Bolesť pŕs a vo vaječníku

abusa
10. feb 2013

Ahojte chcem sa vas spytat ci mozem byt tehu lebo sa bojim robit si test aby som zas nedepkovala.
Aby som zacala odzaciatku s priatelom sa snazime o babo no mala som male vajicka po liecbe mi doktor povedal ze uz je vsetko ok a je rad ze mam konecne aj pravidelny menzes. No tento mesiac nic. Mam bolesti ako keby som mala dostat kazdu chvilu. No co ma zarazilo bola bolest prs (tie ma pred tm bolievaju tak ci tak no tyzden pred a to aj teraz no po tyzdni sa bolest vratila mo neboleli na bradavky jak vzdy no celkovo prsia ale hlavne dole a z boku)
A dnes som dostala strasne bolesti v lavom vajecniku. A to sa mi nestava mavam krce. Ale toto nie. a asi styri dni som mala biely vytok falt neviem. Aja sa bojim si robit test uz by som asi nezvladla dalsi pohlad na jednu ciarku. Lebo i vravim ze mavam cely zivot nepravidelne no povedal ze uz yo je ok a taktiez mozno som prechladla. A dnes za mnou prisiel priatel ze ci som ok lebo ja neznasam pomarance no moje telo si ich normalne ako keby pytalo ja viem ze chute nemozem mat a ani nemam no ako keby som.chcela vitamin.

alchemilkazltozelena
10. feb 2013

@abusa kolko ti meska? kedy si mala naposledy?

cerez
10. feb 2013

A ako dlho ti mešká?

abusa
autor
10. feb 2013

5 den

cerez
10. feb 2013

Tak ešte počkaj a keď ti nepríde ďalších 5 dní, urob si test. Jedného dňa sa to predsa musí podariť.

abusa
autor
10. feb 2013

Dakujem no len dufam ze si to len nenamislam lebo priatel.sa tesi ze mi meska a nechcem mu znova povedat ze nic a ja viem ze zas budem v depke :(

alchemilkazltozelena
10. feb 2013

mne keby meskali 5 dni by som si uz urobila test..

lulu090
10. feb 2013

my sme sa pokusali 3 roky o babo, tak si asi vies predstavit kolko testov som videla s jednou palickou az som mala ist na gyn. operaciu, ktora sa viazala na menzes. mala byt na 8 den cyklu, ale menzes stale neprichadzal a tak som po 5 dnoch meskania urobila test a bol pozitivny. podobne priznaky ake popisujes som mala aj ja, no je to dost individualne, ale velmi drzim palce, aby to vyslo 😉

abusa
autor
10. feb 2013

Hej po ine mesiace uz ked mi 2 dni meskala som.utekala do lekarne len potom som to zle znasala uz sa bojim.

kubankakubanka
10. feb 2013

ja som si test robila až po 3 týždňoch,,,,

cerez
10. feb 2013

@abusa Aj keby si si nerobila test a prišla by ti, prežívala by si rovnaké sklamanie. Test je len rýchlou odpoveďou na tvoje očakávanie a zvedavosť. Ja ti želám, aby test, ktorý si budeš robiť v najbližšej dobe, bol len a len pozitívny.

abusa
autor
10. feb 2013

Dakujem

raza
10. feb 2013

@abusa ja by som určite nevydržala ani 5 dní 😀 😀 podla mňa už určite testuj, nemusí byť ani ranný moč 😉 a moooc držím palce, nech sú tam krásne 2 čiaročky 😵 a nezabudni dať vedieť, samozrejme 😉

livocka21
10. feb 2013

noze to znamenat ze si tehotna...ja som tiez na zaciatku mala bosti ako pred MS a nakoniec nic 🙂 a bolia ma prsia...urob si test a dufam ze sa budes tesit 🙂 drzm palceky 🙂

adka11
10. feb 2013

Ahojte baby. Dufam, ze sa mozem pridat 🙂 Ja mam zase dostat v priebehu tychto dni menstruaciu, teda lepsie povedane teraz v nedelu som mala dostat, ale zatial sa nedostavila, ale co je na tom najzvlastnejsie ma stale boli lavy vajecnik, dokonca v stvrtok v noci som sa zobudila na bolest v podbrusku ale to iba v tu noc ma bolelo a vajecnik ma boli cca uz 5 dni. A este k tomu mam fialovo sfarbene bradavky. S manzelom sa snazime otehotniet, nemate s tym niekto skusenosti? Test si nechcem zatial robit, ved este je na to skoro....Dakujem

kveta
10. feb 2013

@abusa Lekara. Moze to byt cysta na vajecniku.

