Dlhodobá bolesť podbruška/vaječníkov, máte s tým skúsenosti?

misiatko14
17. sep 2019

Ahojte, uz viac ako polroka mam skoro nepretrzite bodave bolesti(okrem menstruacie a par dni po nej). Raz podbrusko, inokedy na lavej/ pravej strane (za den nastriedacku, no vacsia bolest na pravej strane). Na gynekologii mi uz spravili vsetky mozne testy a na nic neprisli. Mate s tym niekto skusenosti?

miniedomi
17. sep 2019

@misiatko14 endometriozu ti nahodou nepozerali? Alebo teda neskusali diagnostikovat?

snowwhite211
17. sep 2019

S rovnakým problémom sa trápim aj ja už tri mesiace. Gynekológia žiadny nález, urológia žiadny nález. Len čo mi zbytočne dávali lieky(zrejme preventívne). Ževraj bolesti v tejto oblasti môže spôsobovať aj chrbtica alebo črevo. Ja to vidím na dlhú cestu k nájdeniu príčiny.

misiatko14
autor
17. sep 2019

@snowwhite211 a tom creve som aj pocula skusala som mesiac lahsie jedla, ziadne mlieko ale nepomohlo. Uz som na nervy, lebo podla mna si rodina, lekari a kamarati uz myslia, ze si vymyslam :/ ziadny nalez a dalej nikto neriesi, vsak si nastuduj, pogoogli a zaplat sama nejake vysetrenia, ktore su podla netu dobre spravit...

snowwhite211
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
77kacena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
77kacena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snowwhite211
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misiatko14
autor
18. sep 2019

@77kacena len detox asi nie je vhodny ked sa snazim otehotniet ci?

77kacena
19. sep 2019

@misiatko14 práve že by pomohol, treba najprv očistiť telo od toxínov a problémov s tým spojené a aj otehotnenie potom pôjde ľahšie. pošlem vám do správy čo to robí s telom

leameleg
19. júl 2021

@snowwhite211 ahoj prislo sa na pricinu u mna je to to.iste :( uz 3 mesiac a uz nemam nato nervy . Pripadam si ako blazon

amalka147
14. apr 2022

ahoj čo ti vtedy zistili? ja už dva mesiace trpím, že mám bolesti v ľavom podbrušku blizko slabiny. Gynekologia všetko ok. V stredu po sviatkoch idem na USG, snad dojdeme na príčinu...

leameleg
14. apr 2022

@amalka147 ahoj mne nasli krvavu cystu na vajecniku ale po dvoch mes zmizla
Ale bolesti pocas ms a ovu su vzdy takze neviem ... a krvne testy mas ok ?

amalka147
15. apr 2022

@leameleg no tie mi ukázali nejakú infekciu, brala som aj atb... Ale bolesti neprešli. Šla som aj na kontrolu na gyndu aj rozšírené vytery spravil a všetko v poriadku. V stredu idem na USG tak uvidíme lebo ma to už ako vážne nebaví. A to mám bolesti už asi 2 mesiace

leameleg
15. apr 2022

@amalka147 to mas nonstop bolesti ??? Napis mi sukromnu spravu