Bolesti na pravej strane. Aké sú možnosti liečby?

evka24
19. okt 2007

zijem v zahranici ale cakacia dobe je strasne dlha a na sukromneho nemam.pravdepodobne pridem na slovensko.
vedeli by stem mi poradit dobreho doctora v kosickom kraji. ja som od Roznavy.
vybrala som 4 antibiotika a stale mam bolest na pravej strane. doctor tu ma chce otvorit no ja neviem ci je to normalne. Chcela by som sa Vas opytat existuju ine typy liecby ako antibiotika? a ine testy na prieskum co sa deje vo vnutri ako ultrasound a odbeer krvy a mocu?..bojim sa:( ocenim kazdu odpoved..dakujem vopred

lauritka
20. okt 2007

evka takze aj tu mas prispevok 🙂 je to cudne,ze ta chce otvarat ked ta este ani nepozrel na sone. to su tam vonku taki hlupaci ??? ja som tiez bola v zahranici- Nemecku, a bola som u gyndosa s bolestami. ale prve co urobil, tak ma dal na sono a pozeral znutra. ty si kde ????

ak ti mozem poradit, ja mam velmi dobreho gynekologa, vsetko ti vysvetli..vysetri. je strasne zlaty, ambulanciu ma na Postovej ul. v centre v Ke. vola sa Richard Matyi. tak ak chces, potom skoc k nemu.
ale tie bolesti by som nebrala na lahku vahu. kedy sa chystas domov? moze sa to potom aj zhorsit...ak su silne, netreba to odkladat, hlavne ked chces mat v buducnosti miminko, vela nevyliecenych zapalov vedie potom k neplodnosti.
a ty nemas kartu pois\tenca ked si vonku? mna normalne zobral sukromny gynekolog vtedy a neplatila som nic. 😕