adka11
10. feb 2013

Preco nemozes radcej napisat, ze je to tehotenstvo? 🙂 Ta bolest ale nie je intenzivna, len ho stale citim. Citala som na forach, ze to moze byt prejav tehotenstva, lebo vajecnik prebera ulohu placenty, pokial sa nevyvinie a tvori hormony....

abusa
autor
11. feb 2013

@raza
@cerez ahojte baby tesitik bol pozitivny 🙂 strasne sa tesim 🙂

cerez
11. feb 2013

@abusa Teším sa s tebou a vychutnávaj si každý deň mamičkovského očakávania. Určite budeš skvelou maminkou!!!!! 🙂

abusa
autor
11. feb 2013

@cerez dakujem no uzijem si to ... Dufam ze budem dobra mamca 🙂

cerez
11. feb 2013

@abusa Určite. Na začiatku ťa síce budú mátať myšlienky, ale každým dňom už o tom nebudeš pochybovať. Každá sme si tým prešli.

raza
11. feb 2013

@abusa jéééj, tak moc gratulujem 😵

lulu090
11. feb 2013

velmi sa tesim, ze to vyslo. teraz sa hlavne setri, prvy trimester bzva rizikovy...

srnqqa
11. feb 2013

@abusa Ahoj, na teste sa píše, že je schopný reagovať už 2 dni PO OPLODNENÍ. Čo to znamená, som pochopila, až keď som bola "v tom" 🙂 Takže, krátko (cca tých 5 dní) po nechránenom som si ho urobila a -- ništ.. Lenže, potom prišlo to, čo opisuješ Ty.. a výsledok? 2 čiarky 😉 Tie bolesti som pociťovala už 2 týždne, lenže prsia ma nikdy nebolievali, bolo to divné, oblasť v okolí vaječníkov - to bol skôr taký ťahavý pocit.
Takže, PO oplodnení znamená, keď sa spojí žubrienka a vajíčko. Dovtedy je žubrienka na ceste a na teste to 2 čiarky neukáže.
Buď to riskni teraz, alebo počkaj ešte chvíľu, aj keď to bude ťažké vydržať.
Držím palce 😉

srnqqa
11. feb 2013

@abusa Ale teraz čítam, že je pozitívny, tak
veľká gratulácia.. 🙂 🙂 🙂

ckatka
12. feb 2013

boze hadam nic nie je horsie ako cakat na vysledky z krvi...mna uz tu dve hodiny poraza...a stale este nie su...kontrolujem mobil hadam kazdych 10sekund.....aaaaaaaaaaaa

moschino1986
7. aug 2014

Baby ja som mala naposledy menštruáciu 16.6. A bola som 28.7 u gynekológa a dal mi 2x agolutin. Zatiaľ nič,bolia prsia A vaječníky. Včera Som si šla kúp tehotenský test a ráno, že si spravím a
pozerám ona mi dala ovulačne testy. Vôbec ma nenapadlo kuknúť na to..A budúci týždeň mám ísťna laparoskopiu vaječníkov... Ale krámy nikde.

E

lenuska215
2. mar 2017

Tiez mi to meskalo 8 dni. Zmenili sa mi chute, sladke som zajedala peperonmi, a zapijala capucinom.Boleli ma prsia, podbrusko, precitlivenost. Isla som k lekarke, nenasla mi nic. Robila sono nic. Tehotensky test aj u mna aj u nej negativny. Pribrala som 3 kila, bola som aj u mojho lekara vsetko je ok... necitim sa ani vystresovana. Tiez ma vie sklamať 1 čiarka. 🙂 po 8 dnoch mi to ale prislo. Neviem tiez co si mam mysliet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre