativny. proste negativny test tak skoro nic neznamena. to, ze niektora bola tehotna a mala text pozitivny velmi skoro, je fakt individualne. kazdemu sa tehotensky hormon vylucuje inak, teda v inom mnozstve. cize sa moze aj neskor zaznamenat. navyse z mocu je to fakt skreslene.

petra2505
autor
3. jún 2009

kv3tka este pockaj a skus test o take dva dni...mas aspon naznak ze by mala mrchula mrchulovata prist?

kv3tka
3. jún 2009

jasne floskula...nic nieje stratene....viem,ze ten hormon sa u kazdej z nas zvysuje inak....pockam este par dni a ked nepride,otestujem opat.....a o par hodin som uz na Slovesnku a chystam sa navstivit i svojho gynekologa,tak budem mat jasno 😉

kv3tka
3. jún 2009

a peti.....jasne este pockam,M zatial nikde....a bolesti ako na mrchru mam uz 5den....co je u mna 😀 😀 😀 nezvycajne....o 2hodinky letim domov na Slovensko,tak sa vam potom ozvem uz z domu....a o par dni skusim test zopakovat,ak samozrejme M nedofrciiii 😀

petra2505
autor
3. jún 2009

o.k. kv3tka tak prajem stastny let a hlavne aby boli na teste //

petra2505
autor
4. jún 2009

Babule tak ako ste dnes na tom?Stav zmeneny?

saksina
4. jún 2009

ahoj peti, stav zmeneny asi tak, ze som dostala ms 😒 este aj o 3 dni skor 😝 a mozeme zas zacinat..................